Star Wars Outlaws

Hra ze světa Hvězdných Válek se soustředí na otevřený svět, který lze prozkoumávat v roli psankyně jménem Kay Vess, společnost jí dělá přeprogramovaný imperiální droid a čtyřnohý mazlíček Nix. K cestování ji slouží vesmírná loď, kromě cestování mezi planetami s ní jde volně cestovat a bojovat na orbitách planet vnějšího galaktického pásu.

Kay hledá nový svobodný život a je ochotná si kvůli tomu ušpinit ruce v kriminálním podsvětí a zajistit si reputaci. Hra je dějově zasazená mezi filmy Imperium Vrací Úder a Návrat Jediho. Čtyřnohý společník kromě společnosti umí pomáhat i v akci, mezi jeho dovednosti patří přinesení zbraně, odvedení pozornosti nebo aktivace nějakého zařízení. Na planetách se lze přesouvat pomocí osobních vznášedel.

@montana (10.04.2024 21:27): Přesně! První trailer mě nadchnul, ale toho nového jsem byl až nesvuj z těch divných, nepřirozených a trhaných animací... Hlavně u hlavní hrdinky, ale i ostatních. To 10+ let staré hry od Naughty Dog měly lepší. +samozřejmě to co známe z Witchera nebo z Forbidden West.