Narazili jste někdo na ten vedlejší quest, kdy máte pomoci Hansi Kürschovi z Blind Guardian najít ztracený mikrofon a nástroje dalším členům kapely, aby mohli odehrát domluvený koncert? :-)
Datadisk je takový nic moc. Nová postava dračí mág se mi moc nelíbí a nehraju za ni. Dvě nové oblasti jsou celkem fajn, na vyšší obtížnostech i dost náročné.
Přestávám zdejšímu hodnocení rozumět, co je na téhle hře tak špatné?
Čau,mám hru 3x aktivovanou a ve dvou dnech a pujde a hra aktivovat po čvrté ? Všechno dělam kvuli patchi 2.40.
Pokud to odinstaluješ, aktivace se zruší a budeš ten klíč moci zase znovu použít.
na nějakých strankack psali že to jde automaticky pri odinstalaci.Ale mne hlavne o to jestli to pujde aktivovat stejným cdkeyem.

(win 7 64bit)
Čau . mám originalní hru a mám hru aktivovanou ale chci hru odinstalovát ale mam strach že když to udělám tak po přeinstalací mi hra nepujde aktivovat tím stejným cd-klíčem .Tak co mám dělat ? Netuším nechci udělat nějakou blbost aby to pak šlo.Poradte mi prosím.
Nemáte někdo zájem o sběratelskou edici, fungl novou, nerozbalenou? Řekněme za 3 stovky? Je tam exkluzivní online-pet Carrier Imp, dvoustranná mapa Ancarie, artbook, soundtrack, tetování, update na DVD pro elitní grafické karty vylepšující grafiku.