@montana (10.04.2024 21:27): Přesně! První trailer mě nadchnul, ale toho nového jsem byl až nesvuj z těch divných, nepřirozených a trhaných animací... Hlavně u hlavní hrdinky, ale i ostatních. To 10+ let staré hry od Naughty Dog měly lepší. +samozřejmě to co známe z Witchera nebo z Forbidden West.
@Paul (10.04.2024 18:19): Za mě je to teda akorát naprosto chybějící mimikou a pohyby svalů. Jak všechno ostatní vypadá realisticky, tak to obzvlášť vynikne jak jsou tváře úplně mrtvolný a nepřirozený.
Mě tedy ta Vess přijde dost uncanny valley, vypadá zvláštně nepřirozeně. Přitom třeba Kassandra tenhle problém neměla. Scénář toho traileru (dialogy) taky nenaplňuje radostí, ale to se dá čekat. Za 15 eur to prubnu tak jako tak, že tam nebude máchání mečem by v rámci Star Wars mohlo být mírně osvěžující :) A horší než Avatar to prostě bejt nemůže come on.
Wut, hlavní hrdinka pravěže fajna, dost zajímavá. A ani to nevypadá na první pohled tak odfláknutě jako Avatar: Far Cry of Pandora, u kterého jsem byl otrávený už jen z těch gameplay videí, protože jsem měl pocit jako kdybych to už předtím tak 5x hrál. Opatrný těšing.
Kay Vess je boží. Who cares, že nevypadá jako její herečka, lol. To je snad ve hrách úplně normální. Blbý je, že je to Ubisoft. Dobrý je, že je to kvalitní licence, takže to nevypadá jako ty jejich generický srágory, co jinak produkujou. Což neznamená, že se to nakonec jako generická srágora nebude hrát. Tak či tak jsem fakt rád, že to budou konečně ty kovbojský Star Wars, když už, a ne ty otřepaný rytířský. Jinak ještě chci pochválit, že to vydávaj rok od oznámení, takhle by to měli dělat všichni.
@Fritol (10.04.2024 04:40): Tak to ja ani nepocitam s tim, ze bych Unity dohral, jen mi to zatim po cca 2 hodinach hrani prijde vyrazne lepsi nez Mirage, Valhalla nebo Far Cry 6. Pripomelo mi to zacatek dvojky svym celkovym pojetim. Dvojka je samo lepsi, ale celkove ten pocit je zatim fajn. Asi to nevydrzi a to je ok, jak rikam, ani nepocitam s tim, ze bych to dohral.
Já se těším, ale z prvních trailerů mi ta hlavní postava přišla starší a měl jsem z toho pocit že bude sršet takovým tím bitchy snarky humorem. Ale teď mám naprosto opačné pocity - typické nemehlo, tik tok humor. Ale já se těším hodně. Tohle a Assassina z Japonska si rád dám. Ubisoft jsem už dlouho nehrál a budu mít od něj pak na 10 let zas pokoj.
@marwel (10.04.2024 04:26): Zrovna Unity mam teď rozehrane taky a nemůžu se donutit to dohrát už 5 měsíců snad. Příběh mě vůbec nezajímá a osudy postav jsou mi ukradené. Tudíž nemám motivaci to vůbec zapínat. A gameplay mě po počátečním lehkém nadšení po mnohaleté pauze od AC značky taky přestal brzy bavit. Poslední dobře napsané AC bylo Revelations imo.
@Fritol (10.04.2024 04:06): Mne se nelibi ani trochu a neprijde mi vubec sympaticka. Hlavne oci ma vylizene hnusny. Ze bude story BS a writing na hovno se dalo cekat, to je fakt. Ale hele, dve generace to nebudou co Ubisofti scenare smrdi. AC Mirage jsem prestal hrat z velke casti kvuli postavam a writingu (gameplay hral ale vyznamnou roli take), ale Unity, ktere jsem rozehral vcera, mi prijde zatim docela fajn, jak postavami, writingem tak i gameplayem.
@Gordon (09.04.2024 23:07): Myslím, že příběh a writing u Ubisoft hry nikdo neřeší už dvě generace, každý ví, že to bude automaticky odpad. Hlavně aby to mělo pěknou grafiku a dobře se to hrálo. Víc od nich čekat nemůžeš. A i to je moc, ehm.

