@Ross (14.02.2022 09:45): No, ono by to šlo asi hrát i v ruštině. Případně tam toho textu určitě nebude tolik, kor když si přeložíme jen předměty a popisy v úrovních a ne tutoriály atd.

Hlavní je se k tomu vůbec dostat. Kdo ví, jestli to má samostatnou instalační nebo je to třeba jen mod.
Našel jsem hru Neighbours From Hell Woody Comes Back 2015. Jedná se o ruskou splácaninu. Dokonce jsou na netu anglické překlady. Na Youtube jsou videa z této hry. Zdá se, že to je splácanina z her co vyšly na konzole (jsou tam jiné triky, mimo jiné Olga nebo máti doma).
@CJ (02.01.2015 13:27): Ale asi to nevyšlo u nás vůbec. Jak jsem zadal název do vyhledávače, tak DH je jediný český web, kde je o hře zmínka. To bude těžké hledání :D
@Ross (02.01.2015 13:23): Tak podľa toho popisu sa mi zdá dosť nepravdepodobné, že to vyšlo aj v angličtine. :D Jediný spôsob ako by to bolo možné zohnať, by bolo, keby to u nás vydá nejaký časopis (čo sa teraz už asi nerobí), minimálne v ABC bolo tých nemeckých hier dosť.
@Ross (28.12.2014 23:44): Tak pozerám, že u vás to stojí rovnako, takže to až taká výhra nie je. :D Každopádne je ešte otázne za akú cenu to bude v obchodoch (ak to teda niekde budú mať), tam sa tie ceny nejako hýbať nezvyknú. .)
@Ross (28.12.2014 15:42): Aj mne sa to zdá dosť (asi počkám, keď budú v nejakej zľave), ale stále je to asi menej ako tých 299 Kč. :)

To záleží od toho, či budem alebo nebudem doma. :D
@CJ (28.12.2014 00:02): To i mě :) Nezbývá nám nic jiného než čekat :)

Možná jo :) Ale ty starší a hlavně méně oblíbené hry moc v eshopech nejsou. Kdyžtak zkus takové ty výměnné bazary (hra za hru/peníze) atp :)

Po Silvestru mít budeš :D
@Ross (27.12.2014 23:48): Tak skúšal som to a tá predstavahrať to v mobile ma celkom láka. :D

Veď práve, ale tak možno to bude aj niekde v e-shopoch u nás. :)

Už len potrebujem kreatívnu náladu. :D
@CJ (27.12.2014 12:59): Tak se to snad brzy rozjede naplno ty Android verze :) Dejme tomu čas.

Jestli ti to za to stojí, tak jo :) Ale osobní odběr budeš mít o dost levnější :)

No právě, informace o tom NfH 5 a 6 budou těžké hledat. Ale třeba něco najdeš.
@Ross (26.12.2014 15:22): Hej, také veci je problém zohnať. :) To by ma nenahnevalo keby spravili Android verziu tej Xbox verzie. :D Ale čo som to tak zbežne skúšal, tak je to celkom hrateľné, je tam zatiaľ len tá prvá séria, ovládanie bude ešte trocha vyladiť, ale dá sa to. :)

No áno, to je zase vec druhá, ale možno mám budem mať šťastie. A pri najhoršom to objednám z toho TopCD (ak to teda neobjavím aj na Slovensku).

Tak to dopadne, keď chce človek ušetriť. :D :D Až budem mať čas, tak ich pridám, len asi k tomu bude problém zohnať nejaké informácie.
@CJ (26.12.2014 13:31): Kdysi jsem hledal i Midtown Madness 3 na netu na stažení a takové legendy prostě nejsou. Leda koupit no. :) Ta Android verze není oblíbená jak vidím v komentářích. Třeba časem vyjde Android verze Xbox verze :D

Jo to je fakt :) I u nás se prodávají jejich hry v supermarketech :) Jen abys měl štěstí, aby tam Vtipálci byli.

V azbuce, bože :D Klidně to NfH 5 a 6 dej na DH. Já jsem o té pětce přemýšlel kdysi, ale stejně by to nikdo nehodnotil ani nekomentoval. A moc informací o těch ruských potvorách není.
@Ross (26.12.2014 13:02): Určite to bude problém (zvlášť vzhľadom na to, že sa to nedá objaviť ani na torrentoch :D). A teraz som zistil, že NfH niekto spravil aj na Android, možno to niekedy vyskúšam. :)

To by nemal byť problém a možno to ani nebudem musieť objednávať, hry z TopCD u nás nie je problém zohnať v hypermarketoch, tak sa tam budem musieť ísť pozrieť.

Graficky sa mi to celé zdalo nejaké čudné (a tuším som to ešte mal aj v azbuke :D). Preto má tá päťka aj celkom zaujala, tej možno dám šancu, ak ju niekde objavím. A tá 6 vyzerá dobre, len je otázne ako tá 3D grafika ovplyvní hrateľnosť, pretože minimálne z toho videa sa mi to zdalo celkom neprehľadné. :)
@CJ (26.12.2014 12:55): Sehnat to půjde těžko. Na německém Amazonu mají pár kusů :/ Navíc to jsou tuším bazarovky.

