Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vendetta - Curse of Raven's Cry

Raven's Cry

20.11.2015
40
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Christopher Raven již jako malý chlapec se svou rodinou přicestoval do Nového světa, aby zde hledal štěstí. Když přijde násilným způsobem o rodinu a svoji levou ruku, stává se z něj nočními můrami pronásledovaný šílenec prahnoucí po pomstě. Náhoda jej po letech přivede znovu na stopu tlupy nelítostných vrahů a od tohoto okamžiku začíná nekonečná honba za bandou pirátů známých jako Ďáblovi zaprodanci, které vede kapitán Nevil Seranton.

Hra, dějově rozdělená do šesti kapitol, se odehrává v 17. století v oblasti Karibiku. V úloze Christophera, kterého na každém kroku doprovází nerozlučný havran, navštívíte celou řadu otevřených lokací, a to jak na moři, tak na souši, kde budete nejen plnit úkoly a prožívat námořní bitvy, ale učiníte i řadu rozhodnutí, jež ovlivní další vývoj hry.

Hra kombinuje akční, adventurní a RPG prvky, které vám umožní zdokonalovat se v šermířském umění, na němž je založen soubojový systém, i v klasických hospodských rvačkách a provádět množství aktivit, které ovlivní vás i vaše okolí. Strom dovedností obsahuje námořní i suchozemské dovednosti, postupně je možné objevovat dokonce i dovednosti vašeho havraního přítele.

Hra původně vyšla již 26. ledna 2015 pod názvem Raven’s Cry, avšak s velkým množstvím chyb, které měly za následek velmi negativní recenze. A tak v listopadu téhož roku vývojáři vydali vylepšenou verzi (již pod názvem Vendetta: Curse of Raven’s Cry), ve které opravili několik technických chyb a přidali nové úkoly. Vylepšili také systém plavby, obchodování a dovedností, přidali nová videa, filmové scény a znovu nadabovali anglické dialogy. Nechybí ani nové postavy a možnost pracovat s alchymií. Stávající majitelé Raven’s Cry dostali vylepšenou verzi zcela zdarma. Jelikož původní verze vyšla pouze na Steamu, nedá se již tato stará verze žádným způsobem legálně pořídit.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.