Pranksterz: No Rest for the Wicked

Vtipálci: Hektická dovolená, Neighbours from Hell 4

26.10.2007

Druhé pokračování hry Pranksterz: Off Your Boss a čtvrté neoficiální pokračování Neighbours from Hell. Tentokrát se váš šéf vydá na dovolenou si odpočinout. Vy u toho nebudete chybět a budete se snažit jemu i vašim protivným sousedům dovolenou co nejvíce znepříjemnit. Jak se budou divit, až objeví ve svých postelích mravence nebo ocet, přimíchaný v limonádě!

Koncept hry je tentýž, jaký začala předcházející část. Využijete všechny dovednosti, abyste nebyli odhaleni a můžete zkombinovat několik triků, čímž obdržíte extra bonusy. Lokace jsou typické pro letní dovolenou, přesunete se tedy na chatu nebo k rybníku, kde se rybaří. Graficky je hra tvořena 3D prostředím, do nějž jsou vloženy dvourozměrné postavy. Vše doplňují reálné zvuky kroků, rozhovorů nebo nadávek napálených sousedů.

Tahle druhá ruská napodobenina slavné hry neměla ani vyjít. Semtam mi dokonce hra spadla, takže jsem to nemohl dohrát, a to jsem jí chtěl dát šanci.

Pro: Uchazejicí grafika, vtípky, zvuky

Proti: Bugy, pády hry, už to není ono