A postavy nevypadají jako předlohy taky prakticky nikde. Nevím, proč to dělají. Možná proto, že hned po vydání té postavy bude plný pornhub. Každopádně mně přijde hezká i takhle změněná.
@Paul (09.04.2024 19:03): Lol, to vypadá hrozně, "tis is deathwish" "im in", wtf, to vymýšlelo nějaký děcko, ne? A taky nechápu, proč je ten model oproti herečce tak "zošklivený".
@Paul (09.04.2024 19:03): Mám malinkou naději, že to bude dobré a konečně trochu jiné, než klasické Ubisoft hry. Trailer pěkný, chci vidět další gameplaye ale.

Jinak po dlouhé době zas sympatická hrdinka v západní AAA hře. Teda pardon, AAAA.
Novej story trailer, za 4 měsíce vydání a za 15 eur v ubiplus..

Snad to bude lepší než Avatar. Nechápu co provedli s Humberly Gonzalez.
Jsem si docela jistý, že zkušenosti z prototypování BGE2 šly do tohoto projektu. My tu hru nikdy nedostaneme.
@Zoltan (17.06.2023 13:39): pro mě Avatar zrovna žádná extra značka není, mám od toho minimální očekávání, proto mě ten trailer (jsou dva, viděl jsi doufám i tenhle), příjemně překvapil, ikdyž to bude gameplayem podobný FC, tak to má díky jinému enginu jiný look a feel a ten svět prostě vypadá krásně. Některý záběry mi připomínaj Crysis 3.
Jako nečekám od toho žádnej GOTY matroš, ale za 15 éček v ubi+ si to dám.
@Paul (17.06.2023 13:07): Já vlastně ani nevím, jestli to třeba není tím trailerem. A vlastně se mi to i špatně popisuje, je to spíš takové pocitové. To, že to bude kopírka Far Cry z Pandory je asi jasné, přidaná hodnota by mohl být průzkum neznámého prostředí. OK, je to Ubisoft, ta šablona je jasná, jednou za čas mi zahrát si Ubisoftí hru nevadí a třeba Origins a Odyssey jsem si užil.

Jenže zrovna u takové značky, jako je Avatar, bych očekával podobný wow efekt jako třeba tady u Outlaws (jakkoliv je jasné, že nakonec můžou být obě hry hitem i zklamáním, prostě nevíme). Místo toho nám ukázali klišé origin (aby jakože mohla střílet z kulometů a objevovat vlastní svět), grafický krásný, ale zároveň prázdně vypadající svět (tady je to fakt snad trailerem) a létání na dinosaurovi (jako v Horizonu, jupíí). A teď ta pocitová část - působí to na mě nezáživně a nudně. Hůl ale nelámu, zase tolik toho neukázali a pokud budou další ukázky vypadat lépe, budu jedině rád. Jo a škoda že to není 3rd person :P

@Gordon (17.06.2023 13:09): Kassandra  <3
Osobne stale doufam, ze Outlaws ani Avatar nebudou jako Far Cry nebo Assassin's Creed. Delaji na tom v Massive Entertainment, ne v jednom z kanadskych studii Ubisoftu, takze je tam nadeje, ze to tak debilni nebude. Avatara jsem az ted zkoukl nejaky overview a nevypada to spatne. Samotny setting je mnohem zajimavejsi nez posledni Far Cry nebo Assassin's Creed, takze uz v tomto ohledu plusove body. Byt me Avatar nijak zvlast nebere, prvni dil jsem sice videl, ale nijak odverenej jsem z nej nebyl, ten setting celkove vypada dobre. A jak jsem rekl, neni to Ubisoft Montreal, takze stale je nadeje na spetku originality a zabavny titul. Po docela dlouhe dobe zajimave hry od Ubisoftu, tak uvidime, jak dopadnou.
Co se Avatara týče, mne se moc nelíbí ani ty filmy a sestřelovat lukem vrtulníky z letícího pterodaktyla fakt nechci :)
Jsem dost zvědavý a vlastně se i těším, co z toho nakonec bude. Takhle na první dobrou to vypadá dost fajn. Přestože je zde taková ta ubisoftí opatrnost, vypadá to jinak než ostatní ubisoftí hry :) viz třeba hrozně vypadající Avatar.