tak nastesti sem to prekousl a nakonec si aji zvyknul..... protoze tahle hra ma jiny prednosti- hratelnost,atmosferu a pribeh asi taky (pocitove) i kdyz ho vubec nevnimam (jde to klasicky z jednoho ucha ven druhym mimo mozkove zavity) V tomto je to pro me o level lepsi hra jak prvni dil.

grafika me prijde umernejsi datu vzniku hry nez prvni dil (tady zadne REshade modifikace aplikovat nemam zapotrebi) jen je to takove sterilnejsi, ale vsak je to horor a barvy a efekty by tomu nesluseli. Srazet hodnoceni kvuli tomu ze nekde odflakli kousek venkovni lokace, kterou tvori minimum hry (vetsina je v interierech) jako JohnCZ nebudu ani kvuli tomu konzoloidnimu defektu jako sem zminoval nize XD
to je otresny port, v prvnim dile sem zadny problem s mysi nemel ale tady je to nehratelne, pohyb skrze mys je naprosto nepresny s extremnim lagem, wtf?? navic nikde nemuzu najit na netu mod, jen nejaky injector fix, ale po jeho aplikaci me spadne hra.

Kdyz pohnu mysi smerem kterym chci tak to jde takovym obloukem ten pohyb a s ultra zpozdenim
Proč je na PS4 tahle epizoda zdarma a na Steamu za 6 €? Podivná obchodní politika.
Sakra, zrovna když mě ta hra chytne za gule, tak pravý tlačítko myši vypoví službu. No nic, trochu si zavzpomínáme na RE4 a míření prdneme na klávesnici...třeba Q. Jo, to by šlo :D
Poplach, poplach. Včera jsem to rozehrál a zaboha nemůžu dostat rozlišení 2560x1080 přes celou obrazovku. Nastavenou ji mám, po stranách jsou ale černý pruhy. 1920x1080 přes celou jde, ale jak je to nižší rozlišení, celý se to hnusně rozplizne, takže jedu radši na 2560x1080. Obnovovací frekvenci mám na 75hz. Nemůže to být tím? Má někdo podobnou zkušenost? Nejsem doma, takže nemůžu vyzkoušet. A furt mi to vrtá hlavou :-
Pane jo, ta umělá demence partáka....lepší jsem neviděl, opravdu super, až na to, že nemají mozek.
@7c (09.02.2016 18:24): no jasný no. Tenhle argument jsem taky použil, že do popisku můžu dát max něco o příběhu, což znamená, že hráčům řekne jak skončila minulá epizoda a co bude v té další.
@7c (10.02.2016 18:25): Mě přišlo, že se moc snažili o RE verzi Last of Us, ale příliš jim to nešlo.

Za to možná může ten překlad, protože místy to bylo naprosté WTF.
@Garret (komentář): Pro mě je to naopak slušný příslib věcí nadcházejících - snad první RE, kde byly postavy a příběh podány dost kvalitně, ukázka, že "casual friendly" se nemusí (úplně) rozcházet s hardcore, a i přes nízkou obtížnost (hlavně Raid oproti RE1) docela rozmanitá hratelnost a dlouhá herní doba (i když v tomhle směru nedosahuje kvality RE1). Parádní visuální a technická stránka, i ovládání. Zároveň podobná i výrazně (hlavně mechanicky) odlišná hra od RE1.

V zásadě hlavní výtky bych měl ke slabší "end game" - pořád je co zkoušet, ale po čase tu chybí až taková motivace a "Ghost Ship", "online events" jsou dost binární (v podstatě je to o tom mít či nemít "Bewilder")... Na druhou stranu některé mapy jsou perfektní (a některé zase slabší, hlavně DLC).

