Hra mi neustále podsúva nejaké kone, čo sú lepšie, ale ja ich serem nosiť ma bude:
Veľký čierny s hviezdičkou a malý čierny s hviezdičkou, dalmatínski aka grošáci ma neberú, kôň je proste kamoš na cesty a necesty, prečo by som sa mal pri ohnisku pozerať na nejakého hybrida?
PS: Krásne ženy
Nikde nič, je to presne ako v Kingdom Come: Deliverance, ale v mojej mysli ...
Jsem asi jedinej komu Guarma vůbec nevadila. Pro mě bylo ohromný překvapení, že v tak dlouhý hře a rozsáhlém světě mi Rockstar nadělil ještě takovouhle nečekanou plně hratelnou odbočku. Že to tam bylo až přespříliš akční, nojono.
A pak mi nadělili ještě jedno takový překvapení, když epilog byl dlouhej jak datadisk u jinejch her :)

Jinak konečně ofiko potvrzeno, steam verze 5. prosince

@Bursoft (27.11.2019 11:05): @Shoggot (27.11.2019 11:12): Když už je o tom řeč. Nepřišlo vám to jako ta vůbec nejslabší část hry? Já byl v čirém úžasu, připadal jsem si, jak kdybych hrál nějaké nepovedené CoD, včetně té background story. Skoro jsem si říkal, jestli tam neměla být původně jen cutscéna, dokud někoho nenapadlo, že z toho udělají hratelnou pasáž.
Jde se po dohrání dostat zpět na Guarmu nějakým fast travelem? Je někde spešl shop na zimní oblečení? Protože v klasickým obchodě je vše do tepla..
Koniec a začiatok CHIII/IV:
„Proč pirátství se oddáváš?“
I odpoví mu loupežník:
„Proč, pane, pirátů mi láš?
Že vyjíždím — jak dobře znáš —
jen s kocábkou, ne s dvojstěžníkem?
Mít výzbroj, jako ty ji máš,
byl bych, čím ty jsi: panovníkem!
Co dělat! Člověk nemá viny!
Co naložil ti osud, nes!
Osud je vinen, nikdo jiný;
a já, já zkusil jako pes!
Když můžeš, odpusť mi! a věz:
kde chudoby je víc než dost —
to ví už každé dítě dnes —‚
tam nerodí se samá ctnost.“

Nejaké foto
Jsem milovnik westernu, takze za me nejlepsi hra za poslednich nekolik let. Zatim mam odehranu jen prvni kapitolu pribehu, ale tohle se Rockstaru vazne povedlo.
To sú tí istí čo robili GTAV? Neplánovali RDR2 priamo na PC? Pre mňa viac ako GTAV, už pre to že som v CHIII a mám 40+ hod.
Tož po necelých 60ti hodinách to mám též za sebou. Asi nejlepší hra, na jakou jsem kdy regulérně frustrovaně řval, často kvůli přesně těm důvodům, kvůli kterým jsem si to zamiloval.
@Bursoft (19.11.2019 22:16): Měl by mít, arab by měl být logicky nejlepší plemeno. Missourský klusák, Achaltekinský kůň (aspoň myslím, že to je on) a ardenské plemeno jsou ve hře ale taky skvělí koně.

Já jsem si tam nejdřív jezdil na anglickém plnokrevníkovi, protože je fakt rychlý, ale vzhledem k tomu, že je to závodní plemeno, tak jsem teď už na arabovi, který není skoro nic pomalejší, ale zato vydrží mnohem, mnohem déle.
@Shoggot (19.11.2019 21:53): Bílej arabáč se mi nehodí k outfitu, tak jsem v St. Denis koupil černýho :D Tak jsem zvědavej, jestli se mu budou dál zvedat staty s bondingem, páč je má v základu vyšší, než ten preorder..
@Bursoft (19.11.2019 21:32): Ahá, tak to jsem si snad nikdy ani nevšiml, že by se mi ty jednotlivý staty na Bobbym někdy zvedaly individuálně bez ohledu na bonding lvl.

