@Kubulus (09.04.2013 14:02): Ono by bohatě stačilo, kdyby se v tomhle případě trochu ubral plyn a přidalo by se na tom vyšetřování. Zpočátku člověka navnadí na ohledávání mrtvol, dedukce apod., abych o pár pasáží dál sloužil těm, kdo mají díru do zadku.
@ViRus (09.04.2013 13:28): Líp si to napsat nemohl, aneb pohádka našeho mládí. :-)

@marwel (09.04.2013 13:20): O to přesně jde. "Prosím Vás, mohl bych si u vás umýt ruce?" "Ale jo, klidně, ale praskla mi vodovodní trubka, takže pokud seženete náhradu, není problém. Jenže pro to, mladý muži, musíte do sběru, kde se určitě nějaké trubky povalují." V té sběrně to vypadá nadějně, leč dělník by chtěl cigára, které ovšem mají na druhé straně města v hostinci U tří debilů. Atd. atd. Nic proti adventurním úkolům, je to přece jeden z hlavních herních prvků, ale pokud se takovéhle typy úkolů opakují a já zhruba po třetím z nich ztrácím přehled, kvůli čemu to vlastně všechno dělám, tak to detektivní vyšetřování se z toho úplně vytrácí a připadám si jak posluhovač než jako detektiv.
@marwel (09.04.2013 13:20): Bych řek, že hlavní postava, aby někoho zachránil, jde poprosit jinou o něco. Ta mu řekne, že to udělá jen pokud od další donese něco jiného a tak dokola :-)
Čím dál víc mi to připomíná pohádku "O kohoutkovi a slepičce". :-/
Ano, myslel jsem to ohavné toto.

Trochu akce museli přidat, aby to byl konečně Holmes.
Počkej, myslíš toto nebo cylindr z předchozího traileru? :)

Jinak trochu akce museli přidat, když to je i pro konzole.
Tý brďo, nemá na hlavě tu pitomou čepičku a vypadá to, že tam bude i akce. Skoro bych tomu i věřil.
Další teaser.

Jedna z mnou nejočekávenějších her příštího roku. Ačkoliv jsem minulé díly nehrál, tak toto dle dostupných informací vypadá velice zajímavě.
Já to teda spíš vidím na slabej počítač (teda, v mém případě).
Tak těch 20 hodin je třeba brát s rezervou. Rozhodně jsem si nestopoval "Tak dnes to máme 2 hodiny a 23 minut, když to připočteme k těm včerejším pěti ..." Beru to hlavně z toho co psali v recenzích :-D. Ale rozhodně jsem hrál i kratší hry, takže bych tomu i možná věřil.

A co se týče padání obrazu, tak stávalo se mi to. Měl jsem ale pirátskou verzi (nekamenovat prosím), tak jsem to přikládal zejména tomu, protože v recenzích na originální verze o tom nebyla nikde ani zmínka.
Pitva: 20 hodin? To je to tak dlouhé? Jinak, neměl si také problém s padáním obrazu, při vyšší nastavení (zejména při zapnutí hloubky a bloomu)?
No tak to poslíčkování je sice otravné a to hlavně zpočátku. Později se sice objevuje také, ale díky tomu, jak se případ zaplétá a příběh nabírá obrátky, tak si toho už téměř nevšimneš. A ruku na srdce, tohle přece není první adventura, kde se objevuje: "Dám ti předmět "A", když najdeš předmět "B" a dáš jej osobě "C", která se nachází někde na místě "D". Mimojiné právě proto jsem dal "pouze" 85%. Nic to ale nemění na faktu, že jsem se 20 hodin královsky bavil.
Garret: Zkus ten začátek překonat, pak je to úplně o něčem jiném. Vyšetřování na místě vraždy, určování dějství(vraždy) jak se po sobě udály, hledání motivu vraždy atd. (a to jsem teprv na začátku)