Vlastně jsem ještě moc nepobral EN verzi hry (soudím podle titulků) - na pomezí WTF (Moira) a výrazně změněného kontextu dialogů. Začínám mít vážné podezření, že RE dialogy překládají (a překládali) nějací Japonci z japonského originálu a výsledky jsou (a byly) často poněkud "rozpačité" (ehm) :) Každopádně JP verze je bezproblémová (až na ty WTF momenty v titulcích). Něco podobného bylo vidět i v RE1, ale tam byly texty víc neutrální.

Každopádně doufám, že Raid v3 bude zase v něčem jiný, ale stále zábavný.
@7c (08.02.2016 22:35): Kámo, já o jeden profil bojoval měsíc a neúspěšně. Prej, Walking Dead je tu taky rozdělené na epizody, tak toto bude taky. Přitom Revelations 2 je vytvořená epizodicky jako první díl, ale ten byl vydán celý ihned a zde prostě Capcom chtěl zarobit více money, tak to dal do jednotlivých dat vydání.

A ono když si vezmete kdyby jste chtěli napsat koment, tak prostě logicky to vše shrnete do jednoho a dáte k tomuto profilu. To samé platí o diskuzi, člověk se rovnou na něco zeptá u tohoto profilu, než se zaobírat tím, kde přesně by měl položit dotaz.
@7c (08.02.2016 22:35): Ja som bol za to od začiatku, nakoľko nešlo o klasické epizódy, ale o jednu hru vydanú v priebehu mesiaca po častiach. Nenašťastie, v tomto prípade zvíťazili pravidlá :)
@Fatality (26.02.2015 14:08): Nn, v poho. Mám čas dohrát RE1 remaster a RE4 a začít RE5 a 6. Já jen kdybych byl o pár hodin rychlejší (za preorderu tam Coop byl a jak to vyšlo tak zmizel), tak jsem docela nasrán a cítím se podveden.
@Maximus (26.02.2015 13:46): To rozhodně, měli v tom mít jasno už dávno, jen jsem na to chtěl poukázat :-D

@Bodkin (26.02.2015 13:53): Je super, ale že bys z toho neusl, to ne, ne? Se můžete např. střídat s přítelkyní po jedné smrti nebo tak :) Jen mi ta vlna nevole přišla vtipná v souvislosti s RE 6, neměl jsem na mysli nikoho konkrétního a mrzí mě, že ses na coop těšil a nakonec tam nebude.
@Maximus (26.02.2015 13:16): Někomu vzali hračku, kterou mu ani nedali, zlí chlapci. Bodkin dal Revelations 65 %, nemyslím, že mu až tak bude vadit, že nakonec coop ve dvojce nebude, je spousta jiných coop her. Ale já to myslel obecně, na RE 6 se strašně nadávalo, že tam je a teď se nadává, že není :-D

Na Steamu je sice napsáno, že coop obsahuje, ale taky tam zároveň napsáno je, že PC verze coop neobsahuje, měl bys uvádět celé informace a ne jen půlku (viz obrázek). Určitě je to matoucí, ale tahle nesrovnalost by mě jen donutila googlit, jak to opravdu je. Tak to na poslední chvíli odebrali, to je toho :)
@Fatality (26.02.2015 12:53): Capcom od oznámenia hry lákal aj na coop. Všade informácie o coope boli, že tam bude. No na PC nakoniec vôbec nie je. Niektorí ľudia to chceli len kvôli tomu (Bodkin).

To máš ako s autom, píšu Ti, že má klimatizáciu. Ty ho kúpiš a klíma tam nie je. Neúplný produkt, ojeb alebo ľahkomyseľnosť či nepozornosť v prípade Capcomu a zlého informovania PC hráčov (nápis na Steame, že hra coop obsahuje, pritom tam nič také nie je).

Až tak ma to nezaujíma, lebo k hre sa dostanem možno až o pár mesiacov (ak vôbec), chcem prejsť RE sériu postupne celú. No takýto prístup tvorcov sa mi nepáči.

