@Allin (18.01.2019 07:40): a tak to mas i u toho vybirani dluhu. Ta hra je proste linearni, to bych ji nevycital. O to silneji muze prezentovat pribeh (kterej je ale porad na vedlejsi koleji).

Skutecna svoboda jde zazit jen mimo mise. A mne to teda bohate staci. Vcera jsem u toho sedel... wow skoro 4 hodiny :D ... a nesplnil ani jednu (kdyz pominu par vedlejsich a strangeru). Objevil jsem misto, kde jsem nikdy nebyl, nasel cupr cast odevu, zabil par zvirat, zarybaril si (porad nuda), nechal si vycistit zbrane atd atd.
@Walome (17.01.2019 21:13): rytiny jsou to nejmenší, ty kosti jsou větší maraz. :) jako ta hra je fakt obr. Rytiny jsem našel, kosti ještě ne jsem chapter 4 někde v půlce, většinu legendárních zvířat zastřelených a říkám si že teď už půjdu jenom po vedlejšácích a hlavních, no a ty vole zas potkám šulina, který chce po mě nějaké pírka a květinky :( to už ale asi seru..

A zase takový menší fail ohledně bounty jdu si pro jednoho chlápka, přijedu na místo, a on tam se svoji rodinkou a uči kluka jezdit na koni, když jdu k němu tak mi říka, že věděl, že přijdu, ale že se nebude bránit. Tak jsem to chtěl nechat být, ale hra mi to neumožnila! Prostě spoutat nebo game over. Ale hlavně, že před tím jsem pomáhal dvěma vězňům strhávat jejich bounty plakáty, tam mi hra dala na výběr jak s jejich životy naložím. Takže to je takové meh.
@Hoonza (15.01.2019 17:32): ve Valentine myslíš ten barák nad/za kanceláři šerifa - taky jsem tam poslouchal nějaký rozhovor - ale už si to moc nepamatuji. Ale v jednom baráku bylo možné nakouknout do bytu nějakých manželů, kteří se marně pokoušeli o sex protože byli moc zkouření/opilí nebo co.

(těch tipů na vyloupení jsem dostal několik - od těch vězňů které převáželi zavřené v kleci - teď naposledy taky na nějaký v Rhodesu - že prý obchodník se zbraněmi je nějaký pervert - mi bylo řečeno)
Už víceméně nemám co plnit, tak se jen flákám a fotím krajinky, včera jsem prolézal Valentine a uslyšel jsem nějakou manželskou hádku v nepřístupném baráku, chvíli jsem poslouchal, jak se ti dva hádají a skončilo to tím, že borec manželku uškrtil :-)

@RXQ79rudax (15.01.2019 07:05): jo, ten lékař ve valentinu je součást side misí, kdy můžeš vyloupit něčí vedlejší kšeft, v Rhodesu, Strawbery a St. Denis jsou další, víc jsem jich nenašel...
ohledně toho mrtvého/přesného okatak po splnění toho úkolu s přepadením vlaku, si můžu ty cíle označovat sám (nebo taky ne a rovnou prostě střílet v tom zpomaleném čase) - ale napřed jsem chvíli po splnění té mise prohrál 30 dolarů s tím mexickým střelcem, (se kterým jsem se setkal už poněkolikáté a vždy jsem předtím nad ním vyhrál,) protože jsem přišel na to že můžu prostě to R1 držet a výsledek je stejný jako předtím upgradem až toho mrtvého oka až po tom střeleckém souboji/soutěži - to držení R1 je dobré na rychle se pohybující malé/vzdálené cíle, třeba ptáky.

