@Garret (14.08.2014 18:01): snad to půjde zvýšit někde v ini souborech, ale fakt nechápu proč jsou vývojáři tak dementní a nemůžou aspoň na PC tyhle parametry nastavit správně..
@Lario (14.08.2014 13:59): hmm to je taky přeprodaný klíč, tak to už se mi vyplatí spíš ten outpost. Ale asi ještě počkám, stejně teď jedu ten New Vegas a pak chci zkusit Divinity.
@Paul (14.08.2014 13:28): Našel jsem na gamesale.cz s cenou 769 Kč. Předobjednávková Firtst Edition. Nicméně se nedoporučuje používat tu výbavu z Adventure Garb DLC, prý o příliš moc lepší než jiné vybavení ve hře.

A jinak všimli jste si, že hra už vyšla. Normálně měla vyjít až v pátek 15., tři dny po Severní Americe, ale v Deep Silveru nečekaně dostali rozum a hra digitálně vyšla už včera. V evropských retail obchodech asi nebudou mít DS odteď moc rádi :-)
Kde se to dá koupit nejlevněji ? Asi na tf2outpost za 6 stovek, co ?
@MistrH202 (13.08.2014 16:02): Já tenkrát také ne ;) a proto jsem přišel o spousta penez. Hry, co prodavali tenkrat v praze. Byly snad jen dva obchody na xbox, tak ceny premrstene a v cizine za babku.

Kazdopadne Risen 3 bude asi jejich poslední dil.
Vypadá to dobře. Mám před sebou ještě dvojku, tak se těšim. Ale teda absence bordelu ve trojce je zklamání :/ :D

z recenze: "To už je holt stigma celé trilogie Risen, která z nějakého důvodu neumí některé věci, které o deset let starší oři ze stejné stáje zvládali skvěle." Tak tak, to mě taky fascinuje. Celkově ten denní režim NPC (a další věci, viz ta zvěř) byl nejlepší v Gothic jedna, pak to tak nějak zmizelo a částečně se objevilo v prvním Risen.

A ony tam jsou cutscény? :(
@Paul (12.08.2014 21:16): Piraně se ke Gothicu asi nijak brzo nevrátí. Ostatně se o jejich rozpoložení zmiňuje moolker v té recenzi:
"Již po vydání Risen 2 se kuloáry linuly zvěsti o tom, že essenští tvůrci mají fantasy RPG plné zuby, a možná je opravdu na čase pověsit celý žánr na pomyslný hřebík, než definitivně sklouznou k pásové výrobě."
[neexistující příspěvek]: Konzolovky se musí fleshnout. Ale nedoporucuju hrat online. na ps hned ban.

Tak já si hru chtěl koupit. Ted ji asi koupim na xzone ve sleve. A nebo si ji koupim dohraju a do 14 dnu vratim zaplatim jen balné. ;) Jako u watch dogs.

Každopádně. Eru chce říct, aby se tady nešířil warez. Ale už si nepřizná, že každej druhej si hru stáhne zahraje a pak s rozhodne. Dřív jsem kupoval hry podle recenzí a videi... A to byla chyba. Na hru mi staci pul hodka, abych zjistil zza koupím ci ne.
Ale to je kapitola sama o sobě. Aspon, ze existuje steam ;) a srdcovky kupuji krabice.
Tak moolker už se vyjádřil, a přesně ve verdiktu shrnul jakej mám z Piraní pocit:

"Risen 3 je jako oblíbený žvanec v restauraci, kde už patnáct let vaří jeden a ten samý kuchař. Moc dobře víte, co čekat, už vás to i trochu unavuje a kuchaře očividně také. Jenže zvyk je železná košile, vám to stále chutná a faktem je, že takovou role-playing gastronomii nikde jinde nepodávají. Jinými slovy, extázi na úrovni Gothic II tu nenajdete, solidní kus práce však ano."

Prostě baví mě to a mám to rád, ale neuškodilo by kdyby Piraně trochu zaexperimentovaly..nebo se vrátili ke Gothicu.
Tak se omlouvám. Za ten falesnej poplach. Tak ta hnusna grafika na konzolich se ukazuje jen na youtube.. Say o tom neco tenkrat snad i rikal..
Na te strance, co dokazuje paul to ukazuje normalne.

Nevypada ten Risne 3. Spis, jako Risen 2 + neco ? Ten dabing je takovej nooo.. :D Nikdy jsem to moc neresil.

@JohnCZ (12.08.2014 18:36): Tak to jsem zvědavej.
@Paul (12.08.2014 18:44): Na dabingu se asi celkem šetřilo. Nebo ho odflákli. Vedlejší charaktery jsou v pohodě, ale hrdina a pár hlavních charakterů je fakt nic moc. Teda aspoň v angličtině, co jsem slyšel v německém gameplay bylo všechno nadabované OK (včetně hrdiny). Takže by to mohlo řešit přehození dabingu na německý :-)
Na gamersyde jsou výborný videa v bezchybný kvalitě, PC verze, 60fps:

Mě osobně se tohle low budget RPG od 25 lid z těch videí líbí mnohem víc než hypermegaultra budget krávoviny typu CoD nebo Quantum Break (jakkoliv mám rád remedy, to video co jsem dneska zkouknul bylo otřesný).

Ale docela mi vadí hlas hrdiny, nechápu proč tam museli dát takovou parodii na Batmana, když v minulách dílech byl voice actor super.
Mohli byste se o torrentech a warezu bavit někde mimo DH? Děkuji.
@Lario (12.08.2014 17:24): Tak na metacritics :D. Tam jsou luzri. Problém vidim, jako prvni v grafice. To, co jsem videl byl hnus hnusackej. Spis krok vzad. Nejsem si 100%. Zda na pc to bude lepší než na těch konzolích, co jsou na youtube.

Jedině to může zachránit. Děj a zábava.. Ale viděl jsem, jak na té lodi sestrelelo delo, námořníka a bylo to, jako kdyby dostal ranu gumovou palicí. ....

Moolker to asi už hrál tak nám můžeš říct více ? Nebo spíš stáhl na konzole.
A pan Mistrh202 ? Pochybuji.
Každopádně na torrentech pc verze je fake. Ale spíš mi přijde fake to, co vydali. .Aspon, ze jsem si nedávla nadeje.. Takz jeste ta srajda Dragon age - snad zmenim nazor az vyjde. A konec rpg letos? Tech aaa ?
@Arcee (12.08.2014 11:40): Dnes vychází v Severní Americe. V Evropě vyjde až v pátek.

Tohle pozdější vydání v Evropě je od Deep Silveru opravdu nevděčný krok, protože předchozí díly udělaly většinu svých prodejů v Evropě.
On se DS normálně snaží tenhle titul úplně zazdít :-(
Jen 244 návštěv ? Pche se musí zvětšit.. Přispějme a těšme se.
Snad bude i to bídné DA s češtinou,