Musím trochu opravit svoje tvrzení z komentáře, že soundtrack se nepovedl. Celkově jsem z něj měl spíš slabší dojem. Dnes jsem si naposlouchal všech několik desítek použitých písniček a originálních motivů. A musím říct, že rocková část soundtracku je dost dobrá. Rapová a hiphopová mě neoslovila a může za můj slabší celkový dojem. Ale těch rockových songů, které mě chytly, je tam dost, odhadem tak polovina.
@Garion (22.08.2019 22:56): Načte se jen černé okno a někdy navigaci základní obrazovka s obrázkem nfs a načítacím linkem ale poté jde celý pc do freezu jak jsem psal. Zkoušel jsem upravit v "nastavení přez soubory hry" vypnout režim celé obrazovky, vypnout VS dále přeinstalovat hru... Nic nepomohlo. Ani stáhnutí Direct X 11
Dobrý den
Mám velký problém.
Po půl roce jsem si chtěl znovu zahrát nfs payback ale co se nestalo.
Pokaždé při pokusu o zapnutí se otevřelo černé okno se hrou a dále se nic nenačítalo a po sléze mi zamrzl celý počítat . Zkusil jsem už takřka vše a hraji to na výkonném stroji na stejném jako tehdy kdy jsem si hru koupil. Nyní jsem už zkusil vše i hledal pomocí googlu ale stále se nic nezlepšilo ani nezměnilo tak vás žádám o radu. Veškeré ovladače aktualizované
AMD Fx7350
Win 8 1
2*Nvidia GeForce GTX 950 v zapojení SLI
Ssd 250 gb
HDD 1tb
Hra zakoupena na originu
[neexistující komentář]: plus jedna za vytrvalost. Tomu říkáš strávím ve hře jen pár hodin? Vážně bys měl začít jezdit Forza Horizont 3/4. Já bych tomu NFS nedal šanci, podle toho jsi popsal v komentáři. To už budu raději jezdit Grid 2, nemá sice pohled z kokpitu ale jinak je slušný.

A gratuluji k objevení termínu mainstream hra, je to tak NFS žije jen kvůli dobrým prodejům, jinak by to už vydavatel dávno pohřbil. Ostatně hry nejsou nic jiného než business.
@Kwoky (15.08.2019 00:03): Fyzika je šílená, ale jak říkám, tak je to hra, která taková chce být. Chápu, že někomu se to nelíbí a působí to divně, jak s malým sporťákem rozstřelíte SUV jako papírovou krabičku, ale co už. Ta baba je prostě dobrá a umí z auta vymáčknout maximum :-D

Co ale nasere je fakt, že bez kupování vylepšení máte prostě sračku auto a je těžké vyhrát. Vesměs jen roztřískáním soupeře hned ze startu. Jde to ojebat modem, ale to je prostě cheat. Radši se budu vztekat, pokud mě hra alespoň trošku baví.
Payback nakonec nevypadá tak špatně. Na fyziku si ještě zvykám (je tradičně "kolejově-tuhá"), ale celkem mě to baví. Jen teda kdyby aspoň na chvíli zavřeli hubu! Pořád tam někdo něco mektá. To mám jako při závodě sledovat ty jejich plky?
To zas bude lejno .. trailer rádoby cool akční plný sestřihů .. a samotná hra bude zase to samé hovínko. Tak to vidím já :D rád bych se mýlil.
@Kwoky (14.08.2019 15:32): Zvláštní, že tohle čtu celkem často u sérií, které jsou terčem hejtrů a teď který je z nich fakt nejblbější :-)

No, na mě též nějak trailer nezapůsobil, ale já na trailery nedávám, pokud nejsou aspoň trochu gameplay. Tady z tohoto si říkám, že se série bude trochu chtít vracet k nočním závodům a tuningu.

