@rikuhahl (27.06.2017 17:40): Ja už som postupom času dospel k názoru, že si ani jednu z menovaných nezahrám.
Je toľko lepších a času málo.
Ako keď to niekde budú dávať zadarmo, tak si to možno pridám do knižnice, ale šanca že to budem aj reálne hrať je astronomicky nízka.
Aktuálně v Letním výprodeji na Steamu za 23,99€. Chtěl jsem hru od začátku, ale plnou palbu vzhledem k negativním recenzím jsem za to dát nechtěl. Nyní po březnovém updatu a za méně než polovinu, to vypadá jako dobrá koupě.
náhodou, ten patch přidal do ořezaného dema konečně i tu hru. A ano, jen ať pokračujou.
Už jsem testoval a jsou na dobré cestě s tou hrou něco udělat. Snad to bude podobný případ jako Driveclub. Jestli jim ale každý takový update potrvá půl roku tak potěš...

A zatím stále nemůžu najít pěknou planetu, kde bych si chtěl zřídit základnu :)
@Kwoky (13.10.2016 21:59): s tím souhlasím, ikdyž bych uvítal kdyby udělali pravidlo že trailery a screeny na store stránce musí být z finální verze hry. Ale to že už na Steam pouští prakticky všechno je dobře. Sračky si stejně nikdo nekoupí a pokud jo, tak má refund. Na SteamDevDays říkali že kdyby byl Steam curated jako dřív, tak by třeba Stardew Valley zelenou nedostalo...a přitom je to teď megahit.
Valve už se na Steam nekoukaj jako nějakej curated shop. Berou to víceméně jako open marketplace. Proto je tam koneckonců už přes 10,000 her. Nemaj kapacity ani zájem všechno kontrolovat, nechávaj trh ať si to přebere (a díky reviews a refunds si to přebere celkem dobře).
"Co já vím, tak Hello games dodalo recenzentský kopie v den před vydáním, že?"

nejela náhodou celej tejden před tím hratelná beta na PS4kách?
@pajmič (13.10.2016 16:59): To je ale problém hráče, když si hru koupí a nepočká na ohlasy recenzentů. Za to nemůže Valve.

Ty tvoje falešný materiály zveřejňuje i facebook, google, youtube a spousta dalších webů. Asi by všichni měli dostat pokuty co?

Nekvalitu NMS můžeš mimochodem rozpoznat do hodiny (když už se bavíme konkrétně o NMS).
@orromis (13.10.2016 15:46): Co já vím, tak Hello games dodalo recenzentský kopie v den před vydáním, že? A refund na steamu se uznává jen pokud jsi hrál méně jak 2 hodiny. A ta hra je tak rozsáhlá, že její (ne)kvalitu můžeš uzřít až po více jak 2 hodinách hraní, z čehož vyplývá, že ty uživatelské recenze jsou passé a ten refund už také využít nemůžeš, protože tu nebyla žádná číselná indikace od pressu, ergo ty falešný propagační materiály, které Steam zveřejňuje jsou zprostředkováním oné lživé reklamy. Vždyť je za to prošetřuje i ASA! Steam jasně po vydání hry viděl jen backlash, který ta hra právem vybudovala. A hlavní důvod byla lživá propagace. Valve to mohlo a mělo smazat ze Steamu a vrátit peníze, což pravděpodobně neuděla. Toto nejsou blbbosti vážení, toto ovlivnuje celý herní průmysl.
Čo potom napríklad hra The Entete, na Steame je už vyše roka a nefunguje absolútne NIKOMU!? Teda s výnimkou užívatelov s WinXP, ale to už v dnešnej dobe nie je skoro nikto. Tam užívatelia už mesiace kladú vývojárom otázky, na ktoré nikto neodpovedá a aspoň sa navzájom zabávajú screenshotmi, na ktorých je namiesto hry farebný miš, maš...
@pajmič (13.10.2016 15:29): Steam má uživatelské recenze (které jasně indikují, co si o hře myslí veřejnost), má refund systém, takže si to můžeš vyzkoušet. Propagační materiály nejsou steamu ale vývojářů a taky nevím, proč by měli hru mazat.