@Bodkin (26.02.2015 13:08): RAID mod má mať online coop (čo pravdepodobne nakoniec na PC bude po vydaní všetkých epizód) a bez príbehu a inak kampaň mala byť local coop (čo aj je všade okrem PC)
@Bodkin (26.02.2015 13:08): Já právě že nevím já to chci kupovat kvůli singlu takže mě hlavně zajímá jaký je příběh apod. Ale nevím jestli co-op je jak že mužu kámošem projít příběh nebo jen v raidu ale docela by mě to zajímalo.
Jak vidím tak s koupí bych měl asi ještě počkat :D Ale zas mi nejde tak o co-op jako o příběh a atmosféru takže s iradši ještě počkám na názory :D
Capcom jsou dmnti, fakt.

Local coop na pc je kapánek divný, na druhou stranu PC lezou i do obýváků, takže se split screen třeba vrátí.

Co mě mate více je to, že Raid je zatím jen offline a na onlinu pracují. To fakt měli vydat celou hru, stejně to za ten týden nemůžou stihnout nijak zachránit :/

Ještě klika, že jsem si to nekoupil a počkal, měl jsem zájem jen o Coop (Raidu)
Tak na konzolách majú hráči local coop a na PC mal byť tiež, dokonca popis na Steame ho stále uvádza, ale PC hráči ho jednoducho nemajú (preto to množstvo negatívnych ohlasov na Steame a veľmi slabé hodnotenie). Každopádne sa Capcom k situácii vyjadril tak, že coop odstránili preto, aby hra išla čo najviac hráčom na roznych zostavách čo najlepšie. Je viditeľné, že ho z PC verzií odstránili na poslednú chvíľu a tak si musia hráči medzi postavami prepínať. Nebolo by to pravdaže také zlé, keby to bolo od začiatku jasné, že to tak aj bude. Takto zasa odrbali pár ľudí.

Ja ten Capcom nechápem, ten má tak hrozný prístup a blbé nápady, že by som im najradšej rozkopal rite.
Kto má záujem - Pcgamesn interview Resident Evil: Revelations 2.

http://www.pcgamesn.com/resident-evil-re ... t-evil-revelations-2

vypichol by som hlavne jednu vec pre ludí, čo by chceli HD remake Resident Evilu 2 -

PCGN: Finally, and I'm sure I'm the first person to ask you this, but everyone has responded really well to the HD rerelease of Resident Evil Remake – are there plans to continue the series of HD remakes?

Michiteru Okabe: Hmm, well which one do you want? I'll do my best to make sure it gets made.

PCGN: Oh right, well, Resident Evil 2 please.

Michiteru Okabe: Alright. I'll see if I can get that through.
@HolyMeatball (12.02.2015 21:02): To jsem asi já, tím problémem :-) V tomto případě mi přišlo, že když zmíníš, že je tam jakýsi děj, tak by se mohlo i nastínit, o co tam jde. Pokud nejsou zdroje, zmínku o ději úplně vynech a zaměř se na jiné věci. Popis jde napsat mnoha různými způsoby, v tomto případě je myslím informací dost.
Ale to už je na diskuzi někde jinde
@kristmeister (12.02.2015 20:59): No tak to taky neřeš. Napiš jak nejlíp budeš moct a když to nevezmou, databáze se z toho taky nezboří. A dřív nebo později se to tu stejně objeví.

Já teď měl opačný problém, v popisu o ději skoro nic a přišlo mi to zpátky s tím, ať to víc zkonkrétizuju, přičemž o tom ději prostě žádné konkrétnější informace nejsou. :)
Právě řešíme, jestli VIP rozhodli správně o epizodickém přidávání tohoto RE, co myslíte vy?
RE od pětky dál jsou všechny moc fajn. Kooperativních akcí s příběhem, kde je spolupráce opravdu zapotřebí a COOP režim není jen o tom, že se hráči občas potkají, je stále jako šafránu. Snad i proto si RE série cením víc než řada jiných hráčů, kteří v tom vidí jen rubačku s plejádou směšných monster. A ryze holčičí kooperativní nářez si určitě nenechám ujít. :)