@bukrrCZ (20.12.2018 13:38): Já se asi nejvíc navztekal při čištění těch velkých místnosti, u kterých je taková ta plošinka vzadu nahoře. A yea, tyhle koridory bez možností krytí taky byly infarktové. :D To jsem vždycky otevřel vrata a zdrhal pryč, protože se odtama vždycky vyvalila horda nepřátel a byl jsem během pár sekund ded. :(
@JohnCZ (17.12.2018 06:43): Nejhorší jsou ty části, ve kterých tě ta hra chce vyloženě nasrat :D Jako při procházení úzkými chodbičkami nebo když musíš přejít přes malý most. A jak jsem si myslel, že si to na easy ulehčím... pf, na konci jsem byl rád, že to mám za sebou :D Každopádně super kousek, těžko se mi věří, že je to hra z roku 2006.
@bukrrCZ (16.12.2018 11:15): Jo, je to docela tuhá hra. Hrál jsem na normal a některé sekvence jsem i párkrát opakoval. Ale přičítal jsem to spíš své neschopnosti něco na gamepadu trefit, takže jsem rád, že nejsem sám, kdo si to myslí. :D
Nevěřil bych, jak těžký to je :D Na normal je potřeba taktizovat, nedělat chyby a využívat všechny zbraně. Musel jsem začít od začátku na easy, protože někde v Nottinghamu jsem cítil, jak mě opouští chuť to hrát :D