Prave to hraju.. dohral jsem prvne kdyz to vyslo a uz si skoro nic nepamatuju. Ted jsem na Bespinu.. a parkrat jsem se rozcilil a hru vypnul, i kdyz to nemam v tomhle stylu ve zvyku. Hra neukazuje kam jit ani co delat.. jako nektery schovky tajnych cudliku apod. jsou fakt moc. Kdyz probehnu jak imbecil celou mapu 3x a furt proste nemuzu jit dal, ponevadz tam je asi 5 zavrenych dveri a 100 otevnerych, nejde jednoznacne rict kam jit atd. Ale takovy to driv bylo.. jinak v pohode hra :)
Juhů už jsem na planetě. Je to fajn hra, ale přeci jen už jsem trochu zkýčkán autohealem či kompasem:)
Zachránil jsem Janu, kolik zbývá tak do konce? Čekal sem že hra bude kratší:)
Je to trochu trapný v polovině hry, ale jak se používá inventář?
@Red (27.05.2016 15:19):
Začalo to hrou Dark Forces (Star Wars: Dark Forces), kde si ale za žiadneho Jedi nehral.

Potom vzniklo pokračovanie založené na Dark Forces, kde už si sa ale stal Jediknightom no hral si s postavou z DS - Kyle Katarn preto priama nadväznosť.
Prečo sa to volá Jedi Knight: Dark Forces 2 a nie Dark Forces 2: Jedi Knight neviem, ale oni si to tak zvolili.

A potom na to nadväzuje Jedi Knight 2: Jedi Outcast, kde už teda názvoslovie pokračuje odvodené od Jedi Knight a Dark Forces zaniklo.
Když jsme u toho, kde je Star Wars Jedi Knight: Dark Forces I ? Nebo ta II neoznačuje pokračování a byl to první Jedi Knight?
@John Mirra (27.05.2016 10:23): jj, záleželo na chování k NPC a na tom, jaké Force Power si člověk vybírá. Ve hře byl ukazatel toho, jak moc je člověk na Light/Dark a v cca dvou třetinách se definitivně přiklonil na jednu nebo na druhou (přičemž opačné Force Power se přeměnily zpět na Force Stars a daly se znovu investovat, ale už pouze na dané vybrané Light/Dark straně). Průchod zbytkem hry se lišil animacemi a boss fighty.
Jedi Knight jsem nehrál, tam se nějak Kyle přidával na Temnou/Světlou stranu podle toho, jak se choval k NPC (zachránil je/nechal je svému osudu/zabíjel je)?
@Phoenix (27.05.2016 08:22): Ja som to svojho času skúmal (empiricky hraním) a došiel som k záveru, že tam to závisí od toho koľko objavíš secretov + používanie zbraní.
Tzn., že ak používaš shooting zbrane - teda nie meč - tak máš -1 hviezdu a na +1 hviezdu stačí objaviť aj polovicu (resp. niekoľko neviem presne) secretov.
Tzn ak prejdeš level čisto na meči + objavíš nejaké (asi 50%) secretov dostaneš 3 hviezdy ak 100% secretov 4 hviezdy.
Ale je to len môj záver pozorovania.
Jedi Outcast = Síly se vám samy přidají/zvýší při splnění levelu, nemáte na to vůbec vliv, je to přesně dané (může jich být i víc, tzn. zvýší se vám o jedna obrana mečem, odstrčení a rychlost, např.).

Jedi Academy = Na konci každé mise dostanete jeden bodík, který můžete sami kamkoliv vrazit (ale je jen jeden a nemůžete zlepšovat dovednost s mečem, tu získáte až po splnění určitých zásadních misí).
@Malignus (27.05.2016 05:33): V Jedi Knightovi na konci každého levelu dostaneš minimálně jednu Force Star, za kterou si vybíráš Force Power. Po některých levelech dostaneš i více než jednu, jednu bonusovou dostaneš za nalezení všech Secrets a další bys měl dostat za hraní na Hard. Ta nějak to popisují FAQ a diskuze.

V manuálu je to popsáno trochu jinak, za každý Jedi Rank dostaneš dvě Force Star a jednu bonusovou za všechny Secrets, o bonusu za hraní na Hard žádná zmínka není. Nicméně nikde jsem se nedočetl, co přesně vede ke zvýšení Jedi Rank a po těch letech si to do takových detailů nepamatuji.
Paráda. S odstřelovačkou a světelným mečem je hra veselejší:) Jak si zlepšuju sílu?
@mazar1234 (11.05.2016 22:38): Ale je to celkem přesné. :-D
Hned mám chuť si to zahrát po sto letech znova. První misi jsem hrál tolikrát, že jsem si ke konci určoval vlastní pravidla (jenom headshoty nebo jenom ta zbraň na blízko), abych to měl těžší.
@7c (17.03.2015 18:49): Díky, až teď jsem si přečetl tvůj post a zmiňované komentáře, včetně svého, který už jsem si nepamatoval. :) Je někdy legrační, jak se vnímání jedné a té samé věci u různých lidí liší...
Nejsem jedi, jen chlapek s mecem a par otazkami. // Jo to ma dneska kdekdo. // Svetelny mec?? // Otazky..

Hmm..ze bych si to zahral. Kurde zrovna byl kdesi mega SW sales. Asi jsem prodrbal prilezitost.
Ty první dvě mise po získání meče jsou neskutečně obtížný hnus :D to jsem pak hrozně rád vítal, když se na bespinu zase objevili stormtroopeři. Staří dobří kanonfutři.
@Red (10.05.2016 21:16): Clovek ma hned chut pridat 10% ked si uvedomi ze chcel hre nepravom krivdit pre vlastnu blbost :-D
Ale teda ten "Space" je nejaky default? iste je to len otazka nastavenia klaves v menu.

"Začíná mě to bavit" - tak to urcite pockaj az ziskas lightsabre a force powers, to len teprve zacne ultimatna zabava. Ale teda nie ze by hra zacala byt nejako citelne lahka.