Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

04.06.2021
24.08.2021
kompatibilní

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je pokračováním známé sniperské série Sniper Ghost Warrior a představuje její dosud nejnáročnější titul. Přesná střelba, která je hlavní náplní hry, tentokrát bude i na cíle vzdálené přes 1000 metrů, což pochopitelné přidá na její náročnosti.

V ryze singleplayerové kampani, která se tentokrát odehrává na Blízkém východě, se ujmete role nájemného zabijáka Ravena, kterého v blízkosti hranic mezi územím Libanonu a Sýrie čeká řada nových kontraktů a především odstranění zákeřného zločineckého spolčení a postavení jeho členů před spravedlnost. Herní prostředí se skládá z pěti map, na kterých na hráče čeká celkem 21 kontraktů a řada vedlejších misí.

Opět se nepoučili a hází tam nucený tréning. Grafika mi přijde hezčí. Upřímně na zbytek si moc nevzpomenu z prvního dílu. Jinak mě to nějak nebaví.

Super, že je tam čeština, jako v prvním díle, ale určitě bych jí viděl v jiných hrách, kde je potřeba.

To byl asi i důvod, proč jsem hrál první díl a zkusil druhý, zda bude změna.

Za mě ne :) pokud nikdo nehrál první díl, tak zkusit může.