ohledně toho obchodu lékaře ve Valentine: je tam možné vyloupit nějakou zadní místnost ve které se ukrývají členové nepřátelského gangu, ale vždy po mě začnou jít šerifové když tam vlezu ať už je postřílím nebo zabiju tiše třeba vrhacíma nožema, a toho prodavače svážu aby nic nenahlásil (má u sebe i nějaký dopis), ty zadní dveře nevim proč nejdou otevřít, a ten trezor tam jsem zkusil otevřit pomocí dynamitu (což šlo) ale pak mi z něj stejně nešli vzít ty peníze, které se uvnitř něj válely; no tak jsem jen sebral ty peníze na stole a tu pistol a rychle zdrhal pryč s vypsanou odměnou na mě jen 1,5 dolaru - kterou jsem pak hned zaplatil a na ulici jsem potkal nějakého chlápka který chtěl pomoct s okradením někoho v tom hotelu.
@Garret (14.01.2019 16:07): to je poznat, že začátek videa má být vtipnej a nejde o bug. Každopádně to vypadá, že pokud se něco pokazí, je u toho často kůň. Třeba "veselé vánoce" v 6:31 mě opravdu rozesmály.
@musa (14.01.2019 12:31): hráno od vydání a za 70h jsem trefil na mrtvého levitujícího ptáka, a včera mi nešel vytáhnout prut,takže musel přijít restart. Jinak je to naprosto v pohodě. Akorát ze začátku ten medvěd to je fakt, to bylo spestření :) ale srovnávat bugy v RDR2 s BUGY v KDC :/ spíš by si mělo vzít spoustu vyvojářu z tohodle kousku ponaučení.(koukám na tebe Bethesdo)
@musa (14.01.2019 12:31): Tak to vůbec, u mě byl nejzávažnější bug, že koupený kabát byl v některých cutscénách naruby a to jsem to projel 2x dlouze :-) Až jsem se často divil, jak moc je to vyladěné na hru, kde můžeš dělat "všechno" co tě napadne.
Tohle je v RDR2 běžný? Na několika místech jsem se docela zasmál, kam se hrabe (hrabalo) KCD.
@Garret (14.01.2019 03:29): Zkus se co nejvíc zašpinit (vyválet se v bahně atd) a pak se před ní procházek nemytý kempu, mělo by to spustit docela vtipnou cutscénu, nejsem si ale jistý, jestli to platí pro všechny kempy
@Walome (13.01.2019 21:27): dobrá je Ms. Grimshaw, jak tam ty flákače staví do latě. onehdá jsem zůstal asi 2 dny v kempu a už na mě vletěla, že co se se mnou děje, že jsem bejvával takový akční a rozlítaný a teď jen sedím v kempu...
@Walome (13.01.2019 19:52): na severu jsem si byl odfouknout už dvakrát. když mám těch idiotů v kempu plné zuby. jednou jsem tam zamastil ten mexikánskej gang, sejmul jsem královského bizona a sledoval Artura, jak brejkuje na po zamrzlé vodě :-) podruhé jsem se snažil chytit legendárního lososa, ale to se mi nepodařilo
@RXQ79rudax (13.01.2019 20:52): ale on prostě umřel, to nejde načíst. Leda bych načítel starou hru a na to sere pes... nebo kůň! Já hraju právě na autosave, protože když něco posereš, nejde to vzít zpět, což je fajn. Třeba dneska jsem chtěl zachránit chlapa a omylem jsem ho přejel koněm a umřel :)
Tak to já bych hned hru načítal - kdyby mi ten kůň kleknul - jednou se mi stalo že jsem ho trochu přizabil, když jsem s ním sletěl z menšího srázu protože jsem si myslel (jsem špatně odhadnul) že je to takovej kopeček - že sjedu dolů a ne že tam je prudkej sešup. A taky je dobrý že ten kůň má vlastní pud sebe záchovy - že sám zabrzdí a vzepře se - když s ním schválně nebo omylem jedete s okraje nějaké skály - třeba na začátku v těch horách, když jsem ještě ovládal tím ps4 ovladačem, tak mi nějak ujela páčka vyjel jsem k okraji té skály a ten kůň to sám ukorigoval, aby neslít dolů do té propasti.

