@Garion (14.01.2017 16:18): No, z vyjádření, že „teoreticky v noci (tak kolem 23), ale s jistotou to rict nemuzu” jsem úplně nenabyl dojmu, že jsme to měli sehrát včera večer, zejména, když to byla od tebe jediná zpráva na DH. Pokud máš nějaký termín, kdy bys mohl i prakticky, napiš mi prosím na DH. Na Steamu jsem aktivní, jen když hraju.
@marwel (14.01.2017 16:13): Rozdelil bych to na 4x2,5E a hotovo :D Nevim, s watchOutem jsem to mel sehrat vcera vecer, ale az doted si me ani nebyl schopny schvalit na Steamu, takze mam spis chut se na to uz vykaslat.
@Fatality (14.01.2017 15:14): Teda ale to to musel ukoncit vzdy pomerne brzo, ne? Jinak co to sakra je za blivajz nastaveni? Vzdavas uctu Half-life 1? :)

btw. Jak to vidite na ty nase zapasy o cenu utechy? Hrajem nebo Meatball usetri?
To bylo jen na TS ne? Já vůbec netušil, že by to měl být koment pro ostatní k dané hře :D V sobotu ráno odjíždím na hory a vracím se až další sobotu, takže bohužel nebudu moc, pokud se to teda z nějakýho důvodu nepřesune o týden. Jinak bych samozřejmě klidně rád podpořil komunitu komentem :) Třeba bude ještě nějakej další turnájek.

DM6 skok bridge to rail v Q3 OSP byl o dost težší než v QL a i přesto ho někteří PRO uměli skákat tak, že se během skoku pořád dokázali dívat směrem k meze a čekovat průlez na středním podlaží.

GL&HF ve finále !!
Dám zítra s fatalitym tak od 13:00, jestli bude i on ready, dřív nemůžu. Pak jsem schopen hned odehrát zápas o 3. místo.
@ještěr (13.01.2017 10:26): Původní t4 chtěl jsi asi napsat, zejména pak ve verzi pro, což? T7 se do původního vydání Quake 3 nějak nestihla a nějaký vývojář ji později našel, dokončil a zveřejnil. Proto ten název „Almost Lost”. A pozor ještě na možnou záměnu s „novou” mapou Furious Heights, která nese označení qztourney7 (z = zero = původní označení Quake Live) a taky se jí často říká T7.
ja samozrejme vim ze almost lost figuruje jako tzv. pt7 jako alternativni duelova mapa (ve skutecnosti se zde hraje spis 2v2), jinak pro nooby by byla asi milosrdnejsi uplne puvodni t7 alias vertical vengeance aka anarkiho mapa (kde temer nejsou armory a healthy). jo a kdyz uz mluvite o zerofour, tak ten je aktivni dodnes;)

battleforged mne nijak nerve zily, jen jsem na ni neodehral jediny vyrovnany mac, dvakrat jsem soupere zmlatil a jednou jasne dostal, popularni asi nikdy nebude

tyjo, on to nekdo komentoval, tak to bych to snad aji dohral, at si zagora potrenuje odborne mleni, ma nekdo stream tech prupovidek?
@Fatality (13.01.2017 08:39): @ještěr (12.01.2017 23:07): Almost Lost je ještě mnohem starší, pod názvem pro-q3tourney7 se na ní proháněl už fatal1ty a Zero4 v roce 2003.

Battleforged je taky ještě mapa z Q3 - byla vydaná v roce 2009 jako phantq3dm1_rev, ale turnajové popularity se dočkala až v Quake Live.

Ale souhlasím s ještěrem, taky jsem konzerva, která se nerada učí „nové” mapy. :-)

Jo a gratuluju Kwokymu!
@Kwoky (13.01.2017 09:45): Pevný termín samozřejmě bude, jen si to ještě musí odfajtit H34D s Fatalitou. Fatality pokud vím chtěl už dnes, tak pokud nebude H34D proti, věřím tomu, že nejpozději v těch 6 by s tím už neměl být problem. :)
@Kwoky (13.01.2017 09:33): Bohužel, včera to bylo dost spontánní, vlastně jsem jen tak do placu pustil myšlenku, že bychom si to komentování mohli ozkoušet v rámci přípravy na finále, sám jsem koukal, jak se toho Hexa hezky chytil a jakou měl flow. A souhlasím, že zagro byl výborným neplánovaným bonusem - dokonce Hexu naučil shaft! Za to já se na to docela vybod, bo jsem si vás zapomněl ztlumit a při hře jsem už vám určitě nechtěl lagovat server, jen abych si snížil volume a slyšel vlastní myšlenky, žejo. :D

