Taky jsem to při té příležitosti prubnul. Pár hodin bych si ještě s radostí dal a všechno ozkoušel. Když pominu klasicky zmiňované klady (audiovizuál) a zápory (equipment, spawn points), tak celkově mi nejvíce vadil level design, kdy mě někdo zastřelil v podstatě kdekoliv a odkudkoliv a neřekl bych, že to bylo zrovna mojí neznalostí a nezkušeností.
@Jack_Dark (09.05.2016 11:34): Aktuálně je plná hra za 24,- bez SP., Battlefield 3 Premium je za 15,-, Battlefield 4 Premium je za 20,-. Nejdražší je loňský Hardline za 35,-.

Myslím, že se dočkám určitě. EA už v tomhle není co bývalo.

A myslím, že zrovna u Battlefrontu je velká šance, že daj DLC zdarma stejně jako u Titanfallu nebo po kouskách jako u BF3 a BF4.
@fak (09.05.2016 11:08): to je mi právě jasný. Jak jsem psal 15-20€ za komplet se season passem. A klidně zadlouho. V tý době bych už měl mít i novou grafárnu. Akce mě nijak extra nezaujala. Vizuál a zvuky ale fakt paráda.
@Cobot (09.05.2016 11:02): Graficky a vizuálně je to fakt bomba, ale to je asi tak všechno. Omrzí tě to po dvou dnech, herní náplň je fakt žalostná. Počkej na řádný slevy.
Tak jsem to včera zkoušel a jsem přesně ve fázi nadšení z technické prezentace. Sneslo by to teda výkonější grafárnu, ale na medium mi to jede 40-60 a co je hlavní bez lagů takže i v propadech je mulťák v pohodě hratelný. Kupovat to zatím ale nebudu. Každopádně oproti Hardline, který určitě zcela minu, tohle někdy v budoucnu za 15-20€ v kompletní edici asi dám. A asi hlavně jen kvůli té prezentac, která je fakt super.
Stáhnul jsme si čtyřhodinovej trial. Na co se mám zaměřit? Jaký módy a mapy? A´t nemrhám čas na něco co nikdo nehraje nebo to za nic nestojí...
@fak (24.12.2015 06:57): Já, když se najde čas, tak to stále hraji, BF3 už se mi omrzel, takže ten jsem tak půl roku nezapnul. Vyzdvihuješ správně vizuál a audio, obsah už tak oslňující není, ale když si to pustím jednou za čas tak mně to ani nepřijde. Prostě vím, že si jednou za čas dobře zastřílím z blasterů všech druhů a je to.
Ten systém karet a levelování mi přijde divné, jde to hrozně pomalu, slovo nevyváženost je na místě s kartami, power upy občas potěší, občas nas*rou :D
O lítání se raději ani nezmiňuji, v BF3 jsem už jakž takže byl schopen bojovat ve vzduchu ale tady je to trága, nevím jak to ostatní ovládají.

EDIT: tak dnes jsem to po týdnu zapnul a už minule jsem se divil, proč nemohu použít tu zajebanou kartu, a až dnes jsem si všimnul, že se musí nabíjet za kredity... WTF??? No ale co, už předtím jsem ji sotva používal, ale je to opruz, solidní teda.
A stejně jako v BF3 je tam hrozně blbě vyřešený (nebo spíš nevyřešený) balance systém, že 5 matchu po sobě jsou strany se stejně silnými soupeři a vyhrává pořád jedna, to jsem nechápal už v bf3.
@Wild One (23.12.2015 20:10): Single tady kompletně chybí. Je pouze několik tréningových misí s boty. Jako vizuálně a zvukově je to fakt pecka zážitek, to je bez debat!! Ale mě to po pár hodinách absolutně nebavilo, herní náplň se mi zdá opravdu chudá, málo zbraní, systém karet a power-upů nevyvážený. Jak moc miluju SW tak moc mě to kupodivu nebavilo. Teď raději zkouším Squad a je to docela masakr. :-)
@SilentWolf (10.12.2015 08:46): Ale když zaplatíš ještě jednou tolik, tak si můžeš přikoupit o dvě planety navíc čoveče, no nekup to. Ale bez vesmírnejch bitev. :-D Vůbec lítání je tady otřesný, takže možná dobře..
@MarezCZE (09.12.2015 19:25): Já BF3 hraju neustále, BF4 si střihnu jen někdy z nostalgie. Samozřejmě mám na mysli ten technickej stav po vydání, kdy trvalo skoro rok, než to dali do opravdu 100% hratelného stavu. Sory, ale nejsu pokusnej králík nebo tester, kterej zaplatil přes 2000Kč aby se jím mohl stát. Prostě mě sere ten jejich přístup.
@SilentWolf (09.12.2015 08:49): Tak ono je to dost jasný i bez jejich prohlášení. Jim je u zadku jestli budeš hru hrát 10 hodin nebo 2 roky, hlavně že si ji koupíš. EA se mi fakt už brutálně hnusí tím jejich přístupem, od BF4 na ně nemám vlídnýho slova a už jsem od nich nic nekoupil.
To jako vážně vývojáři prohlásili, že hra nemá hloubku protože cílili na 8 leté děti?