A také hned na začátku hry jsem si vypnul ten blbej auto-sejv - to jsem se poprvé lek co se děje když se mi tam najednou z ničeho nic objevila taková ta černá obrazovka s tou zprávou. A také by bylo dobrý, že když ta postava zemře aby se hned ta hra automaticky hned nenačítala - neházela hráče někam poblíž toho místa co zemřel, ale dala hráči tu nabídku těch sejvů - protože tohle je jedno zbytečné nahrávání hry navíc.
Tak jsem u toho seděl celej boží den jak zamlada. A užil jsem si to neskutečně. K večeru jsem se vydal do úvodní lokality, protože jsem hledal poklad (nebojte, není to spoiler, je jinde :D ), a došlo mi, jak moc je ta hra ukecaná. Pořád někde někoho potkáváte, ale tady, nic. Tak jsem tam hodinku dvě strávil. Na zamrzlém jezeře jsem zabil medvěda, po cestě zpátky ho ohlodávali vlci, kteří na mě a koně zaútočili, Adlerovic farma je pořád stejná (i petrolejky jsou zapálený!), ulovil jsem si zviřátko, opekl ho na ohýnku, zapil to kafíčkem a kořalkou... a pak se zase vrátil do civilizace.

Nádhera. Něco jako když v reálu jedu na chatu, vypnu net a jsem tam sám :)

@RXQ79rudax (13.01.2019 19:02): nene, spadnul mi ze srázu do řeky :D mám takovýho strakatýho.
Nevím jak vy ale já zůstávám věrný tomu koni, kterého jsem získal na začátku hry (ty ostatní které se mi dostali do vlastnictví jsem prodal) - který předtím patřil těm nepřátelským banditům, jak říkala Sadie - když jsem se jí o tom koni zmínil, a že je jí úplně jedno co sním bude
@Walome (12.01.2019 23:39): taky zase něco přidám - komplet seznam videí

výběr toho hodně vtipného a akčního z toho seznamu: nečekané zakousnutí vlkem

Rambo - 8 zabití šípem, 3 dynamitem, jedna ustřelená hlava brokovnicí - žádné zranění utrženo

pádění na koni - horseman challenge z Valentine do Rhodes

další jezdec na koni výzva - táhnutí někoho za koněm - použil jsem k tomu jednoho člena Kukluxklanu - pak jsem ho chtěl hodit svázaného pod vlak ale naneštěstí žádný nejel.
@Allin (13.01.2019 08:17): popravdě mě to dost překvapilo :D jsem tu rybu chtěl tahat s sebou a někde prodat ale pak mi došlo že jsem v noci a uprostřed mise, takže se čas neposune, takže jsem ji pak musel někde zahodit :(
@Allin (12.01.2019 14:46): jo už jsem u toho úkolu - přes půl hodinu se tu rybu marně snažím vytáhnout - teď zkouším zase připojit ten ps4 ovladač - protože tou myší to asi nepůjde. Jinak mám už zdraví, výdrž a mrtvé/přesné oko vytrénované na max, a splněno 17 výzev. ohledně rychlého získání peněz: skákání z koně na kočáry, vyházení kočích a odvezením do garáže - takto se mi podařilo během několika minut získat skoro 200 dolarů.

----

jo tak na to rybaření musím používat ten ps4 ovladač - myší to prostě nejde - s p4 ovladačem se mi tu rybu podařilo během několika vteřin hned vytáhnout - protože s tou myší nemůžu točit tak rychle a držet ji pořád jakoby pořád sunoucí se do strany (páčka držená nějakým směrem) - proto mám také trochu s myší potíže při výběru a aktivaci těch rychlých předmětů - z toho výběrového kola.
předpokládám správně, že rybářský prut/rybaření se mi zpřístupní až při plnění/po splnění nějakého úkolu pro členy gangu?
Ach jo, to je tak bozi. Spoiler z 5. kapitoly: Rikam si Artur vypada nejak blede a BUM, tuberkoloza.
po několika desítkách hodin hraní jsem pořád na začátku - příběh: 16 procent a kompletace 34,8.

nějaká moje videa:

šmírák 2, šmírák 2 - pokračování, hambaté fotky, učení se číst, učení se číst pokračování, pan Štras chčijící do křoví v táboře, dvojitá duha, první setkání s krokodýlem

podařilo se mi vyhrát tu bodací hru - bodání nožem kolem prstů ruky položené na stole: odkaz - mám papírek, kde mám vypsané ty těžké kombinace kláves které musím stisknout - ani se na tu obrazovku nekoukám - koukám na ten papírek a soustředím se na to cvakání těch kláves - které si ještě předtím nacvičuji (bez stisknutí těch kláves) při zapauzované hře.

