@Korbitch (25.07.2017 00:07): Ano, myslím. Nemám problém porovnávat staré hry s novými nebo staré filmy s novými filmy. Ve stejném roce co vyšel Postal vyšlo i první GTA a jak se hrálo a bavilo, strčí Hatred do kapsy. Ale rozumím, že s tím můžeš mít problém, vidíš to prostě jinak. A to je dobře, každý máme na to jiný pohled.
@Korbitch (23.07.2017 22:38): A jako proč ne? Nesrovnávám grafiku ale herní náplň a ovládání. I některé starší hry se dobře hrají ale Postal určitě ne. O to hůř pro Hatred, který se mohl poučit.
To je ještě horší než Hatred a to je teda co říct. Alespoň mám splněný další bod výzvy.
Jo to ovladani bylo na pest :) Kvuli tomu jsem to tenkrat nehral a ukoncil to v prvnim lvl. Ale jinak se mi to libilo :)
Dnes dohráno i s datáčem a vůbec to není špatné i po letech. Grafika nestárne, AI žádná, mozek netřeba... a po dohrání jsem zjistil, že to jde hrát i na myši :) ... takže ještě repeté v budoucnu