Rozehráno na normal (s ovladačem a autoaimem) a teda mám co dělat. Neposbírat většinu secretů, tak se docela nechytám.
Mám to snad dva roky rozehraný, tak jsem to zase zapnul. Věřte tomu nebo ne, ale ono to s ovladačem fakt hrát na normální obtížnost jde! Jsem překvapen, počítalo se s tím.
@JohnCZ (10.01.2016 21:59): Pokud máš First Encounter, potom by se ti měl jeho obsah (Egyptská kapitola o 15 lvl) přesunout i do SE. Není to zmatené, naopak můžeš hrát kompletní SS HD z jedné aplikace.
Asi po roce jsem se pustil do pokračování a hnedka ten první set misí v Egyptě je identický s jedničkou nebo alespoň první dvě mise. Mám totiž dojem, že tyhle mapy jsem už hrál. Čím tedy začíná The Second Encounter? Džunglí? Dle návodů na internetu ano... Mají to hoši nějaké zmatené.
Garret: Oba jsem v posledních měsících dohrál na normal a o trošku těžší se mě vždy zdál a zdá Second. Ale možná to bude tím, že jedničku jsem dohrál vícekrát a Second teprve podruhé (jednou klasicky a teď HD).
Tahle hra asi není pro mě sice mě baví a to hodně ale ted sem v pytli a furt mě masakrujou zástupy nepřátel a to už v v tý jižní americe v míste kde sou rozmístěný 3 pyramidy.
A pokud je to jako v ne HD verzi, po dohrání na Serious obtížnost se otevře ještě jedna těžší obtížnost - Mental :-)
dík, dík. Není to přesně o Samovi (nenosí klobouk a Lampýry jsem si vymyslel) jen jsem se inspiroval

2suzana - lítka ponechám z důvodu objektivnosti, jen ať je vidět co mně ve škole nenaučili :-). A je to tak, Sam z povídky takové drobnosti, jako název metače singularity neřeší .-)
Měla jsem dlouhou chvíli, tak jsem se uvelebila, nohy hore, že si přečtu ten Míšův komentář. :-) Na úvod - lítka - máš spíše na mysli lýtka, ni?

Jinak vtipmné, chvílemi mi to dokonce připomnělo Kena Wooda :-) On by si se Samem určitě podal ruku (neprve by si však do ní drsňácky plivnul)

Imho ultimatní zbraň je podle mě metač singularity, ale to bych po Samovi chtěla asi moc, že :-)
Imho ne, jenom kvůli té lepšé GK se to podle mě nevyplatí. Tak za 100,- bych o tom možná uvažoval.
Pooky - musíš si to dávkovat opatrně, na jedno dojetí bych to taky nedal. Mě osobně přišel SE lepší než FE, víc zbraní, pestřejší prostředí.
A obecně, je dvojka zábavnější? Hrál jsem jedničku jak původní, tak HD a s oběma jsem skončil někde na půl cesty. Serious Sam je zábavnej, ale toho stereotypu je tam opravdu dost.
Ty 3 nové zbraně byli i v původní hře, nebo je to opravdu novinka. A jak působí motorová pila v ostřílených rukách Serious Sama?
kampaň v jižní americe na normální obtížnost byla lahůdková, další kampaň si asi dám na trochu vyšší obtížnost. Nejlepší byla jedna část kde se na vás valí horda potvor, Sam řekne něco jako "tak pojďte já mám zbraní dost" a fakt má zbraní dost - dělový koule a raketomet rozpoutávaj peklo, a když už těžký kalibry dojdou tak pěkně s plamenometem naběhnout do tý vřavy a pálit kolem sebe vše co se hýbe :-)