Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Stadium

Pocket Monsters Stadium 2

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.02.2000 N64
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development, HAL Laboratory (sekundární)
Netrvalo dlouho a úspěch handheldových RPG Pokémon Red a Blue dal za vznik i doplňkovým hrám na tradiční herní konzole. Jednou z nich bylo i Pokémon Stadium, přenášející pokémoní bitvy na televizní obrazovky a do 3D prostředí.

Na hráče čekají čtyři turnaje se stupňující se obtížností, po jejichž dokončení se odemkne Gym Leader Castle, v němž musí porazit všech osm Gym Leaderů regionu Kanto, Elite Four a samotného pokémoního šampióna. Do turnajů si můžete jednak půjčit předpřipravené Pokémony, ale taktéž si můžete importovat svůj tým z Pokémon Red, Blue a Yellow. Samotné bitvy se drží pravidel původních her, až na neexistenci inventářových předmětů a nutnosti vybrat si na každý zápas tři Pokémony z šesti. K dispozici je všech 151 Pokémonů první generace. Kromě kampaně nabízí Pokémon Stadium i multiplayer pro dva hráče a různé minihry, jako překážkové závody Rattat či soutěž Lickitungů v pojídání jídla.

I přes anglický název se jedná o druhý díl série Pokémon Stadium, jelikož první díl v západních zemích nevyšel. Série pokračovala třetím dílem, Pokémon Stadium 2, který rozšířil nabídku Pokémonů o Pokémony druhé generace.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.