Mno, strejda gůgl naznačuje, že zvednout to nad rámec můžeš i koupením lepší koňovýbavy. A některý lvly možná taky budou locknutý v postupu příběhem.
@HolyMeatball (19.11.2019 21:15): No, jako nějaký celkový skill/level koně je 4. Ale potom má pro život a staminu vlastní levely. Teď mám zrovna staminu level 6 a už nevím, jestli to jde nějak zvětšit nebo jak říkáš potřebuju lepšího koně.. ale zase je to preorder čítovací kůň, ten by měl být top :D

Střílení obecně do lidí mi myslím zvedá dead eye (mimochodem - rozumím, proč to fungovalo na konzolích, ale s myší je to děsně OP fičura :D)
@Bursoft (19.11.2019 20:57): 4. level je pro koně max pokud vím, jestli chceš větší koláč, budeš potřebovat v základu lepšího koňa. :)

Co se postavy týče, životy se upgradujou jak dostáváš damage a jak rozdáváš headky, primárně, aspoň co jsem si všiml.
Po 34 hodinách jsem se dostal do chapter 4 :D .. Je hrozně fajn, že některý ty příběhový mise mají naskriptované přesné počasí a hodinu, kdy se odehrají, protože konec chapter 3 byl teda kulervoucí.

Otázka pro zkušené.. jak mám zlepšovat koňovu staminu, zdraví a vlastně i moje zdraví? Kůň je 4 level a koláč se mu už neupgraduje sprintováním. Stejně jako Arthurovo zdraví.. netuším, jestli jsem to někde na začátku přehlídl, ale vůbec netuším, čím nebo jak to mám grindit.

Btw. mám pocit, že poslední patch něco udělal s tím TAA vyhlazováním, protože už rozhodně nevypadá tak z prdele jako na začátku a dá se to s ním konečně hrát. Stejně jako přibyla teselace stromů, která mi málem usmažila grafárnu, když jsem to zapnul zrovna uprostřed lesa :D

@Paul (19.11.2019 20:34): Vypadá to, že 4k 60 fps bude pro přespříští generaci GK :D
Tak jsem to po dvou týdnech konečně rozjel. Třikrát dvoudenní stahování...
Mám otázečku, nějakej zvířecí tuk, seženu z jakýho zvířete?
Pro vás co mají hru už dohranou ať už na PC nebo konzoli bych měl takový dotaz.

Myslíte si že je reálné že R* udělá nějaké DLC nebo spíše datadisk (jako byl např na GTA IV Episodes from Liberty city), které do RDR 2 přidá RDR 1 ? Ten epilog byl parádně udělaný a v podstatě krom mexické části mapy mají mapu z jedničky už ve hře. A jednička navazuje přímo na konec epilogu dvojky takže by to tam dost pasovalo. Já osobně si myslím že je to skvělá příležitost jak po letech dostat RDR1 na PC a myslím si že i hráči co mají konzoli by to ocenily.
Myslím že podobná vec byla i v Dark Souls 2, při 60 fps se zbraně opotrebovavali 2x rychleji. Mimo jiné tohle je důvod proč se občas stane že nějaká konverze z konzoli má lock na 30 fps. Ale spíš ze starších konzoli, u poslední generace to je trošku divne. Mívala to hodně ps2, že něco bylo provázané z fps. Koneckonců emulace ps2 při 60fps většinou běží 2x rychleji.
@Paul (15.11.2019 15:51): Klasickej Rockstar. Doteď vlastně ani starý GTA nejdou hrát na 60 FPS (teda jakoby jdou, ale třeba ve vodě se musí přepnout na 30 FPS). Už by je někdo měl naučit pořádně programovat, svazovat jakýkoliv výpočty, který nesouvisí s vykreslováním, s vykreslovací smyčkou, a tudíž udělat třeba fyziku nebo nějaký herní mechanizmus závislý na počtu FPS, byl blbej nápad vždycky. :D

Je i takovej drb, že první Red Dead Redemption se nikdy neportoval na PC, protože zdrojový kód byl ke konci vývoje jeden velkej prasečinec, kterej jen tak tak splácali, aby to šlapalo na aspoň dvou konzolích, ale kvůli předchozímu problému s GTA IV se raději do portu na PC nepustili, protože ten jejich domeček z karet by se na těch milionech možných PC konfigurací sesypal.