Ale tak zahraju si, ale snad to nebude jako Payback, kde zase nějaké lootboxy a bez nich bude cesta vítězství stylem "Rozmrdám toho sráče hned ze startu ze skály a budu doufat, že už mě ta kurva v tom 2x rychlejším autě nedojede" :-D
Ahoj, prosím o radu, mám hru na Xbox one a pořídil jsem si volant. Jenže nemůžu nikde najít sensitivitu pro nastavení volantu. Lze to vůbec někde? Nebo se prostě v této hře nedá vjet ani do "garáže." Díky za rady.
@speedevil (27.11.2018 21:16): Od doby, co NFS nedela EA Seattle/EA Canada, stoji serie za starou backoru. EA zabila uz mnoho hernich serii a toto je jen dalsi z nich. Jeste, ze mam dodnes stare dily od NFS2: Special Edition az po Hot Pursuit 2 z roku 2002. Ty dnesni pseudohip-hopem ve mestech se odehravajici tuningove sragoroviny vazne odmitam hrat.
Zdarec nemáte někdo zkušenost se zvukem této hry? Po instalaci všechno ok hra funguje skvěle jen sakra ten zvuk nefunguje zkoušel jsem ve hře to změnit a nic stále bez zvuku a u vindowsu chybu nenašel.
Četl jsem nějakou tu recenzi, nebo připomínky hráčů k týhle hře a podle toho to vypadá na slušnej průser. Já si to ovšem zase nestihnu pořádně ověřit, protože na tu grafiku hry prostě nemam žaludek, i když to neni takovej průser, jako grafika NFS Rivals - to byla totální sračka! OK, beru na vědomí, že co se dopor.požadavků na HW týče, splňuju jenom procesor a RAMku, grafika je papírově o kousek slabší, ale ani na LOW a nejnižší rozlišení se to nedá dlouho vydržet. Nechápu, jak se jim to povedlo, ale na low detaily a nejnižší rozlišení se hra škube ještě víc, než na nějaký to vyšší rozlišení a lepší detaily! :D:D:D
Ale třeba se někdy brzo stane zázrak a série NFS dostane nějakýho jinýho, šikovnějšího vývojáře. Že se zázraky nedějí? O jednom bych věděl - série "WRC... FIA World Rally Championship" se pro mě konečně stala hratelnou od doby, kdy je pod tim podepsanej
Kylotonn Games a ne ti lemplové z Milestone, kteří wéercéčka prasili léta.
Ale stejně mi přijde, že jízdní model je tady, co se týče arkádové větve, nejlépe zpracovaný u těch posledních dílů a dost se přibližuje třeba k takovému The Crew. Graficky na venkově je to celkem pěkné, i když ve městě to nevypadá moc dobře a je to takové chudší. No zbytek zatím moc neposoudím, i když zatím mě to celkem baví.
@David_Cravford (21.12.2017 13:30): tak to jsme na tom stejně :/ ale třeba to ještě opraví.

Ale opravovat toho budou muset hodně. Protože je to strašně zabugovaný. Tak třeba jezdíte po mapě a sbíráte ty žetony a shazujete billboardy. Hurá, dostáváte prachy a tak jedete si koupit auto, jenže haha, ono vám to vstupem do garáže nebo obchodu restartne peněženku. Najednou máte jako když jste vyjeli na mapu, ale collectibles jsou už sesbíraný. Smolík. Takže jsem přišel o celej výdělek.

Pak máte zajímavou věc, jaká byla i v The Crew. Sbíráte části aut a dáváte je dohromady. Můžete každý jednou, to dá rozum. Jenže spoustě lidem po přihlášení do hry čekalo překvapení - auto bylo pryč. No a znovu ho nezískáte, části těhle aut časem zmizí a budou další, je to pro sběratele. Takže když zmizí - už ho nikdy mít nebudete.
/problém má xbox i PC
Jako ta hra je takhle normálně nehratelná.
Kdys hodně lidí kritizovalo Ubisoft, že má rozbitý hry, ale tohle jsem tam teda nikdy nezažil.
@David_Cravford (19.12.2017 12:21): spíše jsem reagoval obecně. Mě osobně se nové díly NFS už moc nelíbí snad s lehkou výjimkou v podobě Need for Speed: Most Wanted a Need for Speed: Shift. Tím chci říci, že nejsem fanda tuningu a hlavně těch nočních závodů. Ale zase můj kolega v práci Need for Speed: Underground hrozně chválí, jaké má na to skvělé vzpomínky a jak na tom ulítal. To je přesně ten díl od kterého sérii NFS ignoruji.
@Rapier (18.12.2017 22:58): na tuningu auta nevidim nic špatnýho, pokud vim ta hra tě nenutí ty auta upravovat, to je jen na tobě. Pokud je volba hrát bez tuningu nebo si auto vytunit dle sebe, je to mínus? Zbytek co píšeš, ale stojí fakticky za hovno :)
Nechápu jak může EA takovou sračku stále podporovat. Kdysi slavná série. A přitom by stačilo jen zopakovat díly III, IV a Porsche, eventuelně NFS Hot Purshit II a hned by to lidi kupovali. Ne, to oni musejí nejprve ve stylu rychle a zběsile přidat driftíky a vnadný kočky a noc a tunning (pokud jsme na něco zapomněl) tak mě doplňte. Co je horší oni to snad stále lidi kupují jinak si to nedokáži představit, proč to EA sponzoruje.
@Nikdykde (21.11.2017 19:15): Pohled z kabiny jsem nikdy nepoužíval, takže tohle jde mimo mě :-)

