no myslel sem Las Plagas, chtěl sem virus dát do uvozovek....v 5tce jsou vylepšené plágy zřejmě

btw když už jsem u toho, 5tka je strašná, 4ka byla opravdu mnohem mnohem lepší( i herně, což jsem nečekal)

EDIT: tak otázky na 6tku zodpovězeny - no vypadá to až moc dobře!
Do teď jsem RE6 moc pozornosti nevěnoval, ale trailer to změnil. Zdá se, že Ada? bude antagonistou. Ještě by Leon mohl zastřelit Chrise a budu spokojen. Možný kandidát na hru roku.
@Fg (10.04.2012 18:07): V 4-ke vírus nebol, tam používali parazity. V 5-ke je to lepšie vysvetlené.

Ale tá 6-ka vyzerá fakt namakane. Hlavne za tú tretiu postavu to bude zaujímavé. :)
viděli ste nový trailer na RE 6? Zatím mají šťávu a hlavně, 3tí hratelnou postavou je ******* ! :) snad nakombinují gameplay jak z RE 5 tak ze 4(či starších), to by bylo moc fajn.

chápu správně že C-Virus myslí ten ze 4ky?
FG: Určitě na Normal, protože Easy je až příliš easy a navíc mineš některé zajímavé lokace, i když je fakt, že je to o něco lehčí a omrkneš si, jak to kde vypadá a co čekat. Na normal navštívíš víc lokací a ačkoliv jsou nepřátelé o něco tvrdší, tak si to víc užiješ. A nekupuj si granátomet. Jediná pistole stojící za upgrade je Red 9. :-)
a na jakou obtížnost hrát tu 4ku? nerad bych na normal s minimem nábojů opakoval nějakou pasáž 20x
@CJ (24.03.2012 13:45): ten "nevím kdo" je nějaká nová postava, však sem tu postoval to prewiev, tam je vše a právě to vypadá super, ale jestli to bude jen akce :/
@Fg (24.03.2012 13:16): Fakt som zvedavý ako dopadne RE 6. Čo som čítal tak by tam mal byť aj klasický survival horor za Leona, potom TPS akcia za Chrisa a co-op kampaň za neviem koho. Len aby to všetko nevyzeralo rovnako. :D
@Garret (24.03.2012 10:23): jo a to si teď četl, že díky tomu, že 5tka byla nejprodávanější díl vůbec, tak RE už nemá být survival horor, ale přejdou na akci, že lidi si to tak žádají viz CoD, takže díly 6,7 a výš půjdou touhle cestou, max herní odbočky půjdou trošku odlišnou....no takže další TPS klon :(, škoda....říkal to nějaký producent, njn, když se zaměří jen na čísla z prodejů

4ku mám již doma dlouho na PC, tak ji zahraju, ať vím o co jde při hraní 5tky a zbytek asi někdy postupně...

tak snad někdy těch 270,- vysolím za digitál 2jky

CJ: na SENu jsou všechny díly

@Solidor (23.03.2012 23:10): no, to se načekáme, jelikož ty ceny se tam vůbec nehýbou, hry jsou tam děsně předražené! :/
@Fg (23.03.2012 12:30): čtyřka se dost odlišovala od svých předchůdců herním stylem, i když to byla stále skvělá hra. pětka je nejhorší díl. oba to jsou ale dost akční díly bez silnějších lekacích nebo emočních momentů.

první 3 díly jsou ty klasické survival horory ze staré školy, minimálně bys měl začít dvojkou, která je ze všech nejpovedenější.
kdyby každá z her netála 270/519,- tak bych si to i zahrál :X
Já jsem z Playstation dílů nehrál jenom Veronicu a už mi v pětce uniká dost věcí. Čtyřka by se ale dala hrát samostatně, až na pár drobností. A hlavně Leon S. Kennedy je ze všech hl. postav nejsympatičtější.
@Fg (23.03.2012 12:51): Neviem či to je na tej stránke čo posielal ViRus, ale teoreticky by to tam malo byť. Na podobnej stránke o Silent Hill som našiel zhrnutie všetkého čo sa stalo v tom meste od kedy bolo založené. :D A k tvojej predchádzajúcej otázke, cez 4-ku a 5-ku sa do toho nedostaneš. Ale v 5 je história Resident Evil so všetkými udalosťami, takže to by Ťa mohlo trocha uviesť do obrazu. A v 5-ke je toho z histórie RE celkom dosť, ale to už by bol spoiler. :)

Edit: Tak som našiel tú históriu a ak si chceš zahrať 4-ku, tak nečítaj čo sa stane v roku 2004!
a není někde nějaká fan stránka, kde jsou shrnuty ve videu události předchozích dílů? Já kdysi na něco takového narazil, jenže teď to nemůžu najít :(

btw škoda, že ORC dopadla tak špatně, vypadalo to skvěle:/ to se odehrává +- v době druhého dílu, co?
@Fg (23.03.2012 12:33): Je to hra od Capcomu. Ten sází na klasické překombinování á la některé šílená anime a manga. Plus jenom hry nestačí. Já dohrál (víceméně, někdy jen jako divák) všechny základní hry (1-5 + Code Veronica) a stejně nemám sebemenší tušení, o co tam jde :D.
dostanu se do univerza RE(tedy začnu chápat příběh komplexněji) když zahraju 4, 5tku? Nebo je třeba znát i starší díly ?
Nemohu najít všechny poklady(diamanty, sošky, atd.) Nepomohl by mi někdo někdy prosím?.
Je to divný, ale střílečka by z toho nemusela bejt špatná. Mám z toho však takový budgetový pocit...
Mám PC verzi i PS3 verzi a někdy bych rád v coopu, ale není čas není čas...
Fg: Ne, byla to uplne normalni objednavka, nic napsaneho tam nebylo. Objednal jsem v jedne objednavce S+BW a S2 a S+BW prisel normalne z UK asi do tri dnu v jednom balicku a S2 prisel asi za 2 tydny z Australie v druhem balicku.
Garion: tak ja zatim nikdy problemy nemel...to je divne ne? nemeli to tam treba napsane nebo to trebas nemeli u nich na sklade

btw objednavat cokoli mimo unii je ted zlo :X jak to ted krouhly na 500,- tak se nic nehodi si poslat, mel sem na ebayi z ciny/asie vyhlidle uplne nove hry za bezkonkurencni ceny, ach jo :/
CJ: pro vsechny objednavky plati, ze postovne je zadara(je to tam i napsane) takze muzes vesele objednavat! :) Je to proverene a bezproblemove, ja objednavam na Hutu neustale nekolikrat levnejsi jak v CR/SR a navic se neplati ta blba posta, ktera ti udela docela dost...
T.L.Blade (04.08.2011 00:07:14): Nevieš koľko by to mohlo výjsť s poštovným? Zo zahraničia moc neobjednávam.