Tak jsem si Papers, Please zahrál ještě několikrát, ale stále se mi nepovedlo najít všechny tokeny! Respektive nevím, kde získám ten kolečijský! Zbytek tokenů již zvládám, ale ten token z Kolečie je snad nějaký zakletý! :)
@miCHALupka (komentář): pěkný shrnutí ;) Jen malá technická poznámka: emigranty jako celník nevyháníš, ti už z podstaty slova opouští tvou zemi z vlastního rozhodnutí, nebo z donucení. Vyhánět, respektive nevpustit můžeš imigranty, tedy ty, kteří se snaží do země dostat, sorry za hnidopišství, ale nemoh jsem si pomoct :)
Já to hrál bez easy mode a celkem to šlo, když si člověk uvědomí, že rodině stačí jídlo i topení obden :-) S gameplayem jako takovým jsem problém neměl, ke konci je toho sice fakt hodně, ale pořád se to dá stíhat kontrolovat a mít těch 10-11 denně bez pokut - většinou jsem si mohl dovolit obětovat jednu dvě upomínky žádostem lidí. Pěkný oser jsou ale naskriptované dny, které skončí dřív a nic s tím dělat nemůžeš...
@Steve (29.11.2014 23:12): Na easy není. Právě teď dohráno na 19. konec (zeď zbořena, já agentem).
Ale na hard bych se v černých číslech neudržel.

Hra dobrá, jen jsem necítil tu opěvovanou atmosféru tíživé totalitní země, kde se bojím o rodinu a musím dělat těžká rozhodnutí.
Bude to asi tím, že žijeme v době, kdy považujeme za samozřejmost volné hranice. Asi jsem pro většinu společnosti totalitní hajzl. Držel jsem se předpisů. Výjimku jsem udělal pouze, pokud šlo o revoluční hnutí, pro jednu manželku, pro nadřízeného a pro otce holčičky.
Ani jsem nebyl drcen rutinní nudnou prací. Podobnou prací se živí většina lidí na světě.

Nevím, co to Drolin psal o tchýni. Jednak to patří do spoileru a jednak to není pravda.
Fajn, strávil jsem v budce pár dní, dostal se pět dolarů do mínusu a zavřeli mě.
Jsem zavalen tunou povinností, co zkontrolovat a kvůli tomu stihnu odbavit pár lidí, za což si nic nevydělám. Navíc při tom člověk něco přehlédne a hned se sypou pokuty. Takže hned třetí den je celá rodina hladová, nemocná a je jí zima. A v té rychlosti ani nevěnuji pozornost komunikaci s žadateli.

Takže zapínám "easy mode". Bez něj to není frustrace z režimu, ale frustrace ze hry.
Zkouším znovu.

Hrál to někdo na hard? Respektive hrál a šlo mu to?