Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Tak jsem si Papers, Please zahrál ještě několikrát, ale stále se mi nepovedlo najít všechny tokeny! Respektive nevím, kde získám ten kolečijský! Zbytek tokenů již zvládám, ale ten token z Kolečie je snad nějaký zakletý! :)
@miCHALupka (komentář): pěkný shrnutí ;) Jen malá technická poznámka: emigranty jako celník nevyháníš, ti už z podstaty slova opouští tvou zemi z vlastního rozhodnutí, nebo z donucení. Vyhánět, respektive nevpustit můžeš imigranty, tedy ty, kteří se snaží do země dostat, sorry za hnidopišství, ale nemoh jsem si pomoct :)
Já to hrál bez easy mode a celkem to šlo, když si člověk uvědomí, že rodině stačí jídlo i topení obden :-) S gameplayem jako takovým jsem problém neměl, ke konci je toho sice fakt hodně, ale pořád se to dá stíhat kontrolovat a mít těch 10-11 denně bez pokut - většinou jsem si mohl dovolit obětovat jednu dvě upomínky žádostem lidí. Pěkný oser jsou ale naskriptované dny, které skončí dřív a nic s tím dělat nemůžeš...
@Steve (29.11.2014 23:12): Na easy není. Právě teď dohráno na 19. konec (zeď zbořena, já agentem).
Ale na hard bych se v černých číslech neudržel.

Hra dobrá, jen jsem necítil tu opěvovanou atmosféru tíživé totalitní země, kde se bojím o rodinu a musím dělat těžká rozhodnutí.
Bude to asi tím, že žijeme v době, kdy považujeme za samozřejmost volné hranice. Asi jsem pro většinu společnosti totalitní hajzl. Držel jsem se předpisů. Výjimku jsem udělal pouze, pokud šlo o revoluční hnutí, pro jednu manželku, pro nadřízeného a pro otce holčičky.
Ani jsem nebyl drcen rutinní nudnou prací. Podobnou prací se živí většina lidí na světě.

Nevím, co to Drolin psal o tchýni. Jednak to patří do spoileru a jednak to není pravda.
Fajn, strávil jsem v budce pár dní, dostal se pět dolarů do mínusu a zavřeli mě.
Jsem zavalen tunou povinností, co zkontrolovat a kvůli tomu stihnu odbavit pár lidí, za což si nic nevydělám. Navíc při tom člověk něco přehlédne a hned se sypou pokuty. Takže hned třetí den je celá rodina hladová, nemocná a je jí zima. A v té rychlosti ani nevěnuji pozornost komunikaci s žadateli.

Takže zapínám "easy mode". Bez něj to není frustrace z režimu, ale frustrace ze hry.
Zkouším znovu.

Hrál to někdo na hard? Respektive hrál a šlo mu to?