Pro Evolution Soccer 2014

World Soccer Winning Eleven 2014, PES 2014: Pro Evolution Soccer

20.09.2013
08.11.2013
14.11.2013

Nový ročník slavné série od vývojářů ze Země vycházejícího slunce. Mezi největší novinky patří nový Fox engine, díky kterému PES dostal do vínku graficky podařenější diváckou kulisu nebo také pot na tvářích jednotlivých hráčů. O fyziku hráčů se pak stará osvědčený Havok.

Pohyb hráčů a celkový pocit z hraní je poměrně odlišný od předchozích dílů a i mazáci si budou muset trochu zvykat. Můžete bránit pomocí ramen, simulovat pády a pronikat soupeřovou obranou za použití různých kliček a pohybů, k jejichž natrénování pomůže povedený tréninkový mód. Z klasických nešvarů tu zůstávají opět horší brankáři, ne příliš user-friendly hlavní menu hry či tradičně chybějící licence. V aktuálním ročníku tak třeba už ani nenarazíte na San Bernabeu nebo Camp Nou, jelikož exkluzivní práva na španělskou ligu získala konkurence. To naštěstí, ostatně jako každý ročník, řeší fanouškovské patche.

Na PS+ zdarma! A to jsem si chtěl příští měsíc chtěl koupit dvanáctku :3