@Drolin (04.04.2024 19:58): Asi tak - už ani mne to nedalo a niekedy okolo roku 2020-2022 (presne 10 rokov po Kickstarteri) som tiež Cordesovi napísal, že už mu neverím ani nos medzi očami - ak to niekedy vôbec vyjde (už 10 rokov hovoria, že release je na spadnutie, takže neuverím, pokiaľ to neuvidím vydané), očakávam priemerný vlažný prúser, nad ktorým hororoví fajnšmekri len ohrnú nosom zo slovami: "Toto? Na toto sme čakali 10 rokov?"
Tak ještě více! :)

Dostupné: Late 2019. We can do this. Keep your slimy appendages crossed.

Nicméně čekat se stále vyplatí, až tak bylo Scratches dobré.
Releases:
Worldwide on September , 2018 by Senscape

Tak to jsem zvědavý, ale 12 let mezi tituly jednoho studia...
Ale je pěkné, že na KS aspoň pořád vydává sáhodlouhé příspěvky. Co na tom, že o stavu a datu vydání hry se dozvíš prd :-)
@Drolin (28.09.2016 08:55): Vždycky si vzpomenu na tenhle rozhovor :-D Prej že už je skoro všecko hotové a na 100% už Asylum vyjde. Tomu Cordesovi už nevěřim ani slovo, strašně si pokazil pověst... Ještě jak začal vybírat peníze na další hru a Asylum pořád nikde, to byl vrchol :-D
Zajímavé jak se Asylum vytratilo a ne a ne vyjít. Škoda, takto to vidím na menší zájem až se objeví.
@Drolin (18.11.2014 22:39): Na oboje se chystám :) Asi ne úplně hned teď, ale jak to u těhle her bývá, zážitky se musí řádně vychutnávat :) Chvilku pauza a pak už člověka můžou věci jenom příjemně překvapovat :)
@TRIAn29 (komentář): Ještě Dark Fall a budeš mít uzavřenou (svatou) trojici adventurních hororů minulého desetiletí. Nebo že by tam spíše patřilo Darkness Within...? :)
Tak problémy s obnovovací frekvencí jsem obešel a už jsem to rozehrál. Není možné nějak ještě více omezit tu rychlost rozhlížení?
Nikdy jsem tuhle hru nedohrál. Vlastně jsem se nikdy snad ani nedostal do domu kvůli nějaké chybě. Teď už mám nějaký patch, tak si to konečně zahraju jako člověk.
Jsem si říkal, proč hra ještě nevyšla a oni nakonec skončili na KS. Takže to ani letos zase nevyjde, že?!
Kousek intra (s R. Wilcem a Josphem Curwenem :).

Má to zatím našlápnuto na jednu z nejlepších adventur.
Hlavně aby se povedla hra. Demo vypadá skvěle, ale přece jenom je málo "sick", na to že se hra jmenuje Asylum :-)
@Drolin (22.08.2012 20:36): Na The Testament of Sherlock Holmes se vcelku také těším, i když mě předchozí díly nějak minuly. Akorát co jsem z této série hrál, bylo Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper, což nebylo vůbec špatné a tenhle nový díl by snad měl mít několik inovativních prvků a příběh také vypadá vcelku zajímavě, i když se může stát, že příběh bude docela slátanina. No záleží jak se s tím tvůrci poperou... :)
@Johny8x (22.08.2012 20:28): Vidím to podobně, od Luciuse také čekám (čekal jsem) velké věci, ale dle různých inoformací to asi nebude tím adventurním Hitmanem. Více se tak těším na The Testament of Sherlock Holmes.
Mimo to by teď v září měl konečně vyjít můj dlouho očekávaný Lucius, ale tak trochu se bojím, že nesplní má očekávání... Jinak by také k němu mohli vydat nějaké to demíčko. :-)
Interaktivní demo Asylum.

(bude to chtít nové pc, už ani adventury mi plně nefungují :)
@Bodkin (04.07.2012 21:58): Noc ještě nezačala a už máš dohráno? :) A co bude tvůj další adventurní cíl?

Jinak pokud ti jde o freeformové zpracování (a Lovecrafta), jdi do Darkness Within 2, které zase mě odrazuje svým volným pohybem.
Fůůf. Nu, být to řešené stejně freeformově jako Amnesia, tak by to bylo úplně parádní.
@Bodkin (04.07.2012 16:25): Jedna tam je (tedy teď si nejsem jistý zda myslíš to co já - jelikož to bylo v polovině hry), ale žádná přehnaná a lekačkově "generická" Amnesie se už konat nebude :).
Ok, nevydržel jsem a hupsnul na to. Velmi rychle a velmi snadno hra za pomocí hudby a zvuků vybudovala tíživou atmosféru. Uklidňoval jsem se tím, že Drolin nenávidí lekačky a vidí je jako levné prostředky, proto na mě ve hře nic vybafnout nemůže. A pak naráz téměř za sebou, jedna slabá lekačka a pak jedna, z které mi málem jeblo. Good job!

Je pondělí ráno, nevyšší čas rozlousknout tenhle zapomenutý ořech...
@Bodkin (04.07.2012 13:06): Že tam je více indicií jak pokračovat v ději (což je imho dobře, Scratches nepatří k zrovna jednoduchým adventurám) podobně jako v Lost Crown. Plus je grafika trochu vylepšená. A pak tam je ještě jeden mini-scénář, který jsem nezkoušel.
Vypadá to dost zajímavě, rozhodně se k tomu večer vrátím, hrát to teď mi příjde kontraproduktivní.

Jen ten pohyb mi příjde lehce křečovitý, ale to je asi o zvyku. Každopádně, dal jsem rovnou director's cut, čert ví, co to znamená.
@Bodkin (02.07.2012 16:02): Jo, ale koukám, že Sanitarium asi vyhraje. Nicméně nevím, zda by tě Scratches více zaujali (přeci jen je to klasická adventura se vším všudy), ale už kvůli soundtracku to za to imho stojí.