Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Slime Rancher

80
6 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.08.2017 PCXOne
21.08.2018 PS4
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://slimerancher.com
V roli mladé začínající farmářky Beatrix LeBeau se vydáte na planetu vzdálenou tisíc světelných let od Země, kde bude vaším úkolem vybudovat farmu slizů. Slizové jsou místní dominantní formou života a chovají se kvůli velmi ceněným drahokamům zvané plorty, které vylučují. Sliz je ovšem od přírody tvor neposedný - někteří vybuchují, někteří vylučují radiaci, někteří vás chtějí sežrat. Je tedy nutné jim vybudovat prostorné kotce a krmit je jejich oblíbenou stravou, aby byli spokojení a nesnažili se utéct. Slizy můžete mezi sebou i kombinovat a vytvářet jejich hybridy, musíte si ale dávat pozor, abyste to nepřehnali, jinak můžete vytvořit ničivé slizy druhu Tarr.

Farma se nachází na ostrově plném pokladů a tajemství. Postupně nacházíte nové biomy, jako jsou hory, džungli, starobylé ruiny a poušť, ukrývající nové rostliny a sliz, upgrady vaší postavy a farmy, odkrýváte příběh předchozího majitele farmy a zjistíte, proč se farmu rozhodl opustit.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.