Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Soul Calibur VI

Soulcalibur VI

87
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
19.10.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
Project Soul
Oficiální stránky:
https://www.bandainamcoent.com/games/soulc…
Coby oslava dvacetiletého výročí série, již šestý hlavní díl populární bojové značky vůbec poprvé vychází, souběžně s konzolovými protějšky, i na PC.

Hratelnostně se hra drží zaběhlé tradice a jedná se tak o bitvu dvou válečníků v trojrozměrném prostoru, přičemž každá postava praktikuje jiný bojový styl a užívá jinou zbraň. Novinkou na tomto poli jest tzv. Reversal Edge, který hráčům umožní vyblokovat nepřátelský útok, a následně rychle za doprovodu slow-mo efektu udělit protiútok. V rámci postav se fanoušci mohou těšit na mnoho starých známých a zároveň na pár nováčků, jedním z nich je i samotný Geralt z Rivie z The Witcher 3: Wild Hunt. Vrací se i rozsáhlý editor postav, včetně možnosti vytvoření postavy zcela nové.

Děj se odehrává v 16. století, a tentokrát zpětně navštíví události z prvního dílu, aby se odhalily skryté pravdy. Hra obsahuje hned dva příběhové módy. Soul Chronicle se soustředí na každou z hlavních postav a jejich zapletení do hledání temného meče Soul Edge. Ve druhém single player módu, zvaném Libra of Soul, si hráč vytvoří vlastní postavu a s ní se pohybuje po mapě, leveluje a nakupuje nové zbraně.


Poslední diskuzní příspěvek

Nejdřív Geralt a teď 2B. Daří se jim získávat dost zajímavé guest postavy.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.