Sam & Max Season Two - Episode 1: Ice Station Santa

16.03.2010
18.10.2011
26.01.2012
08.12.2021

Sam a Max se vrací ze svého posledního dobrodružství, ale vzápětí jsou napadeni obřím zpívajícím robotem Maimtronem. Po lehké ukázce zbytečného násilí zjišťují, že obřího zabijáka na ně poslal vypasený pohanský bůh - SANTA CLAUS! Také zjišťují, že ve vedlejší kanceláři pracuje jejich starý znamý detektivní parťák Flint Paper. Dokonce se znovuotevřela Stinkyho restaurace. Kdo je ale ten nový Stinky? Jak do toho všeho zapadá exorcismus? A budou ještě někdy Vánoce?

Hra je klasická point&click adventura ve 3D prostředí. Obsahuje závodní i střílecí minihry (v této sezóně pozměněné). Příběh pokračuje v dalších dílech sezóny.

Nemohl by mi někdo vysvětlit, co přesně Mr. Spatula na začátku udělá, či co se stane, že ho Sam and Max chtějí oddělat?

Oblíbená zvířecí dvojka se vrací..Ehm přišlo vám že po první sérii už to víc bizarní být nemůže ? Tak to jste na omylu protože se podíváme na severní pol a to za santou který není tak milý jak si lidi myslí.

Ano Santa Claus se dočista pomátl a mává kolem svojí zbraní hlava ne hlava.
No a tak zas začíná další bláznivé dobrodružství...vrací se staré známé postavy ať už Bosco nebo krysák Jimmy. Technické zpracování je pořád stejné..no a hratelnost je také při starém.

Takže dostáváme kvalitní pokračování této skvělé bláznivé adventury a zase to překypuje humorem a i herní doba se prodloužila.

Pro: Humor,bláznivý příběh,postavy

Proti: všechna technická stránka při starém