Na PS+ zdarma! A to jsem si chtěl příští měsíc chtěl koupit dvanáctku :3
Třeba když na mého golmana běží soupeř, tak nemůžu vybíhat, protože jinak střílí lobem a dostával jsem takhle 95 % všech inkasovaných gólů, to je fakt trapárna, to je pravda. Když nevybíhám, tak to někdy vyškrábne, někdy ne, to už záleží. Ale ty dloubáky mě fakt po pár gólech sraly jak se tak často opakovaly.
@Kovi81 (05.11.2013 23:19): Spoustu věcí vylepšuje PESedit patch a to, jak popisuješ, že běží s míčem ještě pět metrů, tak to se děje hlavně při online zápasech no. Gólmani jsou tragický už od 2008, už jsem si tak nějak zvykl.
No ja to zkousel a vubec, ale vubec se mi to nelibilo. Strasne mi vadilo, ze zmacknu prihravku/strelu a ten hrac jeste pet metru s tim bezi nebo fakt dementni golmani a celkova "neohrabanost" pohybu. Jako potencial tam je, ale tenhle rok sem cekal mnohem, ale mnohem vic.
@Fatality (19.10.2013 11:08): Ona to zezačátku fakt je nuda, musíš hrát ideálně za útočníka a počkat, až se tvoje postava zlepší. Když tam ty goly pak začnou padat jak na běžícím páse, tak to je dobrej pocit :)
@ugraugra (19.10.2013 10:58): Já hraju všechny ProEva na +1, jinak je to nehorázně pomalé.

Jinak co se týče prvních dojmů, převažují ty pozitivní, jako nový začátek to rozhodně není špatné. Hlavně auty jsou konečně tak jak mají být :)
@ugraugra (19.10.2013 10:58): To ti asi přijde, já to hraju normálně na 0 speed a přijde mi to v pohodě. BaL jsem taky hrál jen chviličku, přijde mi to jako nuda, radši hraju master league. Ono ti to teda i pomocí šipek ukazuje, kde bys měl stát, ale já hrál za středového záložníka a přišlo mi to fakt blbý :-D
Přijde to jenom mě, nebo je hra strašně pomalá? Musel jsem si nastavit rychlost na +1 abych to dokázal hrát.

Já zkouším hrát BaL se stoperem a je to těžká nuda. Vždycky půl hodiny koukám jak si to kopou vepředu a pak se dostane míč na naší polovinu, protihráč tam pošle přihrávku do uličky, kterou nemám šanci zachytit a je z toho gol :) Nedovedu si představit hru za golmana...
Je to fakt dost těžký, já to hraju na gamepadu a i tak jen sotva vyhrávám o gól v Master league na obtížnost Regular. Chce to trochu potrénovat, ale na druhou stranu trošku výzvy není k zahození.
@ugraugra (18.10.2013 20:22): Některé hráče Arsenalu taky nepoznávám :) Na klávesnici to asi půjde, jen si musím překopat nastavení, podle vzoru z PES 2013 ani nevím jak přepínat hráče a běhat rychle :D
Já pokračuju na klávesnici :D Ty vole některý obličeje hráčů se fakt nepovedly. Když jsem viděl Andersona, tak jsem se málem posral smíchy :D