Nejak jsem uplne minul ten presun na jiny server, respektive duvody pro nej. Co se stalo, ze uz stary system nevyhovoval/nefungoval?
Tak server bude k dispozici nejméně do 13. července 2019. Snad se nám do té doby podaří přepnout zpět ty nekonečné náboje.
Informaci o serveru jsem tedy zadal "napevno" jako zajímavost.
Kdyby se chtěl přidat někdo, kdo se delší dobu/ještě vůbec neúčastil (Karas </3), tak jen připomenu, že zapínáme přes odkaz steam://connect/dhcz.by.dawn-server.de:27960.
Já nepřijdu. Však chápete: Cyril a Metoděj, děti, country house, pohodička, zahrada.... žádné PC. :) Ale aby jste neřekli, ve ČT večer si na chatě zapnu to záložní PC co mám v profilu a zahraji si chvíli Dunu 2000 nebo si jen tak počtu ve starých Score, Level nebo Gamestarech a zavzpomínám na staré časy. Však to PC by zvládlo i QL ale nemám tam internet. :) Tak příští ČT!

Cirylu a Metoději zdar, zdar, zdar! A Sokolu taktéž!
Ja ještě netuším. Zkusím dorazit, ale nic neslibuju a už vůbec že to bude na čas.
tak to zatím vypadá na velmi komorní hru o cca šesti hráčích (počítám i se Sarnem), případně pár dalších odpadlíků, kteří na svátek nemaj nic lepšího na práci, a zatím se tu neozvali. :D
Já snad asi budu moct. Měsíční test toho serveru se pomalu chýlí ke konci, takže bych se chtěl zeptat, zda vše funguje dost dobře na to, abychom si ho nechali...?

@Steve (03.07.2018 20:58): Ovšem blbost na konec nastavená Stevem během návštěvy Amsterdamu by mohla být zajímavá, že?
Ja vyjimecne budu, ale vypada to, ze si skoro muzu skocit zahrat na public. Kvuli tomu ani nemusim cekat na ctvrtek.
Tento čtvrtek s největší pravděpodobností vynechám. Vyhlašuji hlasování o náhradního server mastera.
Jak by se vám líbilo, kdybych pomalu začal chystat Quake Live turnaj? Co třeba na říjen?

Přemýšlím, jestli to pojmout zase klasicky týmově + duelově jako to měl MeatBall, nebo z toho udělat trochu šílenější show. Přece jen naše hraní není až tak seriózní, tak by i turnaj mohl mít trochu střelená pravidla. Sám nevím, obě varianty mi přijdou zhruba stejně dobré.
@PRIVATE MARTIN (29.06.2018 13:28): já jsem skromný jako soudruh Lenin. :) Mě ke štěstí stáčí jen fakt, že v jedné z těch šílených bitev jsme byl s Kwokym vítězem kola a pak v zápase Kwoky vs Rapier jsem uhrál jeden frag! :) A to se počítá. Skoro až do konce večera jsem netušil, že Mazar je na TS. :)

A já si furt říkal, že slyším samé: Rapier vyšlápl levý pedál, do ruky bere HOTAS, ještě sedí v Messerschmitu a tak používá kulomet (návyk z létaní), apod.
Dnes ve 20 hod hrajeme QL? :), Vyzbrojen cennými radami Kwokyho jsem na Vás nachystaný (ehm, jenom mi chybí ještě rozpoznat ty další 2 zbraně ve hře, raketomet poznám bezpečně