SkyDrift

06.09.2011
07.09.2011
21.11.2011

Do nepočetné rodiny arkádových letadýlek přibývá tímto další člen a jmenuje se SkyDrift. Jedná se o čistou arkádu, ve které během leteckých soubojů získáváte různá vylepšení a tím také možnost vyzrát na své nepřátele v konkurenčních kokpitech - v kampani nebo multiplayeru.

Hlavní kampaň obsahuje sedm smrtících mistrovství. Každé s těchto mistrovství je rozděleno na tři závody. Klasický, s využitím powerupů během závodění (miny, bomby, munice, štíty aj.) a nutností skončit na prvním místě, další bez powerupů, ale s možností prolétávat zrychlujícími kruhy, a knockout, kdy vypadává vždy poslední pilot.

Nejen závody je tato hra živa. Je zde nabídka vylepšování letadel v podobě skinů, odemykání nových strojů s rozdílnými vlastnostmi a možnost získávat různé medaile.

Multiplayer je zprovozněn na internetu, ve třech režimech na šesti tratích.

já zas nenalezl konkurenci :D hned na začátku jsem se dostal na post a pak jim utekl, nudilo mě jen to že nikdo pro mě nebyl výzva :) jinak jsem to hrál pořád, ale je to předražené jak hovado :/ za tu cenu bych mohl mít půl roku starou AAA hru!