Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@koberec (15.10.2021 18:46): Ta hra je v zásadě adventura. Chce to pořádně prozkoumat ten svět a z různých hintů, dialogů a útržků si všechno dávat dohromady. Jakmile se člověk chytne, je až návykové odhalovat další informace.
Mě už to z těch gameplayů bylo nějaký divný, a po vyzkoušení mi připadá, že tu hru nechápu o nic víc. Vůbec jsem netušil proč a co mám dělat, a to ovládání bylo strašný. Možná prostě jenom nemám rád hry, které se mnou zacházejí jako s někým, kdo se v herním světě narodil, a vůbec neberou v poraz, že jsem hráč, který svět hry vůbec nezná. Jak tohle může někoho chytnout okamžitě?
Hra sama o sobě super, co mě však nadzvedlo, bylo zjištění až po mnoha hodinách hraní, že se s jetpackem létá držením Shiftu A DRŽENÍM MEZERNÍKU, což je defaultní nastavení, které bych vývojářům omlátil o hlavu, protože jsem si prvně myslel, že se mezerníkem jen skáče. Můžete to přičítat mojí nepozornosti, ale nepřál bych vám zažít ty nespočty neúspěšných pokusů při nedostatečném saturování jetpacku, abych po 20 hodinách zjistil, že Outer Wilds není Dark Souls mezi simulátory vesmírné fyziky z vlastního pohledu, ale že po přepnutí nastavení (tohle si zapamatujte!) Jetpack Boost Mode na Auto se pouhým podržením Shiftu náhle vznáším mezi pobořenými světelnými mosty a ruinami, které jsem mezi tím tak důvěrně poznal, když jsem se kolem řítil do černé díry.
Pokud máte jako já na epiče nevyužitej 10 eur voucher, tak třeba Outer Wilds jsou teď ve slevě a vyjdou na 173 korun, což de.