Tak ja se dnes snad take po dlouhe dobe pridam, kdyz uz ma Laurona ty narozeniny. V kolik vlastne zacinate a na jakych frekvencich ladite teamspeak?
Já ještě nevím, možná se na chvíli ukážu, ale spíš se mnou nepočítejte.
Když už jsem viděl pastnuté video watchOut, tak sem musím hodit kvůli hudebnímu doprovodu nedokončené video od klanu forZe. Kdo pamatuje starý, ale skutečně starý časy, tak si bude pamatovat i tohle :D Všichni tehdy doufali, že se to jednou dokončí, ale bohužel.

Book of Quake 3 - Speedcapture

Speedcapture část videa "Book of Quake 3", které jsem vytvářel v roce 2005 a nikdy ho nedokončil (a ani nikdy nezveřejnil). Šlo v podstatě o prototyp, který jsem chtěl ještě výrazně vylepšit, ale už jsem to nikdy neudělal. Třeba chybějící textury tam rozhodně zůstat neměly. Většina časů byla ve své době top5 na světě.

Video Book of Quake 3 mělo mít 5 části - Intro, Defrag, Frag, Speedcapture, Outro.
- Část Intro udělal watchOut v 3D Studiu. Mělo to dát celému videu nějaký hlubší rámec a vysvětlit zvolený název.
- Část Defrag byla nejdelší a zveřejním ji později.
- Část Frag nikdy nevznikla, pouze jsme s watchOutem měli vybraných pár skutečných fragů a také jsme na LANce natočili nějaké krutopřísné fejky.
- Část Speedcapture měla ukázat, jak dobře umím nosit vlajky. Na tuhle část právě koukáte.
- Část Outro obsahovala jeden dlouhý defragový run a můj nejlepší trik. Tuto část také zveřejním později.
Good point :D možná můžu trochu smlouvat se schopností sekundovat Stevovi se zakládáním serverů? ●︿●
@PRIVATE MARTIN (05.05.2018 18:59): Ale tak on nebol na žiadnom ostrove, proste sedel v kriminále a teraz ho prepustia.

Ako správni Nóri mu dáme druhú šancu, kór keď to bol v minulosti náš kamarát.

pokiaľ viem tak je to najdiskriminovanejšia forma života na planéte - biely heterosexuál, takže určite hlasujem za prijatie do skupiny (nech už pojem skupina znamená čokoľvek)
Od příštího měsíce se vracím do arény. Po té dlouhé pauze si mě jistě budou moci všichni patřičně vychutnat. ^_^