@stromz (16.06.2023 00:00): No, a to si vem, když jsi úplný pokémoní fanda a chceš mít teď třeba kompletní living dex v Home, tak ideálně zaplatíš za každou hru, k ní každé DLC, minimálně tu základní Nintendo online službu, premium předplatné Home (na rok) a dříve to ještě bylo placení za pokébanku na 3DS :D

Já zas nemám problém s placením toho online, ale mám problém s placením expansion packu. To se teda týká mých osobních preferencí, protože rád hry vlastním a nechci si je jen pronajímat. A taky bych si je rád maximálně užil, v případě Stadium třeba zrovna díky transferu pokešů z Home nebo z jiné hry ze Switche, kde bych si je mohl sám vytrénovat. A aktivní multiplayer by tam taky nebyl na škodu, aspoň by se to trošku oživilo.
@Tainaru (15.06.2023 22:12): Tak ja hlavne povazuju za naprostou nehoraznost fakt, ze Nintendo chce pravidelne platit za Online. S priplacenim za pristup k DLC a k temhle bonusovejm retro sluzbam principielni problem nemam - cena je to podle me prepalena, ale neni povinnost si to porizovat.

Jasne, Scarlet/Violet pokemonni modely co se textur tyce konecne celkem stojej za to, ale ty animace jsou proste pestrejsi zivejsi ve Stadium a pusobi to cely vic jako zapas z animé nez ve Scarlet/Violet. Coz je podle me 23 let od vydani celkem prvotridni trapas...
@stromz (15.06.2023 21:17): Jop, tenkrát bych dal nevímco, abych si to mohl zahrát a zažít ten parádní pocit prvního 3D s vlastními pokeši. Bohužel, nestalo se... :)

Já ten koment psal v reakci na aktuální snahy Nintenda nacpat hru do předplatného a nelíbí se mi, že hře vlastně chybí to nejzásadnější, tedy podpora pro přetahování vlastních Pokémonů. Proto si myslím, že hodnocení je aktuálně důležité.

Vnitřní obsah hry jako takové mi dává asi přesně to, co bych od ní čekal, takže jestli tomu chybí story mode, je mi zhruba jedno - přeci jen jsme už tenkrát hrávali všelijaké mlátičky bez příběhu, a i když v nich nějaký příběh byl, tak to málokoho oslnilo. Příběh v případě Pokémonů ostatně nahrazoval hlavně seriál.

A jasně, ta hra má v sobě kus historie, to já beru a každá hra, která ukazuje Blastoise, jak střílí vodu z kanónů, má u mě plus :) Zase SV má moc pěkné modely, kde jsou vidět šupiny, jemná srst a pod. Animace útoků já ale stejně vždy hned na začátku hry vypínám, když to jde :)
@Tainaru: Stadium byla pecka v dobe vydani, staci jen porovnat ty pixely Red/Blue/Yellow a cokoli ve TŘIDÉ byla zkratka bomba :) - a propojit to s Gameboyem a mit moznost svadet bitvy s kamosema ve 3d - vrchol pokenerdich fantazii :))

Takze jj dneska prakticky pointless to hodnotit, ona to ani neni plnohodnotna hra - chybi ryzi story mode.

Co je ale smutny - graficky je to sice samozrejme tezce predpotopni, ale animace utoku? Je mi lito, ale jako celek jednoznacne lepsi nez bitvy ve Scarlet/Violet :-// a hlasatel je sice repetivni az na pudu, ale stejne je to dalsi pridana hodnota oproti 'nejmodernejsi' pokehre v roce 2023...