Myslel jsem, že završení aspoň uvidím aspoň v anime, ale to končí po první sezoně. Sezona končí někde tam kde skončila dvojka. To je prokletý.
Tímhle odstartuje vánoční nadílka na Epicu. První z třinácti her už 16.12.
No tak radši počkám na další kupón a rozehraju první díl. Už jsem koupil Metro Exodus za 150, i když se mi jednička vlastně moc nelíbila :-D Ty kupóny jsou zlo.
@Sasakr (06.01.2021 16:49): Zkus si je a pokud ti sedne tempo, tak bych do třetího dílu určitě šel. Má své komplikace, ale je to povedený návrat na začátek milénia z pohledu designu. Problém je poměrně repetitivní začátek, kdy se toho příliš neděje (proto se objevuje kritika, vedle faktu, že tento díl toho až tolik neřeší a konec se nepovedl).
175 Kč na Epicu. Stojí to za to? 1 a 2 jsem zatím nehrál, ale mám je a asi nic nebrání tomu je brzy rozehrát.
@Drolin (28.11.2019 17:24): Na ukrácení veškerého času ve světě virtuálním nemám v tom reálném dostatečně velkou knihovnu.

Ale je fajn, že to v tý trojce takto vyřešili. Škoda, že takovou možnost nemaji ani ty starší.
@pajmič (28.11.2019 17:16): Není nic lepšího, než čekat na další událost ve virtuálním světě činností v tom reálném, například četbou, sprchou, nebo rychlovkou! Ale ne, třeba třetí díl to již řeší přímou možností skipnutí času před samotný začátek události.
Jak vidim tu trojku, mám chut se kousnout, dát tu dvojku, která je podle všeho plynulejší, a pak ,eventuálně, skočit na numero 3
@Charllize (12.06.2019 13:15): Tak je fakt, že nijak ho zas tak nesleduju, ale vybrat prachy a pak si nechat dát prachy od velkýho vydavatele a trochu změnit podmínky. To jde minimálně proti duchu tý platformy jak jí chápu já. ALe třeba to žádná pravidla neporušuje. To je klidně možný.

Ale tak Epic tím PC trhem fakt zahýbal. To se mu upřít nedá. Možná trumfne i EA v pozici nejdnenáviděnější firmy. PR zatím dělaj dobrou :)
Kickstarter tímhle zcela ztrácí legitimitu. A to ten japonec vypadal na prezentaci E3, že bych mu dal i korunu :)

@Marcusss (10.06.2019 20:57): refund prý nebude. Někdo ale psal, že dostal refund od paypalu.
Tohle mezi všemi těmi indie retro hrami občas dělanými jednou osobou byla nejškaredější hra celé show. :D
Už žádám o refund. Čistě z principu. A částečně proto, že to čím dál tím víc vypadá jako sračka, takže se mi bude hodit mít za to prachy zpátky.