Star Wars Battlefront is a first-person shooter, but it is [one of] the only teen-rated first-person shooters, […] we had designed it to be a much more accessible product to a wide age group.

So, an 8-year-old could play with his father on the couch, as well as a teenager or 20-year-old could play the game and enjoy it. It is more accessible. And for the hardcore, it may not have the depth that they wanted in the game.
Mám dotaz, jsou ve MP volitelné servery? V betě mě hra připojovala sama bez možnosti výběru, jak je to v plné verzi?
Zdarte, jak vám jedou zvuky ve hře? Mně to občas prská/seká se, po restartu se to spraví...
Včera po 2 hod zrovna když jsem si vzal Sola, tak se to seklo úplně, bez jakékoli chyby, až jsem musel přes správce ukončit. Zapnul jsem až dnes a zase to vypadá OK.
Jen na to lítání si nějak nemůžu zvyknout, oproti BF3, nevim proč.
Taky těch map by mohlo být víc, ale co by člověk chtěl za 1200,- :D (ne je to fakt škoda tehle politiky).
Ty vado s tim toddyhancer modem je to hodně luxusní. Sice při zvětšení je to dost ostrý, ale uplně...hm...cejtím, jak to můj mozek vyhodnocuje jako normální fotku (byť třeba s filtrem). The future is here!
Každopádně engine je podle ohlasů parádní. Co takhle udělat v něm remake Dark Forces? Je fajn se občas zasnít :)
Hru jsem nehrál, ale stačilo zhlédnout pár gameplay videí na youtube, abych si na ní udělal svůj názor...

Chaotická arkáda pro desetiletý děti..
To co nefunguje, dělá se dál. A to co funguje.... tam se tvůrci rozhodují uchýlit novým směrem. (Bioshock, Silent Hill, Souls série) To je prostě k vzteku jak to funguje... :D
Ty vado, tak jsem si říkal, že bych si to možná i koupil, kouknu na web a za základní edici chtěj 60 eur a za season pass 50 eur? Wtf? Fuck you, ea.
Tahle hra je prostě fail.. zrovna tady se jim ty DLCčka a jejich přístup vymstil, protože to není Battlefield, ale hvězdné války, všichni ví, co by tam mělo být.. rozhodně ne jen 4 planety. Co se takovou dobu na takové hře tvoří vlastně? Když to není obsah? Tu hru si koupím až vyjde nějaká kompletní edice s 20 planetami apod.. takhle to musí fakt hned začít nudit. Vždyť to jsou v podstatě hvězdné války bez hvězdných válek :D protože by vesmírné souboje narušovaly atmosféru pozemního boje? WTF?

Tady je to prostě hodně viditelné. Je to jako bychom dostali Jedi Outcast 2 ty mise bez meče a zbytek hry byly DLC. Kde je Naboo, Geonosis, Mustafar, Felucia... V takovém typu hry, bez příběhu apod, je v podstatě jedinou náplní... no víceméně ty mapy samotné. Takže za tohle si zaslouží tvůrci shořet v pekle.. Za rok dva do toho z nostalgie půjdu.

Ale hra vyhypuje film a film vyhypuje hru.... tuhle ekonomickou hru chápu. :D Škoda, že se jim to kvůli tomu nevymstí.. a budou pokračovat v tomto trendu.
Po zkušenostech s BF4 bych si od EA/DICE nikdy nic nepřeobjednal. Ta hra se mi líbí hlavně kvůli settingu. Ovšem nemam problém klidne rok počkat a koupit si hru kompletni a odladěnou, navíc za třetinu ceny. Fuck EA s jejich stodvaceti eurovou ultimate edici! Zmrdi nenažraný!

@FarouSh (16.10.2015 19:21): A ano přesně... Osekaný je to oproti předchozímu dílu, ze jim ani dvacet DLC stačit nebude..
Hrál vůbec někdo někdy starý battlefornt ? nebo jeho druhý díl ? Příjde mi že všichni recenzenti i herní magazíny to furt porovnávají s Battlefieldem ale myslím že jednodušší by bylo říct je to starý battlefront bez kampaně, bez map, bez misí ve vesmíru, prostě osekaný jako svině, jen v novém kabátku....
@Arcee (16.10.2015 13:43): Ne, pro ty co preferují singleplayer naprostá ztráta času, pokud tě tedy nebaví třískat se s boty.. Pokládám to v roce 2015 od EA/Dice za neuvěřitelně lenivé, ale co, možná bude krátká kampaň pro jednoho hráče později, a to jako DLC nejméně za 50 USD. :)