Z TopCD ti to určitě zašlou až na Slovensko.

Ale ta grafika se mi nelibí :) To NfH pět vypadá stejně graficky jak NfH 1. Jen soused se nějak změnil. Je fakt, že u Vtipálků (rádoby NfH 3 a 4) jsme "ničili" šéfa. Celý Šestý díl v 3D grafice je poměrně zajímavý co :)
@Ross (26.12.2014 01:12): Vyzerá to dobre. :) Je tam pár nových vecí a z toho, čo som videl sa mi zdá, že je v tom aj druhý diel, aspoň podľa tých videí to tak vyzeralo. Asi to bude o niečo ťažšie, kvôli tomu ovládaniu, ale až sa ti to podarí nejako zohnať, tak sa ozvi. :)

Zatiaľ sa mi to podarilo objaviť na stránke TopCD, ale myslím, že by to nemal byť problém zohnať ani u nás.

Tých Vtipálkov som hral len jednotku, ale nejako veľmi ma to nebavilo, pamätám si, že som to ani nedohral, už to nebolo ono. Ale čo som pozeral, tak tá NfH 5 vyzerá celkom dobre (vzhľadom na to, že to kopíruje jednotku) a teraz sa mi podarilo objaviť aj šiesty diel.
@CJ (26.12.2014 00:57): Taky jsem nikdy ni nenašel. Tu je video od jistého DylanjoostenHD. On nahrál celou konzolovou verzi na YouTube. Někde je i sousedova matka u něj doma. Ve své podstatě se to moc neliší od PC verze. Některé triky jsou asi složitější (kvůli absence myši) jinak to vypadá dost dobře. Je tam pár vtípků navíc. To chci :))) Je to fakt boží.

Vím, že to prodávalo TopCD pod českým názvem. Zkus český název zadat do nějaký herních eshopů, určitě na to narazíš.

Já jsem nedávno dohrál po několikáté jedničku a dám si dvojku :) Možná pak dám i ty Vtipálky, ale nějak mě nelákají. Rusové to dotáhli až na pátý díl. (NfH 5).
@Ross (26.12.2014 00:52): Tá Xbox verzia ma celkom zaujíma, pretože ak si správne pamätám, tak som nikde nemohol nájsť ani gameplay videá. :)

Vidíš, to som ani nepozeral. :) Dajú sa u nás zohnať? Ja som ich svojho času našiel tuším na ulož.to, hral som len tú trojku, ale ako hovoríš, s NfH sa to nedá porovnávať. Možno sa k tomu niekedy vrátim a dohrám to, ale asi si radšej znova dám jednotku a dvojku, tie som nehral už celkom dlho. :)
@CJ (25.12.2014 23:50): Právě :) JoWood ale už nefunguje, což je škoda. Na netu je ale dodnes k zakoupení XBox verze. Ta co vypadá dost dobře :)

Ty hry jsem tady dokonce přidal já ;) Mám oboje originály cz verze. Ale povím ti, tomuto se to nemůže rovnat. Je to takové jiné.

Tady přikládám video XBox verze. Ono to je celkem takové remake. Animace mi přijdou propracovanější :)
Škoda, že na pc nevyšla ta konzolová verze. Hrál jí někdo z vás? Je tam hodně odlišností, nové a jiné triky, upravený dům, je vněm i sousedova matka.
Já jsem to jednou dohrál tak, že jsem měl všechny epizody na 100%, ale je to pakárna, ani jsem se nestíhal bavit. Takže v pohodě to stačí na minimální požadavky. :-)
[neexistující komentář]: Povedený komentář. Já mám všechny mise nad 90%. Ty kde máš jen 88% zkus zahrát znova a zkus jiné pořadí pastí. Nebo vše najednou. Nejlepší máš si všechny věci pozbírat a pak najednou dělat pasti. Jak jsi sám zmínil v komentáři. U dvojky si na tohle dej pozor, bo jinak neziskáš sošku nasraného souseda :)
[neexistující komentář]: Pěkný komentář, i když bych si přál, aby spadl do zeleného hodnocení (80%+).
Dvojka se odehrává na dovolené, mě osobně se teda líbila méně a tento díl beru jako jednu z mých nejoblíbenějších adventur.
104. dohraná hra. Jinak konec se mi nezdál nějak těžký. :-) Hra mi zabrala asi těch 5 hodin, je to fajn věc na odragování a dostal jsem přesně to co jsem čekal. Ke špatné hře to má celkem daleko, ale aby patřila mezi moje oblíbence jí něco chybí, ale i tak na ni budu trochu vzpomínat :-)
Dohrát tuhle hru trvá asi 4-5 hodin. Jak jí někdo může dát 70-80% a přitom jí nedohrát?