Každopádně kdyby měl zagro chuť a možnost, tak bych ho na ten finálovej stream určitě rád přizval. S nejvyšší pravděpodobností by se na něj mohlo dostat zítra ve večerních hodinách. C:
@Kwoky (12.01.2017 22:55): Tak ještě jednou gratulace k postupu, byl to parádní zápas. A navíc, a to si ty nemohl slyšet, tam vykrystalizovala velmi dobrá komentátorská dvojice Kunick a zagro. Dobře se to poslouchalo, nebylo to ani přehnané, ani nedostatečné, oba dokázali upozorňovat na zajímavé momenty a prvky. Fakt dobře se to poslouchalo, takže doporučoval bych zagra překecat, aby se ke Kunickovi přidal na ten stream finále, protože včera mě jako divákovi se to hodně líbilo, jak jste to pojali. :)

@Steve (12.01.2017 23:07): Ještěr umí skvěle časovat itemy. Naštěstí se mi dnes podařilo mu to narušovat natolik, že nemohl dělat "kolečka". To mi hodně pomohlo. Kdo koukal live (a že vás bylo), mohl vidět, jak špatně se s ještěrem hraje, když může sbírat a hrát "to svoje" (viz druhá polovina Aerowalku).
Kwoky vs ještěr - 2:1

Začali jsme na Battleforged, kde se mi podařilo kontrolovat megu a nepustil jsem ještěra do žádných větších akcí. Poměrně rychle jsem získal náskok a ještěr vzdal.

Aerowalk jsem začal taky pěkně, ale kousek za půlkou jsem ztratil koncentraci, přestal jsem počítat časy, ještěr začal dokonale ovládat oba hlavní itemy a převálcoval mě. A ještě jsem občas pokazil základní skoky.

Rozhodovalo se na Almost lost. I přes to, že měl ještěr lepší začátek jsem se naštěstí docela rychle chytnul a postupně získal kontrolu. Za stavu 9:3 ještěr vzdal.

Děkuji za super zápas. Musel jsem do toho dát všechno.

Záznamy všech zápasů a screenshoty jsem nasdílel zde.

Těším se na finále. Doufám, že s Headem :) Držím ti palce jako ještě nikdy :) Jdi na to!
No prima, první runda za náma - o postup do finále se utká Fatality s H34Dem a Kwoky s Ještěrem.

Losers bracket je tím pádem taky kompletní, takže v případě zájmu o druhou největší cenu útěchy nás také čekají ještě tyto fajty:

Garion vs WatchOut
Marwel vs Private Martin
x vs y

A kwoky si to s ještěrem prej rozdá už dnes po řežbě, huhuhu. C:
@Garion (12.01.2017 17:36): Pro me je Aerowalk jednoznacne nejhorsi mapa z vyberu. Prijde mi pak docela vtipne, kdyz nekdo prohlasuje, jak je ten map pool dementni, ale Aero mu prijde v pohode. :) Battleforged je hodne velka mapa. Hral jsem ji mam pocit jen s Drektem a potkali jsme se tam jen zridka. Zvlaste pak, kdyz se mnou se o itemy prilis casto nebojuje, ja je sbiram prakticky jen kdyz tam nahodou jsou kdyz jdu zrovna kolem.
@marwel (12.01.2017 13:48): Jo jo :D Byl z toho potom docela odvarenej, rikal Fatality.

Aero mi prijde, ze je moje nejhorsi mapa (krome Battleforged, ktery jsem nikdy nehral) a vetsinou na ni mam proti tem nejlepsim i nejake fragy, nechapu. Meli jsme hrat vcera vecer, ale nejak to nevyslo a dnes jsem sel do prace pozdeji, takze jsme mohli i rano.
Jenom taková formalitka - dnes vás opět čekám o půl osmé na pravidelnou dávku kvejgárské kaše. C:
Mne zase nevyhovuje a je mi neprijemny styl co provozuje Marwel, tedy staticky, zdalky hodne na rail v mapach, ktery to umoznuji, jelikoz hraju hunt/rush a o aim se vicemene moc nezajimam. Cimz nejak nezpochybnuji jeho vyhru, oponent neni v duelu na to, aby se vam jeho gameplay libil :) LOL, Heade, dyt ty jsi v ramci DH typicky timer/map controler, problem je pouze tvoje cholericka povaha a tvuj ping :) Blood Run je typicka item/map control mapa, kterou zejmena slabsi hrac proste neotoci, postavit jej na uroven Aera je mimo. Na druhou stranu Mitbol udelal asi dobre, ze ho do turnaje nestrcil
@Kwoky (11.01.2017 19:45): Ten první frag byl dobrý, to jsem čuměl.

