Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

River City Girls

05.09.2019
kompatibilní
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další díl ze slavné série Kunio, známé též jako Nekketsu High nebo River City, která započala hrou Renegade roku 1986. Původně beat 'em up arkáda si během let prošla několika různými žánry a spin-offy, ovšem s titulem River City Girls se opět vrací k beat 'em up počátkům. Tentokrát se hráči ujmou dvou středoškolaček, které se snaží zachránit své unesené kluky Kunia a Rikiho.

Jak již bylo řečeno, hratelností jde o zcela typickou beat 'em up arkádovou hru, kterou si tentokrát vzali na starosti vývojáři z WayForward pod dohledem vlastníků značky Arc System Works. Fanoušci série zde tak budou jako doma, což podporuje i fakt, že se ve hře vyskytují známé lokace i postavy z předešlých dílů. Nováčci ale nemusejí zoufat, jelikož nejde o nikterak příběhově náročný titul a je tak přístupný všem.

Jak je pro sérii příznačné, lze během hraní vstupovat do různých obchodů a kupovat si vylepšení, jídlo, zvyšovat si staty nebo přijímat side-questy. Samozřejmostí je možnost interakce s prostředím a využívat jej pro boj, anime a manga cutscény, či přítomná mapa, která zobrazuje všech šest dostupných regionů River City a zaznamenává důležité body. Nechybí ani kooperace pro dva hráče, což dávají tušit již dvě hlavní hrdinky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.