Sniper Elite III - Save Churchill Part 3: Confrontation

01.10.2014
15.10.2014
01.10.2019

rozšíření

Příběhové rozšíření Kdo s koho je třetí epizodou z trojdílné DLC kampaně hry Sniper Elite III, kde hlavní hrdina musí zmařit spiknutí, jež má za cíl zavraždit britského premiéra Winstona Churchilla na konferenci v Casablance.

Poslední epizoda začíná ve chvíli, kdy Winston Churchill právě míří na místo setkání v největším marockém přístavním městě. Nicméně zde již v záloze vyčkává i německý odstřelovač Raubvogel společně s údernou jednotkou Schutzvollstrecker, kteří se bude snažit Churchillův konvoj zastavit. Karl Fairburne se tedy bude muset probojovat na toto místo a na vrcholku hory se střetnout s atentátníkem v odstřelovačském duelu na život a na smrt. Zastavení atentátu je pro spojence nesmírně důležité, protože i jedna kulka může změnit historii.

DLC je pro majitele Season Pass zdarma. Přídavek lze opět hrát v režimu jednoho hráče nebo si celou misi projít v online kooperaci.

Tady jsem se chytal za hlavu víc, než v jakékoli jiné misi SE3. Především, všude kolem zuří minometná palba, výbuchy se rozléhají kilometry daleko, ale já jsem slyšet se svým během na padesát metrů. Za druhé, po likvidaci všech minometných spoterů se spustí absolutně nesmyslný časový limit s imaginárním příjezdem čerčila. Proč nesmyslný? Protože po splnění úkolu se časový limit zase vypne a mise dál pokračuje v piánko tempu a bez čerčila! WTF! A za třetí, při konfrontaci Raeghouaugahsdf (nebo tak nějak) musím nejprve "interactovat" položený dopis uprostřed velkého prostranství, kde se teprve poté (!!!) spawne Raeghouaugahsdf a jeho kumpáni. Tyhle dementní spawny zabili dvojku, tak proč tím nenasrat i hráče trojky... Špatné zakončení.