Stačí jen to jednorázové na 60 dnů, nebo musím to předplácení? Nerad bych to zapoměl po tom měsíci zrušit.. Ono se to potom prodlužuje a z účtu strhávat samo, ne?
Mám Cartel hutt a Revana. Je nějaký zvýhodněný baliček na ty další datadisky?
Alderaan určitě. Btw na max detaily jsem se tam nedávno s geforce 1070 dostal pod 20 fps. Dost mě to zarazilo, když se mi to najednou začalo cukat. :) Někdo by měl tu planetu vymazat z galaxie!

Taky moc nemusím Belsavis.
Která planeta ja podle vás největší opruz? Já rád prozkoumávám celé planety a Alderaan mi nahání kopřivku. :-D
Z Yavin setu mi chybí ještě asi tří věci, ale celkově mi nepřijde až tak zajímavej. Na týhle consularce podle nálady přepínám mezi tím resurrected setem a původním mixem různejch věcí.
Já měl taky chvíli podobnou helmu na twilekovi, ale pak mě to štvalo v cutscénách apod, protože při pohybu hlavy je to prolínání dost vidět...
@USER47 (12.03.2017 20:51): Zrovna z těhle helem ty lekku čouhaj docela logicky a aj to vypadá úplně normálně (jako že v nich má spešl díry). Já chtěl pro tu Sorcku trochu onen "madness" vzhled, když už to má v popisu práce. Krom toho jezdí v tomhle. Takže o důvod víc pro tu helmu. :)

Každopádně ten Outlander outfit překvapil. Moc jsem nečekal, že z toho lze složit něco dobrého. Byť mají spoustu detailů a lepší grafiku. Ale v kombinaci s eternal commander gearem jsem složil i pěkný mix pro toho Vanguarda. Vypadá jak jeden z vlčí brigády. :)
Twilečka dobrá, ale ty čepičky se trochu bijou s jejíma hlavovejma chapadlama:).

Togrutu mám podobnou, akorát BT4 a hnědej vzor na hlavě. Konečně jsem dostal trooperku na lvl 70, tak bych se ji měl naučit trochu hrát, nějak mi ten vanguard zatím moc nesedí.
Mám spíš problém, že některý rasy mi přijdou moc zaškatulkovaný. Třeba Miraluku si nedokážu moc představit jinak než jako fem Consular (event. Inquisitor), protože Visas Marr. Cyborg zase Trooper, event. Bounty Hunter. Nehledě na to, že z těch "implantátů" vypadají normálně akorát tak ty oči, ještě když to člověk vhodně doplní pasující jizvou :) Blbé, že většina těch cyber armorů je dost strašná a ty lepší vyšly hodně dávno a blbě se shání…

Chisse mám rád, ale cpát je jinam než je default (Agent) se mi nechce, protože to z hlediska lore nedává moc smysl.
Dyť Mirialan je úplně normální člověk, akorát zelenej. To u Chisse alespoň přidali ty oči. :)
Pokud něco nemusím, tak Cyborga a Miraluku. Ty implantáty jsou hnusný, divný a spíš hyzděj. Miraluka je na nic, protože jí je z obličeje vidět jen půlka. Cathar je super. Můžu říct, že moje bojovnice jsou opravdu kočky. Miralilan je taky faj, taková odlehčená verze Miraluky. Nebo naopak. Miraluka je do extrému vyhnaný Miralian. Možná, že i Togruta je svým způsobem taky extrém...? Ale za DS mi nesedí ani jedna.
@USER47 (07.03.2017 21:17): Já zase nerad Miraluku, Mirialana a Cathara. :) Zbytek je fajn. Jen ty kyborg implantáty mohly rovnou dát jako možnost k člověku a ne z toho dělat další "druh".
Mně se Chiss nějak nelíbí, měl bych problémy zvykat si na ty jednolitý oči. Jinak jsem si před pár dny všiml, že někdo prodával Senya's Pike na GTN jen asi za 75 mega, tak jsem ho vzal ze spekulačních důvodů a plánuju ho prodat tak za 100. Zatím mi sedí na GTN za nějakejch 120, což je nereálný, ale třeba se poštěstí.:-D
Chiss tento týden za 60CC. Pokud to ještě někdo nemá, tak imho sleva dobrá.
Btw: Jab, jmenuje se ten tvůj BH Pyrratha? Jsem si tě zkusil strčit do přátel a psalo mi to, že postava neexistuje.
@Thorar (04.03.2017 09:46): Je tam furt živo, ale některý servery jsou mrtvý. Něco se myslím slučovalo a pvp servery jsou mrtvý, protože i původně pve servery nyní mají pvp instance apod. Každopádně pokud jsi na Red Eclipse nebo tam svoje postavy přesuneš, najdeš tam spoustu lidí.

