Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

RoboCop 3

62
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1992 PCArcade
srpen 1992 NES
září 1992 SNES
1993 SegaMSSegaMDSegaGG
Vývojáři:
Digital Image Design
Detroit budoucnosti stále není bezpečným místem k životu. Ve společnosti Omni Consumer Products (OCP) tak stále usilují o naplnění svého snu, kterým je vybudování bezpečného velkoměsta "Delta City". V cestě však OCP stojí bezdomovci a tlupy mladých "Splatterpunků", kteří obývají oblast, kde má nové město vyrůst. Společnost se rozhodne pro radikální řešení situace a nasadí do oblasti ozbrojená komanda žoldáků. Ti násilím odvážejí zdejší obyvatele do "rehabilitačních center" a eliminují ty, kteří se nechtějí podřídit. V ulicích Detroitu vzplane regulérní válka. Vypadá to, že OCP násilím dosáhne svého cíle. Jenomže pak se objeví zásadní překážka, kterou kdysi stvořila sama OCP - RoboCop! Robotický policista si totiž během hry vzpomene na to, že kdysi býval člověkem a připojí se ke vzpouře proti bezohledné korporaci.

Hra začíná automobilovou honičkou ve stylu Chase HQ (1989), ta spočívá v pronásledování ujíždějící obrněné dodávky mířící do slumu. Poté následuje několik přestřelek z vlastního pohledu v budovách slumu, při kterých má policista za úkol likvidovat skquattery a pankáče. Do jeho laserového zaměřovače se občas připletou i nezúčastnění civilisté, kteří se ihned vzdávají, a do nichž by se nemělo střílet. Během misí dojde i na létání jetpackem a střety s technologickým nástupcem RoboCopa - RoboNinjou. Hra běží na enginu z F29 Retaliátor (3D polygonová grafika) od DID. Jednotlivé mise je možné hrát v libovolném pořadí, v režimu arcade, nebo v rámci módu Movie Adventure, který kopíruje dějovou linii stejnojmenného filmu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.