@marwel (11.01.2017 19:54): To je ale docela pravda, mě tenhle styl hry upřímně moc nebaví, ale není jiná možnost. Takový Ještěr si na tom zakládá a pak se tady naparuje, jak moc je dobrej, ale já nevím, no. Určitě nehraju QL proto, abych jen běhal pro itemy, chci si zastřílet, a proto mi v zábavnějších hrách ten timing po chvíli uteče. Bohužel s WatchOutem bylo vidět, že Campgrounds je zrovna mapa, kde je až příliš obtížné soupeři sebrat dominanci, ta RA a mega je totiž dost blízko sebe. Na duel jsou mnohem lepší mapy typu Aerowalk, Blood Run, Toxicity, Cure apod., kde se i z té horší pozice stále dá něco vymyslet.
@watchOut (11.01.2017 20:12): To ja si to vzdycky kdyz neco seberu (tak jednou dvakrat za hru) spocitam, ale pak se podle toho stejne nezaridim a kdyz se pak nahodou podivam na cas, tak zjistim, ze mam dve vteriny k tomu, abych se dostal na druhou stranu mapy. :)
@marwel (11.01.2017 19:54): Sbírání předmětů je zejména otrava, když ho provádí soupeř. :-) Ale když to umí oba dva hráči, tak je to najednou zase úplně jiná hra, protože si to sbírání navzájem kazí a straží pasti okolo těch předmětů a tak. A to může být dobré. Ale v situaci, kdy člověk sotva zvládá vypočítat čas dalšího spawnu rychleji, než ten spawn nastane, to není úplně ono.
Tak ja myslim, ze ten duel Garion vs. Fatality se muze odehrat. Z me vlastni zkusenosti muzu rict, ze se Fatality zda byt zcela v poradku. :P

@watchOut (11.01.2017 19:28): Tedy sledoval jsem Campgrounds a z Headova pohledu jsem zase zjistil, jak debilni ten Quake je. To je furt rychle pro RA, rychle pro megu, rychle pro YA, sem tam zabit soupere a zase rychle pro neco. Tohle sbirani predmetu je desna otrava jen co je pravda.
watchOut:H34D 0:2
Na Aerowalku se mi náramně vydařil začátek a vedl jsem dokonce 6:1, ale H34D mě trpělivým pečlivým sbíráním předmětů postupně tlačil do defenzivy a když za stavu 7:7 nasadil ještě k tomu superagresivní mód, neměl jsem už jak odpovědět.
https://s27.postimg.org/uvgcu2zr7/is_N4_ ... 7_01_11_18_59_17.jpg

Campgrounds se mi naopak nedařilo na začátku, ale tentokrát mi to vydrželo až do konce. Tohle byla prostě H34Dov4 mapa. Buď jsem se potloukal po pustých chodbách bez čehokoliv s 100/10, nebo jsem potkal H34D4 a umřel. Marnost nad marnost a výborně zahrané od H34DA.
https://s27.postimg.org/7ftuazqmb/is_N4_ ... 2017_01_11_19_11.jpg

Takže teď svému přemožiteli držím palce v dalších zápasech!

GG
resite cypoviny :-) ze nekdo nekoho jednou porazil nevypovida v podstate o nicem, ja napr. zaslouzene prohral s marwelem na jedne mape i 0-12 ktereho kwoky vysoko porazil ovsem vsechny sve dosavadni zapasy s kwokym a headem jsem mel 6 ze 7 map pod kontrolou, kde je tedy logika? :-) jo a s virozou se hraje dobre, nesmi ovsem clovek valit sople z fifaku, otestovano na 1/2 turnajovych zapasu :-)
@marwel (11.01.2017 13:39): Já že bych měl šanci proti Fatalitymu? Ani prd, právě protože duely nehraju a nemám pod kůži itemy a kontrolu mapy. V duelech je to opravdu důležitější, než přesnost střelby. Ostatně vyzkóšal jsem si to tak nanečisto s H34Dem a přestože jsem střílel líp, vítěz byl jasný. :) (krom toho prvního matche, který jsem opravdu nádherně dostal v poslední vteřině do prodloužení..ale i to stejně vyhrál on :D ).