Češi nevím, potkávám jich tam dost, ale nejsem si jistej, nakolik jsou takový ty větší český guildy ještě aktivní. Já stejně hraju v mezinárodní guildě, jako asi většina lidí.

Jab: To jsi měl docela smůlu, já posbíral před levelem 80 tuším 4 set bonus předměty. A teď na lvl 120 jsem už dva z nich nahradil zlatejma rank 136. Ale každopádně je supr, že vracej specifickej gear do operací.
Vymýšléte si nějaký "backstory" pro svoje chary? Já ano, lépe se mi pak s nimi sžije a při "moral choices" mi je pak jasnější, co zvolit. :-D
Přemýšlím že zase začnu hrát, jak moc to lidi ještě hrajou? A češi? Hrál jsem od startu asi rok, pak se vrátil s nějakým tim prvnim datadiskem na pár mesicu a přišlo mi, že servery zejí prázdnotou.

No cywe a já včera otevřel asi 12 krabic. Od teď něco otevřu až s patchem 5.2. A ten loot table... To jsou komedianti fakt... Samozřejmě nejlepší prokousat se těmi tiery a dojít si pro žádaný item do operace. Ať už proboha ten command systém zruší.

Btw z celkem asi osmdesáti krabic jsem zatím dostal jediný item se set bonusem. Dohromady jsem si asi pět předmětů. Tolik k současné šanci, že něco "vypadne".

Moreover pro preferred hráče stále nic.
Jo, chtělo by to přidat je do group finderu. Já zatím dělal vlastně jen jednu heroic star fortress, prošel jsem ji solo, ale párkrát jsem v průběhu zařval.

Můžu se na nějaký SF připojit, aspoň to dostanu z quest logu,
Tyjo ty Star Fortresses... To je tedy špatný. Fakt by bylo super, kdyby člověk ty companiony získal ze story modu. Nebo tohle nějak rozšířit a přidat queue.
@Malignus (24.02.2017 20:19): Na republice většinou poslední dobou hraju s Urubarem (sentinel), na imp straně obvykle Espinne. Ale jinak mám dalších asi dvanáct postav či kolik, většina je někde zaparkovaná a občas se na ně lognu, když mi dochází místo v legacy storage a potřebuju k nim dát nějaký krámy:). Obvykle jsou kolem levelů 55-60, ale postupně některý z nich leveluju na 70, protože chci mít na každý straně aspoň jednoho tanka/healera/rdps a mdps do operací.
Mimochodem, nedáme nějakej flashpoint či tak něco, když jsme všichni na Red Eclipse?
@Eru (24.02.2017 11:29): Jo ozvi se. Teď hraju za toho Zemka nejčastěji, ale klidně přepnu na impa. Dokonce i vím, který datacron myslíš. ;)

Dnes večer určitě btw budu hrát.
@Eru (23.02.2017 11:21): Cywe. Tak je to bugnuté v můj prospěch jen! No... To až tak nevadí. :)

Ale je zvláštní, že ten USERův referral mě dále nepustil a tvůj naopak jo (byť to nic neudělalo). A přistálo mi 100 CC za tvůj resub a to ač si nesuboval. Fakt zajímavé.

Btw nemám vám poštou každému poslat třeba mega nebo dvě? Abyste z toho také něco měli. Páč zatím jsem na tom vydělal jen já nějakých 1300 CC celkem
:P
@USER47 (23.02.2017 00:15): Jo. Je to příběhově menší chaos. Btw Vette super hlásky jako vždy. Škoda, že tahle získaná NPC pak mimo své kapitoly už dosti reakcemi opadnou.

Btw dalo mi to ještě 100CC za resub Erua. A z nějakého důvodu šel prokliknout i referral link. Byť nevím, zda to něco udělalo. Tys mi bohužel nešel i nadále. :/
@USER47 (22.02.2017 18:51): Mohli nahradit nějaké starší nějakými silnějšími a zajímavějšími.

Btw KotFE dohráno. Ten souboj s Arcannem je tedy slušně bugnutý. Musel jsem to natvrdo vypnout a najet do hry znovu a chovat se přesně podle "návodu", aby se to zase nebuglo. Páč běda, jak jej člověk vlastními skilly dostane na cca 24%. Ne, je třeba tam lítat a používat toliko dva skilly, které k tomu účelu člověk dostane. Opravdu parádní "mechanika".