@Fatality (12.02.2015 20:23): Nechvástej se. :) Já se můžu vymluvit na internet přes mobil, ha! :)

A dnes to bylo fakt dobréé, Domination byl zajímavý a ta poslední Clan Arena mě bavila nejvíc.
Práveze najlepsie na tom bolo to, ze sa to striedalo a tak si mohol kazdy zahrat aj s Lauronou :)

@Maximus (12.02.2015 20:21): Aha, já myslel, že je to jen chat na domluvu, kam půjdeme :) Ale je divné, že jsem neslyšel alespoň já vás, asi to nemám povolené ve Steamu.

@mazar1234 (12.02.2015 20:21): Já bych měl být určitě (bez nějakého chvástání) lepší, protože jsem QL hrál docela dlouho, ale jen TDM a sem tam CTF, jinak nic, takže občas mě v duelu porazí, ty jsem fakt nehrál nikdy.
@Maximus (12.02.2015 20:18): Ale ked ju dvaja naraz usmazili zlava a zprava tym bleskom (brutalna poprava) tak sa len uchechtla.

No zaujimalo by ma ci je Fatality naozaj lepsi ako Head, vzdy to teda neplatilo.
No kazdopadne Laurona nam priniesla stastie takze nabuduce zaklad teamu:
1. Fatality - skill
2. Laurona - prinasa stastie
3. Mazar - chce byt vo vitaznom teame
Mě by zajímalo, jestli enemy se nějak domlouvali, protože chodili strašně synchronizovaně, my jsme to hráli jen tak a oni mi přišli, že chodí po dvou a tak :)
Bolo to spravodlive - lepsi vyhrali a modrym nepomohli ani cheaty.

Ale teda to obsadzovanie A-B-C, to bol riadny debakel ako svina, to uz nikdy nebudeme hrat :-).
Dík za hru. Jsme zajímavá směska. A v té poslední Clan Areně červení fůůůůj :)
Já bych dal taky, pokud budete mít místo. Jen nevím, jak se pak spojíte - píšete do Pošty nebo jak? Chtělo by to nějaký DH chat na tyhle "akce".
Ok, čiže kto všetko bude hrať - Laurona, Victor, Fatality, Garret, Mazar, Private Martin, kristmeister a ja. Všetko? Presne to vychádza 4 vs 4.
taxem to dneska vyzkoušel a klobouk dolů, pěkně na tom zapracovali. člověk si ani svůj config nemusí vytvářet :-) akorát na ten Nightmare už jsem trochu zestárnul...
@Victor (11.02.2015 14:43): Oni to pořád mění. Zakládat místnosti můžeš jen s Pro účtem. Ale řekl bych, že bude dost free serverů, kam když se narveme všichni (třeba osm lidí na 4v4 TDM), tak se nám tam nikdo cizí nevměstná a přinejhorším se kickne.

Hlasovat nevím teď, jak v TDM, ale v Duelu se nám s Headem dalo votovat i na free serveru na jakoukoliv mapu.
Jsem si schválně rozklikl hodnocení, abych zjistil proč to má tak málo, když tu vidím samé osmdesátky a výš a je tam nějaké individuum, který tomuhle dalo 10%. Tak jsem si rozklikl jeho profil a vidim, že má jako nej žánr RPG a že hodnotil z 99% procent jen RPG. To 1% je Quake. TWL, tak proč to vůbec hrál? :D :D
myslim ze je to tak ze zakladat mistnost hlasovat atd můzou jen premianti.