@JohnCZ (komentář): jj taky me vic bavilo to pokracovani,ale ten posledni dil sem jeste nehral, jinak podle mne cesky Bloodline je v mnoha smerech docela podobny,podle me ma o neco hutnejsi atmoferu ale gameplayem je to bida
zajimavy je ze tento dil slape uplne hladce na plne detaily oproti Overture, ktery sem musel jet na polovicni detaily
Vypadá to fakt moc hezky, ale nikdy u toho dlouho nevydržím. Ne, že bych se bál, to ne. Proč tam není nikde plasma cutter nebo alespon sekera!
koupil jsem ai to s poslední objednávkou, ale nejde to kvuli nákýmu openal - stáhnul jsem to, nainstaloval a nic.
jesli je to dobrá hra, to teprve zjistím, ale kousat si nehty pod stolem rozhodně nemusím! taky mám pocit, že v poslední době spíš sleduju hry na youtube.. ale když mám pak tu možnost srovnání, tak ji i někdy dohraju (HL2, TR Underworld; Legend). pro mě jsou třeba vaše ctěné komentáře tím nejlepším vodítkem, když už nevím, co si zahrát. někdy jsou vyloženě lepší než samotná hra (Incubation, System Shock, Escape The Bathroom ... a bude jich jistě spousta).
strach z čeho? kolik vám je let! chápu, že to nebudete hrát jen kvuli hádankám, ale plínky byste si brát nemuseli!
[přesunuto z komentářů]

Tato hra je velmi dobrá já oní vím uplný kulovi ale vím že je boží tato hra vyrobila hru amnesia the dark descent která je pecka ale spátky k Penumbře jestli si mislíte že tato hra dostala jen jednu hvězdičku takto byjste se měli jít léčit hra Penumbra dostala čtyři a pul hvězdiček.
Nelekneš, je to principiálně úplně jiná hra, řekněme z univerza Penumbra.
Isair: thx
No uvidíme, snad se i párkrát leknu... :) Faktem je, že komentáře u Requiem nejsou moc příznivé.
Zemi: Pěkný komentář.
Ale Requiem už je pouze takový krátký datadisk, který ani není v příběhu nějak podstatný a s dvojicí Overture a Black Plague toho má pramálo společného. Přesto byl docela fajn, ale za těmito prvními díly už značně zaostává... jen abys nebyl zbytečně zklamaný.
nainstaloval jsem si P:BP v rámci Anthology a dočkal se při spuštění hlášky "Vstupní bod procedury alSource3i se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně OpenAL32.dll nalézt."
to stejné u P:R - měli jste s tím nějakou zkušenost?
(NB s ATI Radeon 1270, Vista)