Prostě všechno je v pořádku, jen ty si zase vymejšlíš blbosti.
@pajmič (13.10.2016 15:29): nebylo by horší kdyby tam nic nebylo? Konečná zopdovědnost je na zákazníkovy, a pokud je tak hloupý že si produkt neověří nebo nevrátí, pak je to problem jedince, řešíš blbosti...
@orromis (13.10.2016 14:52): Ale Orromisi. Mluvíme tu o obrovské entitě digitální distribuce, jenž má moc udělat cokoliv se jí zamane, v úmyslu vytřískat z lidí peníze. Oni můžou změnit propagační materiály, které budou prezentovat opravdovou kvalitu titulu, oni můžou tu hru vymazat, ale proč by to dělali? Nikdo je za to nepotrestá. Stejně tak nikoho nezajímá proč na uvolní každou sračku, kterou někdo někde za týden vytvoří.
@orromis (13.10.2016 14:52): Tak to asi nemyslel.. Protože Valve je v podstatě mocný Monopol na prachy.. Proč některé hry už tam nejsou.. Nedávno jsem si chtěl přidat hru zdarma a už neexistuje..
A ano dokud to bude sypat a lidi nebudou moc řvát nechaj to být. A jelikož to asi dobře sype, tak to nechaj být.
A myslím si, že normální prodejce to nezajímá ty chtěj jen svoje prachy :D. A zákazník má právo na vrácení peněz, protože lhali o produktu. Jenže zákazník je línej, tak si to to raději nechá, a nebo prodá na aukru pod cenou.

Je to, jako s grafika a všude recyklace je to na lidech :) Jak se s tím poperou pokud to budou podporovat, tak z lidí budou mít pořád dobrý den.

Hlavně lidi to koupili s vědomím, že to bude sračka a pak začnou brečet, cože ona to je taková sračka a už to jede.
Kolik her se v dnešním době vyplatí koupit s tím, že nebudeš nasranej, že něco nefunguje..
@Gordon (13.10.2016 08:52): @účet smazán (13.10.2016 09:00): Valve to má na své službě a pobírá za to money od lidí, jenž si nejsou vědomi této machinace. To je to samý jako kdyby si mi řekl, že pokud u svýho rozbitýho auta vyměním boční zrcátko, tak je to jiné a nové auto.... oni moc dobře vědí, co to je za hru a vývojáře, a kdyby měli Valváci jen trochu pokory a neměli hromadu zaslepených fanoušků za zadkem, tak by si nikdy nic takového nedovolili. Je to podvod, a Steam je jeho zprostředkovatelem, konec příběhu.
@pajmič (13.10.2016 00:22): To ale není problém Valve, ale problém těch autorů. Jo je to ojeb, ale můžou to udělat, teoreticky stačí změnit ve hře textury a bude to jiná hra, tedy pokud změnu udělal tvůrce.
@M.a.t.t. (12.10.2016 23:49): Nejaktuálnější pčípad je okolo Vendetta - Curse of Raven's Cry, který byl tak špatný, že ho autoři stáhli ze steamu a o 10 měsíců později vydali znova zcela totořnou hru pod odlišným jménem, jako by se nechumelilo. odkaz. Kdyby něco podobného udělal Ubisoft nebo EA, svalil by se na ně takový tsunami shit, že by museli emigrovat...na Pluto. Zatímco Valve to nějak pořád prochází...
@M.a.t.t. (12.10.2016 15:54): A steam tu lživou reklamu s radostí podporuje, normální lidi by to ze své služby dávno vymazali, ale jak známo, vedení steamu není normální, když jsou schopni prodávat dvakrát stejnou hru pod jiným názvem, povolovat nereálné/předrenderovaé obrázky a ukázky ze hry. Steam by si to měl vyžrat stejně jako Goodbye Games.
@pajmič (12.10.2016 14:55): Ono je to postavené tak, že "v této konkrétní metodice je to nejhorší hra". A v jiné metodice to bude zase nějaká jiná. Ale je to signál, že je "něco špatně".
Kluci, povedlo se nekomu z vas dostat do toho stredu galaxie? Na netu jsem cetl, ze me to pak mrskne zpet na zacatek, zmizne mi vse co mam v inventari a jede se od znova...:D To je asi ta chvile u ktere clovek hledi do monitoru s otevrenou pusou...:D
lol na Steame sa teraz dajú vrátiť peniaze za NMS bez ohľadu na to ako dlho ste hru hrali.