Ty dve hodky jsou hruby odhad na zaklade mych matnych vzpominek z mladi a toho, ze v 9 oficialne uz nemuzu byt u compu. Je mozny, ze taky budu mit dost po par minutach. :D
Huh? Pripojim se k vam i kdyz nehraju na steamu? Nebo je steam echt povinej? #multiplayerhalfvirgin
Kdo bude chtít hrát tak zítra sraz v sedm na steamu :) (popřípadě ve hře - nick mám stejný)
Já určitě a věřím, že mistr Českých Budějovic Fatality dá taky.
@H34D (13.02.2015 13:03): No, teď už ten Quake trošku zjednodušili, od té doby co je na Steamu, tak zrychluješ i při jednoduchém skákání dopředu bez strafe jumpu, ale ne tak rychle a ne až na takovou rychlost, ale pro začátečníky to stačí bohatě.

A přestaň tam přidávat ty přezdívky, jinak už Petřín nezopakujeme :-D (j/k, to bych si nedovolil).
Jo, jo, přidávám se k mocnému Marceli Wriesi Arniemu Cartmanovi Fatality Vaňkovi v tom, že skákání na pravé myšítko je v Quake nutnost. Tady se musí skákat pořád - možná ne ani tak proto, že tím znesnadňujete aim soupeři, ale hlavně proto, že při současném držení úkrokových tlačítek při tom nabíráte větší rychlost (strafe jump). Profíci pak přidávají specifický pohyb myší (circle jump), kterým nabírají rychlost ještě větší, ale to už se nás moc netýká. :)
@Laurona (13.02.2015 06:59): Zezačátku to bude určitě drsné, tím si musel projít každý, kolikrát jsem skončil v lávě, ani nepočítám :-D Ale s tím pohybem, který je v Quakeovi taky klíčový, tak skákání na myši je nejideálnější, když ti přejde do krve, tak "quake luck" :-D
Ulala, docista jsem zapomnel, ze tuto existuje. Priste se rad pripojim, naposled jsem ve vice lidech kvejkoval jeste pred pubertou. C:
@Laurona (13.02.2015 06:47): Pravé tlačítko myši zkus používat na skákání. Zní to sice šíleně, ale je to tak nejlepší. Zoom mám na shiftu, ale v drtivé většině zoom nemá využití, možná jen při railu. Každopádně v settings asi půjde nastavit jen sensitivita myši při zoomu, ne výhřez, to se ještě mrknu pak :)
dokážete někdo při hře používat pravé tlačítko myši na přiblížení? já vždycky když to zkusím tak to do mě někdo ze strany napálí :/ tak jsem to vzdala.
Az bude nove kolo tak se hlasim. podotykam,ze netrefim nepritewle ani kdyz mi zabira 99,99% monitoru :)
@Victor (12.02.2015 20:42): Sranda ze som si to tiez vobec nevsimol.

@PRIVATE MARTIN (12.02.2015 21:23): JJ, treba 5/5 hracov co som si vsimol aby tam neotravovali tzv. "negri" (nie-DH NPC all over the world).

@H34D (12.02.2015 20:36): No ale je fakt ze si sa obcas teleportoval (lagy).

@Maximus (12.02.2015 20:28): Nehovorim ze chcem byt s tebou, ved na com by som si inac farmil fragy...,
ale matematicky je to nepravdepodobne ze nejaky generator nahodnych cisel nas nikdy nespojil. Ale vlastne ani Heada, vzdy som mal Fatalityho ako som aj povodne chcel takze je to vlastne uplne v poriadku :-0.

>Heretic< : Unreal Tournament je aj tak lepsi............
@Victor (12.02.2015 20:42): Tak příště :) Byla to zábava, ani jsem to nečekal, ani ty zbraně na začátku mi vůbec nevadily. V klanovém hraní to bude pořád vypnuté a takhle pro zábavu je to zřejmě lepší. Navíc třeba v Lightning gun je jen 50 nábojů nebo v Railu 5, to není nic závratného.

Příště bych dal zase :)
@H34D (12.02.2015 20:36): To je dvousečná zbraň, jelikož často ti to laglo tak, že tě nešlo trefit :-D

Clan Arena je docela funny, vlastní zbraně tě nezraňujou, takže s raketometem můžeš dělat psí kusy do aleluja.