Začíná mě to lákat, hodil jsem diskuzi do sledovaných, večer nainstaluji a uvidím, zda mě ve čtvrtek uvidíte. ;-)
@Kwoky (22.02.2015 20:35): Tak to asi není šance pro běžné smrtelníky. Q3 je totiž unikátní v tom, že na to, aby byl člověk mid, musí hrát aspoň 10 let. :) A pokud by chtěl vyhrávat v turnajích, tak musí být buď blázen, nebo mít obrovskou dávku talentu. Řekl bych, že Q3 je spolu s Starcraftem 1 (včetně BW) nejtěžší turnajová (progamingová) hra, která existuje.
dobrá hra včera až na heada ktery dorazil pozde a pak hrál moc vážně :D
Když si stáhnu browser verzi, spojení s váma na steamu bude fungovat?
Já se dneska nepřidám. Kamarádi mě přemluvili na Counter strike. Ale příště zase dám (pokud to nebude v sobotu, to nemůžu vůbec).
Hráli jsme 1CTF, kde je jen jedna vlajka uprostřed mapy. Týmy se ji snaží sebrat a "protlačit" do soupeřovy základny. Jakmile skórují, vlajka se objeví zase uprostřed.
@Victor (18.02.2015 11:27): V QL bylo vždy CTF tak, že jsi musel mít svou vlajku v základně, abys mohl donést soupeřovu. Jen tam máš různě po mapě nějaké bonusy, jako Obránce (více vydržíš, ale jsi pomalejší) nebo Speeder (to je naopak) a ještě asi dvě funkce. Defend the Flag neznám.
Ja to aj tak hram stale na fragy, nejake vlajky, uzemia a neviem co este mam v pazi :-D.
Hlavne ze som na prednych miestach vo fragoch a som uplne spokojny aj keby sme prehrali 1000:0 na vlajky, ehm.
ale jinak dobry to ctf neni spatny kdyz se pochopi ze nefunguje jako v ut :)
@Victor (17.02.2015 20:33): Ale jo, dvakrát jsem s váma hrál, ale jednak jsem seznal, že potřebuju značně víc potrénovat, druhak se mi ani trochu nelíbilo, jak mě to po prvním matchi automaticky hodilo k někomu úplně jinýmu. A já hrál. Celou dobu v domnění, že tak úspěšně kosím databázáky, a přitom to asi byla nějaká lautr cízí banda nůbů. :C

Nakonec to vskutku byla jenom půlhodinka. :D
@H34D (17.02.2015 15:33): To je pravda. Hledejte prázdné servery v Německu (Frankfurt), ale nevím, jak se pozná, jestli jsou tam povolené pokročilé možnosti, jako právě teamsize nebo votování.
Já ale zjistil, že pokud najdeme server, kde je povoleno votování i pro nepremium uživatele, můžeme v týmových hrách nastavit teamsize třeba jen na 4 místo 5 a tak zamezit tomu, aby se k nám pojili další hráči. Jenže tolik serverů na výběr už není a já hlavně potřebuju, aby se vybíralo podle pingu, protože jinak si na netu přes mobil moc dobře nezastřílím.
tak se budu dneska těšit jak vás vyklepnu! pořád ten skill mám i když ne z týhle hry :D