Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pitfall: The Mayan Adventure

82
24 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
listopad 1994 SNES
1994 SegaMD
01.08.1995 PC
1995 Jaguar
11.06.2001 GBA
13.04.2009 Wii
Vývojáři:
Activision, Redline Games (SNES verze), Imagitec Design (Jaguar verze), Kinesoft Development (PC verze), Pipedream Interactive (GBA verze), M2 (Wii verze)
V této plošinovce se zhostíte role hrdiny Harryho juniora, se kterým se vydáte na dlouhé dobrodružství s cílem najít svého uneseného otce.

Hlavní hrdina má ve svém dobrodružství při ruce svůj řemen, kterým může švihat, vrhat výbušné kameny nebo bumerangy. Hlavním herním prostředím je hluboká džungle s vodopády a doly (jízda na důlním vozíku s duchy v zádech je nezapomenutelná), chrámy, bažiny a staré zříceniny. Proti vám budou stát obyvatelé džungle jako jsou opice, hadi, pumy, i kostry, netopýři a oživlé sochy starých válečníků. Celé putování je plné tajných místností a bonusů s mechanickými rébusy a odkazy na původní, o několik let starší díly série Pitfall. Hudební doprovod se liší v každé lokaci.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Pro mě jednoznačně jedna z nejlepších plošinovek, je to náhodou zrovna pár týdnů co jsem to opět dohrál už několikrát a teprve poprvé se mi podařilo složit celý název PITFALL, protože to poslední L se mi nepodařilo nikdy předtím sebrat, vzrušeně očekávajíc co se pak na konci stane jsem uviděl...ne, radši to říkat nebudu:)

Pro mě je na téhle hře všechno super, grafika, hudba, zvuky, celé to originální prostředí a hlavní hrdina s jeho smrtícím řemenem:)

Pro: grafika, atmosféra, hudba a zvuky, znovuhratelnost

Proti: nic mě nenapadá

+5