Čtvrtky klidně budu pořádat, akorát tento týden by se to muselo dát na pátek, jelikož mi do toho už něco vlezlo :D

Co se týče dedicated serveru pod Linuxem.....do toho bych šel jenom v krajním případě. I když můj private server jede pod Linuxem, Quake Live má tak neskutečně debilně řešenou tvorbu dedicated serverů, že by to bylo jako dojit krávu krumpáčem....

V průběhu týdne to testnu, pokud by se našel nějaký otro....ehm tedy dobrovolník kdo by se tam potom zkusil připojit, byl bych vděčný.
Však to taky Mítbólovi zabralo pár pokusů :D Já se u fráze "forwardnout příslušný port na router" zasekl a nechtěl jsem ani zjišťovat co to proboha znamená.
@Karasman (26.06.2017 13:18): Jestli se neco nezmenilo, tak je asi problem v tom, ze musis mit Linux a k tomu verejnou IP plus rozumnou odezvu. Asi by se dalo mit Linux ve VM atd, ale vyzaduje to uz nejakou miru snahy.
Pokud by nový "diktátor Sauron" nepochodil se zakládáním serveru, poptal jsem se u poskytovatele herních serverů Fakaheda.eu. Roční pronájem 16 slotů je asi 1500 Kč, níž jít nemůžou (přestože hrajeme jen jeden den v týdnu, ale bohužel "ve špičce").
Tvl to nás tolik hraje za Doomguye? Já za něj hraju od jakživa, ale fakt mě nenapadlo, že nás ho má víc... :-)
@HolyMeatball (23.06.2017 22:42): Tak Súkromníka poznáš podľa toho, že smrdí po borovičke a Stíva poznáš podľa toho, že to "neumí s rejlem".

Ináč mi ukápla slza, že som sa nemohol z technických príčin zúčastniť poslednej hry v jednej celkom dosť dlhej ére DH stretnutí.

@Crash (23.06.2017 23:28): Jo, cítils ten smrad borovičky že.....
Když budu hodně pozorný, tak to možná zrekonstruuju vlastními silami. Zítra to zkusím.
@Kwoky (23.06.2017 15:25): :D Tvl to jsem nevěděl že mám v JRC promo.

Jinak už jsem na cestě, jen budu mít menší zpoždění, utekl jsem kvůli vám z podnikové akce a oželel jídlo i pití zdarma, takže si toho važte a miřte jinam... :)
To by si dnes mohl jay připravit něco speciálního... (třeba vyhlášení DH turnaje, neměl jsem na plánovanou návštěvu bordelu)
Dneska mi od JRC přišel mail:

Vrať se zpět do dětských let a začni řádit s Crashem!

Tak doufám, že dojdeš :)
Dovoluji si upozornit, že zítra ve 20:00 budu spouštět poslední z pravidelných her. Chtělo by to tedy notně pompézní účast. :)
Bacha všichni si vemte víc náhradní munice, přijde skoroakademik... :)
Rimmerování se vyplatilo, zkoušku jsem dneska dal. Konec studia je zase o kousek blíž :)

Dneska vám ukážu, jak se to hraje :)
Tak jsem konečně viděl i Blood Run. Velmi pěkné, ačkoliv právě na něm mi ten systém tří šampionů šeredně nesedí.

A ad zpratelovani - vypadá to, že ten error to hází z toho důvodu, že jsme nebyli oba online naráz. Mělo by to ale jít osefovat přes bethesdi webovky.
jinak páteční QL by vyhovoval i mě.

A QCH nehraju dokud to nebude na nějakém normálním klientovi. Abych teda nepřerušoval proud diskuze.
Pár poznatků k těm novinkám:

- BJ je boží, okamžitě nahradil Visora v mé duelové trinity, která tedy aktuálně jest BJ/Ranger/Galena, co jsem zatím takto odehrál, tak se protihráči moc nechytají.
- Corrupt Keep je fajná mapa, ale zároveň zatím taky nejvíc podobná něčemu, co bych spíš čekal v UTéčku. Naproti tomu Lockdown se mi ani trochu nepáči. Blood Run jsem bohužel stále neviděl. :C
- Tri-bolt je hrozně divná zbraň. Nebýt BJovo dual weildu a té skutečnosti, že jsme se nacházeli těsně vedle sebe v úzké chodbě, beztak bych s ní nic nezabil.
- Příjde mi, že o fous zlepšili grafiku, zejména textury mi příjdou ostřejší.
- Každá z posledních pěti šesti her hrozné lagy, tím spíš bych moc rád prubnul něco přes ten custom se zdejší smetánkou.

Ad custom - dá se nastavit mód, mapa, frag limit (max 100) a časový limit (max 30min). Hrozně moc bych si rád s někým prošel v duelu ten Blood Run, a ve více lidech pak TDM sestávající ze samých Rangerů, ať můžem z vesela grupenrocketjumpovat. :D