Hmm tak patek zase nezvládam. A to to pěkně začínalo ve čtvrtky a úterky. Tak snad příště. GL v pátek.
Tež jsem pro pátek. A tentokrát mi do toho určitě nic nevleze.

EDIT: Chtěl jsem urgentně změnit nick, ale kupovat prémium před výplatou nelze, takže jsem si založil druhý účet - Hanzzz - přes který jsem znovu rozesílal žádosti o přátelství.
@HolyMeatball (24.03.2015 11:09): QL není hra, v které se jde zlepšit během takhle krátké doby. Musíš hrát aspoň půl roku, abys poznal alespoň malinký pokrok, jinak na QL potřebuješ roky zkušeností ze stříleček...
@special_plan (24.03.2015 10:47): Tim "furt" jsem myslel jednou za tak dva tydny, kdyz po dennim hrani po dvou tydnech nepocituju ani zdibicek zlepseni. :C Momentalne to mam ale nastavene velice pohodlne, tohohle uz se budu drzet. Bude to jeste chtit lepsi, vetsi podlozku. >.>
@Kunick (24.03.2015 08:31): Likewise.

Prijde mi, ze se mi porad nejak nedari se s treninkem posunout zas na dalsi stupen, furt jak sulin steluju v configu nastaveni mysi, atd. Seznal jsem, ze dokud si jsem schopen zachovat chladnou hlavu, jsem docela dobry - jak v ramci accuracy, tak pohybu po mape - ale sotva se zacnu sekat, nervy leti do kyblu a uz se nejsem schopny znova zchladit. Kdyz jsem hraval Q3A, byl jsem jeste poklidne ditko se sluncem v dusi, takze tyhle problemy jsem resit nemusel. :C

Nejake tipy na udrzeni chladne hlavy pro horliveho cholerika? :]
Bude i tenhle týden QL session? Minulý pátek jsem nemohl. takže bych si to rád vynahradil tenhle týden.
já bych to neřešil... kdybych se v tom začal hrabat tak se to už nespustí vůbec (v tom lepším případě, eventuálně může nastat až konec existence tak jak ji známe). Takže spouštění nadvakrát přežiju.
A není to steam verzí a normální verzí? Já mám Steam verzi a taky se spouští ihned, Mirus má normal verzi a nejde mu to hned.
Stále musím startovat minimálně dvakrát launcher.Před načtením menu, prostě spadne.
Nápady? :D
Mám založeno. Jestli to bude s heslem, tak je stejné jako minule (dh2015).
Helou fellas. Jsem tu. Trochu jsem se zdržel, ale jestli máte zájem, založím server a můžeme si od 20:30 trochu zastřílet.
Quakeři s barevným nickem, mají něco do sebe, vždy jsou na vrcholu :D
Je to v konecniku, zpravidla se u toho akorat rozciluju (opravdu nejradsi mam elitisticke skillare, kteri v tymovych hrach zasadne hraji spolu, misto nejakeho vybalancovani obou tymu), ale stejne jsem v poslednich tydnech na zadnou jinou hru nedokazal ani sahnout. Bude to chtit zacit si davat nekdy s hranim pauzy, zacina to mit nebezpecne drogove atributy. >.>
Chom, tak asi error. Jini Cesaci si semnou normalne chteli dopisovat po cesku (pod iluzi, ze jsem zena ^.^). Nevermind.
Mám Českou vlajku. o.O Ale přišel jsi na to, takže je vše v pořádku. C:

Kdy dáme další session? Trochu jsem potrénoval a lehce si na cizincích zvedl ego, tak bych potřeboval od zdejší smetánky zase kapku uzemnit. :'D