A bude teda klasika v 8? Mužeme si dát vlajky, když nám je nebude Kwoky nosit pod nosem solo
Jestli zítra budeme hrát, tak nedojdu. Máme v práci společenskou akci (chlastačku) a nevím, kdy skončíme.
Ach jo, tento štvrtok aj piatok som workoval takže smola, nemôžete si do denníčkov zapísať "hráli jsme s Mazarem" achievment.
Ešte som si radšej ani nepozeral rozpis na budúci týždeň, aby som sa rovno na začiatku víkendu nenasral.
Za Rangera (mariňák) je to zdarma, ostatní stojí goldy - buď 24hodinový pronájem za ingame měnu nebo za coiny (kupované za reálné peníze) napořád. Hrdinové ale mohou padnout i z beden.

Optimalizaci pořád vylepšují a přijde mi hodně dobrá, určitě to zkuste. Kvůli Bethesda Launcheru nemá moc smysl tu hru nevyzkoušet, vždycky se to dá odinstalovat. Na druhou stranu v podstatě všechny herní módy jsou docela nuda, sice to hraju pravidelně, ale to jen kvůli kámošům.

Duely hrát socky nemůžou (bez alespoň tří hrdinů nejde duel zapnout), skin na zbraň stojí v přepočtu skoro 10 € (jako vážně, id?), celkově ta hra působí jako ždímačka na peníze. Za 30 € dostanete všechny současné i budoucí hrdiny, to je asi ok, ta hratelnost tam pořád je, jen to chce doladit. Třeba v roce 2017 je podle mě dost nevídané, když nemůžete psát kamarádovi přímo zprávu, seznam kamarádů není podle abecedy ale všelijak přeházený, Sacrifice nikdo nehraje a když jo, tak je to jen chaos a lidi neví, jak se to vůbec hraje, atd.
Pro mě taky docela nehratelné. Navíc mě to zas moc nebavilo. A ještě je to docela drahý. To je svatá trojice důvodů proč si něco nekupovat :D
@Kwoky (17.08.2017 22:40): Souvislost je tá "vtipná scénka", akože som vyhral 2x po sebe kokotinu na záver čo dokazuje aký kokot reálne som... EHM, WTF?

Proste som využil príležitosť, aby som legálne postoval nejakú moju obľúbenú scénku bez toho aby to bolo právnikmi ohodnotené ako OFF-TOPIC.

Chcel som Vám priatelia predĺžiť Váš bezcenný život v dôsledku záchvatu smiechu, ktorý - čo je vedecky dokázané - predlžuje Vaše bezcenné životy.

Takže dúfam, že sa stretneme na chate niekedy a akceptujem veškeré Vaše pozvania na drink, ktorými ma logicky zahrniete.

Predsa viete, že Vás mám rád počítačoví núbici.