Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jack Orlando: A Cinematic Adventure

Jack Orlando: Director’s Cut

1997
58
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jde o klasickou adventuru ze staré školy s 2D ručně kreslenou grafikou (občas doplněnou animacemi s renderovanými 3D modely) v rozlišení 640x480. Celá hra se ovládá pouze myší skrze menu v podobě náboje s pěti ikonami reprezentující možnosti interakce. Dobové prostředí čítá přes stovku lokací s desítkami namluvených postav v doprovodu hudby od Harolda Faltermeyera.

Příběh je zasazen do třicátých let 20. století ve Spojených státech po skončení prohibice. Hráč ovládá soukromého detektiva Jacka Orlanda, který má již nejlepší roky své kariéry za sebou. Připlete se však k vraždě v zapadlé uličce, je chycen a obviněn z ní. Dostane 48 hodin na to, aby očistil své jméno a pokusil se najít skutečného vraha. Sám si však musí dávat pozor na to, aby přežil, mnohé NPC se budou snažit Jacka zastavit a odstranit ho z vyšetřování.

V roce 2001 společnost JoWooD vydala remastrovanou předělávku této hry s podtitulem Director’s Cut. V té byly provedeny dvě hlavní změny 1) Program hry byl přizpůsoben chodu pod Windows (oproti původnímu DOSu), 2) přibyla možnost výběru ze dvou módů obtížnosti.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.