[neexistující příspěvek]: Neboj, dám to, ale nevím, zda se budu rozepisovat. Poslední dobou tu nejsem zase tak aktivní. Snad jen teď jsi zastihl mé světlejší období.
jo a zrovinka náhodou mají na winstore slevovou akci a Forza horizon 3 je tam za 775 korun.
@Korbitch (21.11.2017 06:50):
@Nikdykde (21.11.2017 10:29):

Jako já od toho nic nečekám a graficky to vypadá fakt hrozně a vrací se to o několik generací zpět. Ale zase na druhou stranu jsem dojel kromě Shiftů všechny poslední větší NFS díly, tak to nevynechávám už z principu. Co se týče peněz, tak na těch mi vůbec nesejde a pokud bych je ušetřil, tak by to šlo buď na jiné blbosti anebo na procesor, což se mi zatím moc měnit nechce.

Jinak u The Crew 2 mám největší problém, že se jedná o velkou mapu, která je pak díky tomu trochu chudší, co se týče designu a je to logické. Jedničku jsem hrál a bavila mě, ale určitě ta mapa je docela dost generovaná a spousta objektů se tam vyskytuje ve větším množství jak přes kopírák. U NFS se mi líbí, že tam si s tou mapou chtějí vyhrát. I když upřímně tady u Paybacku si nemyslím, že na tom bude extra dobře, ale třeba se pletu.
nebo je tu ještě král klasického arkádového (ale lze si i zapnout těžší model blízký simulaci) ježdění a to je nedostižná Forza Horizon 3. Moře aut, hromada možností závodění, možné tvořit si i vlastní šampionáty, miliony dalších hráčů a jejich drivatary, komplexní on-line složka a vzhledem k tomu, že je to již rok starý titul, taky přiměřená cena.

Akorát teda potřebujete win10 a nakupuje se to na winstore (bo šedivky, viděl jsem klíče za litr).

Tak to máme dvě docela slušné alternativy – Forzu H 3 nebo The Crew 2 a její obrosvět.

A na tuhle hru Payback fakt zapomeňme.
@CrocoRay (20.11.2017 21:47): kašli na to. Peníze si schov na The Crew 2, což je taky arkáda, na obří mapě a myslím že si tam zalbnem spokojeně úplně všichni. A vedle motorek a aut v různých třídách i na letadlech a lodích. A určitě tam dřív nebo později bude i možnost hrát i na policajty a zloděje, jako v jedničce.
To to ještě nikdo nehodnotil? :-) Uvažuji o koupi příští měsíc, ale graficky je to hrůza. To vypadá hůř než Rivals i to novější. Ale tak grafika není vše a třeba ježdění zabaví. Snad.
A ještě walker se docela vtipně rozepsal na rps
https://www.rockpapershotgun.com/2017/11 ... -review/#more-492945

Mac says “Mac attack” a lot. Mac delivers all his lines in the sort of disappointing British accent that makes you want to change phone shop.

Mac says things like, every single time the game’s clock ticks past noon,

“The day’s half over, or as I like to think of it, half full!”

Which makes me want to be dead.
Výborně. Dřív jsem si hru koupil a dostal plný obsah. Pak přišlo to, že nějaký dementi půlku obsahu odstřihnou a daj do formy DLC. A pak další dementi, kteří obsah zamykaj do loot boxů. Podle recenzí Payback je na nich podstatně závislej a mě to totálně sere.. nechutný fakt.
Tak na youtube je pár videí s tuningem a upřímně, tuning aut vypadá výborně, podle mě fakt super. Takže hru kvůli tuningu určitě zkusim.