----
bratr a sestra - videa:

varování před nima nějakým mexikáncem, příjezd k jejich domu, brácha a ségra laškující spolu, navštívení jich podruhé, vypořádání se s nima - zabití toho bratra, zabití té jeho sesty
Takovou radost má člověk vždycky z těch blbostí typu plakát atd. a nakonec stejně uvažuji, že ho vyhodím. Poučení pro příště, raději takový bonus slušně odmítnout.. :D
@Garret (06.01.2019 15:34): Tak to byli asi Lemoyne Raiders, zrovna u té řeky je event, že ti kočárem přehradí cestu na křižovatce a mám pocit, že na něm dokonce mají kulomet... Tam mě taky zabili při prvním hraní, podruhé už jsem si na ně dal pozor.
@Garret (06.01.2019 11:30): Nebyl jsi náhodou "tam dole", jak je Blackwater apod. ? Tam právě v Arthurově linii je to vyřešené tak, že se tam poflakují bounty hunteři, kteří tě odstřelí na jednu ránu, takový insta kill, abys to tam nemohl prolézat... Pak mě ještě napadá, že to mohli být Murfree Brood, kteří řádi v okolí Annesburgu, to jsou dost agresivní parchanti.

Já si právě obvykle taky dával bounty huntery k večeři, nikdy jsem s nimi neměl problém, dokud jsem nezavítal na sever, kde po mně šli bounty hunteři se psama a ty se mi nikdy nepodařilo porazit (zkoušel jsem to 3x po sobě, asi jsem lempl)
Přeji krásnou neděli... Mám takovej problém pořad mi to vyhrazje z Online hraní... lidem kolem mě to nepadá skoro vubec.. ale já si nezahraju pomalu ani hodinu bez toho aby mi to nepadlo... sice mi to pořád píše že chyba je u nich ale nějak sem mi tomu nechce věřit.. Neni něco čim bych tomu předešel? nebo se to tady stavá nekomu i jinymu? Nebo mám prostě jenom smůlu a byl sem vybran mezi tou hrstkou která si to normalně nezahraje.. díky za odpovědi.
@Walome (06.01.2019 09:12): díky za info. to mě nenapadlo. dává to smysl... :-)

včera se mi stala taková věc, poprvé jsem umřel - jedu kolem řeky a najednou po mě někdo začal střílet. ale totálně mě rozsračkovali během vteřiny, nestihl jsem ani vytáhnout zbraň. jel jsem docela rychle. bounty na sebe nemám, tak nevím, co to má znamenat. chuj se 130ti dolary, co mi sebrali, objevil jsem se znova na stejném místě a už tam nebyli... většinou s přesilou deseti nemám problém (autoaim ftw!), tihle byli tak čtyři.
@Garret (04.01.2019 12:08): jo a ty pusky si muzes nastavit u prodejce zbrani jako defaultni side arm/shoulder atd.

Jinak ted me zase prekvapil system ukladani. Vcera jsem zabil ptaka kousek od tabora, vykuchal ho, nechal ho tam lezet, dneska nahraju hru, hodilo me to do tabora a ta mrtvolka u tabora porad je.
ten systém těch náhodných setkání je úžasnej - pořád se tam něco děje, nebo třeba někomu pomůžu a po čase je přijdu zase navštívit/zkontrolovat a mohu zase pomoct s něčím jiným.

obří kostra
duha
pervert
Dokážete si představit Arthura jak si to rozdává s prostitutkou, já teda ne.:) ten wanted systém je fakt na číču, ve Valentine borec něco vyřvával, tak jsem šel k němu a poslouchám a on najednou proč na něho čumím a už po mě šijou. Největší hardcore je projíždět se na koni po sant denis, v noci, to nevíš, z kterých dveří kdo vyleze, (btw, všimli jste si, že v sant denis, je víc tma při světlech, než v noci v lese?) Nebo, když nasednete omylem na špatného koně, a vidí to majitel okamžitě alarm..