Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Postal

POSTAL: Classic and Uncut

30.09.1997
10.04.2015
54
105 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této kontroverzní a brutální hře, která je v mnoha státech úplně zakázána, se ujmete role naštvaného chlápka, který se jednoho dne vydá do ulic, aby zabíjel nevinné civilisty, mezi kterými neušetří ženy, děti a dokonce ani Santa Clause. K dispozici máte 12 zbraní a vaší fantazii se meze klást rozhodně nebudou.

V roce 2003 vyšlo pokračování.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 5
Je len zopár hier, ktorých existencia robí tento svet horším akým v skutočnosti je. Postal patrí do tejto kategórie. Niekto dostatočne infantilný sa možno baví obscénnym vraždením spritov v izometrickej paráde (za to tých 5 percent), tí ostatní by však boli radšej keby hra ako Postal nikdy nevyšla. Na základe takých hier totiž vzniká ten úsmevný mýtus, že počítačové hry vyvolávajú agresivitu.
+10 +15 −5
  • PC 40
Za mlada nadšenie z dema (potom aj z hry), pecka grafika, more krvi a plaziaci sa citizeni prosiaci o svoj pochabý život. Za 10 rokov sa z Postalu stal malý buranský kult a hra zostarla. A dobré hry nestarnú. Dajte si radšej Crusadera a nechjte Postal odpočívať v pokoji s dobrými spomienkami.

Pro: surovosť, veselý arzenál, hlášky

Proti: neštastne ovládanie, dnes už aj grafika

+7 +11 −4
  • PC 0
V roce 1997 kdy tahle hra vyšla byla ihned označena jako neskutečně brutální, tudíž jsem si jako žák základní školy řekl, že si to musím zahrát. Poštěstilo se mi díky demu na Score a hned jsem se proklínal kvůli čemu, že jsem to rozbil prasátko. Ovládání je frustrující, grafika i na tehdy hnusná a hranatá a brutality ve hře není víc než v Duke 3D nebo Wolfenstein. Rozhodně mě v té době mnohem víc oslovili jiné akce viděné shora a sice Take no prisoners a Mageslayer.

Pro: bylo to zakázáno v pár státech - dodnes musejí děkovat bohu

Proti: všechno - grafika, ovládání, izometrický pohled, obtížnost....

-4 +4 −8